טרמפולינות לילדים ולנוער

טרמפולינות לילדים ולנוער

הטרמפולינה המודרנית הפכה בשנים האחרונות לאביזר ספורט-משחק בלתי נפרד משאר המתקנים המשמשים ילדים ובני נוער. בין אם אלו גני משחקים, גני ילדים, פארקים וגם בתים פרטיים.  

כשאנו מדברים על מוצרי ספורט ובעיקר על טרמפולינות לילדים ולנוער, אנו מדברים על בטיחות. זה יהיה המדד הראשון אותו נבחן כאשר נרצה לקנות טרמפולינה לגיל הצעיר. בתחום השיווק הפרטי של הטרמפולינה,לא קמה חברה רצינית לייצור טרמפולינות אשר תיקח את המוצר קדימה ותייעד אותו למיגוון שימושים, כמו חברת ג'אמפקינג.  חברת ג'אמפקינג נחשבת כיום למותג הגדול ביותר בעולם לטרמפולינות מעל כ 60 שנה. ועל כך יעידו היקף התפוקה שלה והיקף השוק אליו היא משווקת את מוצריה.

ההתמחות של ג'אמפקינג בתחום זה מאפשרת לה להתבזר לכיוונים נוספים בשימושי הטרמפולינה.  הסטנדרים הגבוהים של היצור, מערך השרות, שהוא חלק בלתי נפרד מהקניה בימינו, רמת הבטיחות ועמידה בתקנים מחמירים, כל אלו מעמידים את ג'אמפקינג בקידמת הבמה בתחום הטרמפולינות.

השימוש בטרמפולינה התרחב בימינו, והיא אינה משמשת לשם משחק וכיף בלבד. הטרמפולינות משמשות לספורט, שחרור לחצים, פיתוח קואורדינציה ועוד. כל אלו מציבים אתגר ,שאדריכלי החברה עמדו בו והתוצאה ניכרת במגוון המוצרים הרחב והאיכותי שמשווק בעולם וגם בישראל. החברה המודרנית של ימינו הוסיפה פן נוסף שהיא מעוניינת לראות במוצרי ספורט: תחום הבריאות. הקפיצה הגדולה במודעות לבריאות של התקופה המודרנית, הוסיפה פרמטר חשוב בעת תכנון ויצור הטרמפולינות. וזה השפיע כמובן על כל מרכיבי הטרמפולינה: החל מסוג הבד והקפיצים וכלה ביצירת תקנים קפדניים לבחינת המוצרים הסופיים.

בתחום מגוון המוצרים, נתנה חברת HHI importers מענה לדרישה למוצר שמסוגל לעמוד ולתפקד בחצר הגינה של בית פרטי. אם עד עתה, שימשה הטרמפולינה כאביזר בקרקס או שעמדה במגרשי משחקים, משחקיות גנים ציבוריים,גני ילדים וג'ימבורי, עיצבה החברה טרמפולינות שיתאימו בגודלם ותפקודם לחצרות של בתים פרטיים.  המגוון כולל טרמפולינות עגולות ואובליות, טרמפולינות גדולות וקטנות,שכוללות אביזרים שונים להעצמת חווית הקפיצה עליהן.  הטרמפולינות המיועדות לילדים ונוער מותאמות לגודלם הפיזי של הקופצים הצעירים. קפיצים עבים וחזקים, משטח הקפיצה שעשוי  מחוטי ניילון שזורים שתי וערב מאפשרים להגיע לגבהים יחד עם נחיתות רכות. כל אלו עטופות ברשת הגנה שדואגת שהקופץ יישאר בתחומי שטח הקפיצה.

לסיכום, ההתפתחות הגדולה בטכנולוגיה בכל תחומי חיינו בעידן המודרני בולטת מאוד בתחום הפנאי והמוצרים לבית. הדגש ששמה החברה בנושא בטיחות המתקנים שהיא מייצרת מאפשרת להורים לילדים ונוער לסמוך ב 100% על איכות החומרים למען בטיחותם של הילדים בזמן השימוש במתקנים אלו.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסביבת מגורים מוזנחת לסביבה מטופחת בשלושה צעדים!
"סביבת מגורים מוזנחת היא לא גזירת גורל", טוען שי גולד, קבלן פינוי דירות מוביל בתחומו ומבעלי חברת מומחה...
קרא עוד »
יול 18, 2017
איך מחשבים תשלום ביטוח לאומי לעוזרת בית
כל אחד ואחת אשר בוחרים להעסיק עוזרת בית על בסיס קבוע, צריכים לדעת שעליהם לשלם שכר על פי חוק. כלומר, שכר...
קרא עוד »
אוג 10, 2022
סופחי לחות: מה תפקידם ומתי משתמשים בהם?
ישנם לא מעט מקומות שבהם רמת הלחות מאוד גבוהה, וכאשר מדברים על מקומות סגורים, הרי שזו עלולה להיות בעיה...
קרא עוד »
אוק 29, 2020