סוגי טרמפולינות שכדאי להכיר

כל מי שלעולם לא חווה מהי קפיצה על טרמפולינה, באמת לא יודע מה הוא אושר! אין ספק כי זו אחת החוויות המהנות, שתעניק לכם אדרנלין, תשפר את הכושר הגופני שלכם ותגרום לכם להיות הרבה יותר נינוחים. אם הזדמן לכם להיות בחדר כושר או אפילו לעשות כושר בחוץ, אתם לבטח מכירים את ההרגשה המעולה שמרגישים אחרי אימון, זה בדיוק מה שתרגישו אחרי עשר דקות של קפיצה על הטרמפולינה ובכלל לא תצטרכו לצאת מהבית! ישנם סוגי טרמפולינות שכדאי להכיר, מאחר שלא כל הטרמפולינות זהות ולכל אחת יש את הייחוד שלה, תלוי בצרכים שלכם וכמובן בקהל היעד. הדגם הפופולארי הוא דגם קלאסיק שגובהו 1.8 מטר, עם שלדה איכותית ומשטח קפיצה מפרמטרון. מכאן והלאה ישנם דגמים הרבה יותר גבוהים, עם קפיצים חזקים ומשטחי קפיצה מיוחדים.

לקפוץ ביחד

במידה ואתם מעוניינים בטרמפולינה משפחתית, בה תוכלו לקפוץ יחד עם כל המשפחה, יש לכם אפשרות לרכוש טרמפולינה אובלית פרמיום, עם עמידות גבוהה וכן איכותית, מה שיתאים למספר אנשים ולא רק לקופץ יחיד. כמו כן, אם אתם מתכננים ליהנות מהטרמפולינה במהלך ימי הקיץ החמים, קחו בחשבון שהשמש תטריד אתכם, אך עם טרמפולינה פרמיום עם אוהל, תוכלו לשכוח מהשמש! הטרמפולינה בגובה של 4.6 מטר, עם קפיצים מגולוונים באורך של 17 ס"מ, כולל כמובן אוהל להצללה להגנה מלאה מהשמש. כך הילדים שלכם יוכלו ליהנות מהשמש אך לא להיפגע ממנה!

התאמה אישית

אז כן, אתם רוצים טרמפולינה לחצר הבית, אך יש לכם חצר קטנה ואינטימית. אל תדאגו גם לכך יש פיתרון, טרמפולינה 2.4 מטר המורכבת בקלות רבה, מתאימה לקופץ אחד, בדיוק מה שהילדים שלכם צריכים בכדי ליהנות בה בתוך החצר הפרטית. אין ספק כי טרמפולינה רחבת ממדים שתתאים למספר קופצים יכולה להיות הנאה צרופה וכן תוכל לאפשר תרגילים וקפיצות מיוחדות, אך כל עוד אין לכם מקום בגינה, חשוב שתשמרו על האסתטיקה ואל תגרמו למרחב הטבעי שלכם להצטמצם.  כל מה שחשוב הוא לבחור טרמפולינה שתתאים לכם הן מבחינת הגודל, הן מבחינת התקציב וכמובן מבחינת הבטיחות האישית שלכם ושל הילדים שלכם. הימנעו מרכישת טרמפולינה במבצע מטורף, כי בדרך כלל זה מעיד על איכות, אך גם אל תנסו לחפש אחר הטרמפולינה היקרה ביותר, שכן מדובר במתקן להנאה ולכושר, אלמנטים מאוד חשובים עבור המשפחה שלכם.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילומי אוויר – האם כל אחד יכול?
בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שינויים מרחיקי לכת בכל מה שקשור לעולם הצילום, בין אם זה בזכות...
קרא עוד »
ספט 05, 2018
תפקידם של עורכי דין חדלות פירעון ופשיטת רגל
בנוף הכלכלי המשתנה ללא הרף, חשיבותם של עורכי דין לחדלות פירעון ופשיטת רגל גברה. הם החלוצים של המצוקה...
קרא עוד »
נוב 12, 2023
טיפוס לקילימנג'רו – כל הסיבות בעד
פעם נשאל דורון הראל, מטפס ההרים הידוע, למה הוא עושה את זה, למה הוא מטפס הרים. ההסבר שהוא נתן היה מאוד...
קרא עוד »
יונ 12, 2017