התסרוקות הטרנדיות לקראת הקיץ

תסרוקות טרנדיות

הקיץ הוא הזדמנות מצוינת לרענן את מראה השיער עם תסרוקות מיוחדות. הפתרון קל מכפי שנהוג לחשוב, בעיקר כי כל אחת יכולה למצוא את הסגנון המתאים לה מבין האופציה הקלילה, האסופה או הפזורה

השיער שמחמם את הקרקפת לאורך החורף עלול להפוך למטרד עם בוא הקיץ. אם מוסיפים לזה את הלחות ואת האקלים הים תיכוני בישראל, מגלים שמדובר על משימה כמעט בלתי אפשרית. מצד שני, יש גם פתרונות אטרקטיביים ובעיקר אפשרויות חדשות של תסרוקות טרנדיות. רגע לפני שנפתחת עונת הרחצה של קיץ 2016, הנה מספר עיצובי תסרוקות שאת פשוט חייבת להכיר.

האופציה הקלילה: שיער קצר ומראה טבעי

הלהיט האחרון הוא תסרוקת קארה באורך הסנטר עם מראה מעט פרוע ואוורירי באזור הפוני. כדאי לעצב את התסרוקת עם פוני מדולל שמגיע למחצית גובה המצח, ולשקול צביעת גווני שמש טבעיים. האופציה הקלילה מתאימה לנשים בטווח רחב של גילאים והיא מיועדת גם למי שרוצה לשמור על מראה סולידי בעבודה.

המראה הטבעי נפוץ גם בסגנונות עיצוב נוספים של תסרוקות טרנדיות לקיץ. את המראה הזה ניתן ליצור בכל סוגי התסרוקות באמצעות ספריי מלח או קרמים על בסיס מים. מטרת תכשירי הטיפוח היא ליצור גלים עדינים בשיער ולהשיג מראה של מיליון דולר בדקות ספורות בלבד. במילים אחרות, לא חייבים לעבור קורס מקצועי כדי להשיג את המראה הזה וכאן טמון הערך המוסף שלו.

האופציה האסופה: הקוקו המסורתי חוזר לאופנה

אחת התסרוקות המפתיעות ברשימת הטרנדים של קיץ 2016 היא הקוקו המסורתי. אין בחורה שלא מכירה את הקוקו מקרוב, אבל עכשיו מדובר גם על הצהרה אופנתית מהמעלה הראשונה. בעזרת הקוקו האסוף ניתן לשמור על השיער הארוך או הבינוני מבלי לסבול מחום. תסרוקת אסופה עם קוקו גבוה תתאים גם לסגנון הלבוש המקובל של הקיץ, שבתוכו חצאיות, שמלות קלילות וגופיות.

נשים בעלות שיער קשה שלא יכולות לאסוף אותו לקוקו מוזמנות לנסות בקיץ הקרוב תכשירי טיפוח מהסוג של שמפו משקם. השמפו גם מתאים לשיער חסר ברק ולמי שמרבה להיחשף לשמש או למי הים והבריכה.

האופציה הפזורה: חוזרים לתלתלים

בעלות שיער מתולתל יעדיפו בדרך כלל להישאר עם שיער פזור גם במהלך הקיץ. אפשר להציג את התלתלים פתוחים כי כבר אמרנו שהטבעי חוזר לאופנה, אבל השאלה היא איך עושים את זה בצורה נכונה. מומלץ לנסות תסרוקת שובבה של תלתלים קצרים, או להוסיף סרט קטן לשיער מעל המצח.

כדאי לחזק את המבנה השבור של השיער אחת לשבוע באמצעות אמפולה וכך לשקם אותו מנזקי השמש. האמפולה מומלצת בעיקר עבור בעלות שיער מתולתל, בגלל שהן חשופות לסכנה גדולה יותר של נזקים מצטברים. כמו כן, יש לבחור את השמפו המתאים לסוג השיער ולהעדיף מינימום מלחים ומקסימום מקציפים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תחבר את המשרד החדש לרשת האינטרנט הטובה ביותר
חושב על האפשרות של העברת המשרד למקום חדש? אם כך, כנראה שיש לך סיבות טובות לעשות זאת, שכן כל מי שיש לו...
קרא עוד »
מרץ 08, 2016
איזו פינת אוכל מתאימה לסלון קטן?
עבור סלון קטן, תרצו פינת אוכל שממקסמת את המרחב תוך שמירה על פונקציונליות וסגנון. להלן מספר אפשרויות...
קרא עוד »
ינו 08, 2024
מתנות ליולדת
האם היא האדם החשוב ביותר במשפחה. היא אחראית לטפל בילדיה ובמשפחתה. אמא היא זו שדואגת לילדים שלה. היא...
קרא עוד »
נוב 24, 2022