גם בחנות סקס: קונים מתנה לחג האהבה

מתנות לעובדים

לא פעם זוגות, לא יודעים מה לקנות לבן או בת הזוג שלהם ליום האהבה. גברים ונשים, חשים שכל מתנה היא לא מספיק טובה, לא מספיק מקורית, לא מספיק מעניינת, שלא נדבר על זה שבמקרים רבים, מדובר על מתנות שהן לא שימושיות או לא מתאימות להם.

אחת המתנות הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות, מגיע ממקור לא צפוי, ממקום שאנחנו לא מצפים לו, חנות אביזרי סקס. שם אנחנו יכולים למצוא מתנות ייחודיות הן לגברים והן לנשים. מוצרי מין, גם אם הם נשמעים כמו מתנה פרועה מדי, יכולים להיות מתנה מקורית ואטרקטיבית. אם בוחרים במקום הנכון לרכוש אותם, בזמן הנכון וכמובן אם רוכשים את המתנה הנכונה.

נכון שיש גברים ובוודאי נשים, אשר חשות אי נוחות להגיע אל חנות מוצרי מין בשביל לרכוש מוצר כזה, אפילו שהם עושים זאת מתוך אהבה, אך כיום הם יכולים להתגבר על זה באמצעות חנויות באינטרנט שמציעות מוצרי סקס במחירי מבצע ויתרה מזו, הם מציעים היצע ייחודי וגדול.

כשהם ניגשים לבחור את המוצר המתאים, צריך להחליט, האם אנחנו רוצים לקנות מוצר לעינוג עצמי, מוצר שיכול לשמש לקיום יחסי מין, בין אם אחד משתמש בהם או שניהם (צריך לזכור, מאחר ומדובר במתנה ליום האהבה, סביר שיהיה זה צעצוע ששני הצדדים ייהנו ממנו), כמו כן צריך להחליט איזה סוג של צעצוע מין זה יהיה).

נקודה נוספת שצריך לשאול את עצמנו היא, האם מדובר בצעצוע "רציני" כלומר כזה שמיועד לעשות את העבודה או שמדובר בקוריוז, צעצוע שאין מטרה אמיתי שהוא ישננה את מהותם של אביזרי מין אלא יותר בגדר בידור.

עוד נקודה שצריך לציין היא, זה יום האהבה, אפשר להשתמש במגוון רחב של מוצרי מין לצרכים שונים. לא צריך להתבייש לרכוש אותם, לא צריך להתבייש לשתף את הצד השני ולכמובן להשתמש בהם. בסופו של דבר, אם מדובר בזוג אוהבים, זה אך טבעי שהם יחפשו דרכים להגביר את התשוקה ואת הקשר הפיזי, עם דגש על כל מה שקשור ליחסי מין.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הילד מפונק? קנו לו מקרר לחדר!
במציאות הישראלית של המאה העשרים ואחת, פינוק היא בפירוש כבר מזמן לא מילה גסה. עם זאת, ייתכן שיש בה מן...
קרא עוד »
ספט 11, 2015
רחפן עם מצלמה מקצועי – הלהיט המודרני
היום לא ניתן כמעט למצוא ילדים שמסתפקים בצעצועים פשוטים, אלא כולם רוצים את החידוש הטכנולוגי הבא. רחפן...
קרא עוד »
ספט 23, 2017
חדר השינה המושלם
חדר השינה הוא אחד החדרים הצנועים בבית, ועד לא מזמן נהגנו לחשוב שעליו להיות פונקציונלי ופשוט. אלא...
קרא עוד »
ספט 30, 2016