טיפים לבחירת משאבת חלב

משאבת חלב

חלב אם הוא לא המזון המועדף לתינוקות, הוא המזון המומלץ על פי ארגון הבריאות הלאומי. תינוקות יכולים להמשיך לינוק גם עד גיל שנתיים ויותר וזאת בתנאי שהאמא והתינוק מרגישים בטוב עם כך. בעולם שלנו ישנן אימהות רבות אשר מעוניינות להעניק לתינוקות שלהן את הטוב ביותר אך נסיבות שונות מקשות עליהן להמשיך את ההנקה או לתת חלב אם באופן בלעדי. כאן בדיוק נכנסת משאבת חלב חשמלית.

משאבת חלב טובה היא המפתח לשאיבה נוחה, המשך הנקה ומתן התזונה הטובה ביותר לתינוק. אימהות רבות שואבות בשעות שלא בהכרח שגרתיות. הן מתעוררות מוקדם בבוקר כדי לשאוב, שואבות בלילה לאחר שהתינוק נרדם ולעתים במהלך יום העבודה. בכל הזמן הזה הן יכולות למצוא את עצמן בוחרות בין השאיבה לבין שלל המשימות האחרות שעליהן לבצע. משאבה טובה מאפשרת להן להתעסק בעוד דברים מלבד השאיבה.

טיפים לבחירת משאבת חלב

בחירה של המשאבה הנכונה יכולה לעשות את ההבדל בין נוחות לבין התעסקות של שעות רבות סביב האכלת התינוק. בעת בחירת המשאבה חשוב קודם כל לשים את האמא במרכז ולהבין כי היא זו שצריכה להתאמץ ולכן חשוב לתמוך בה ככל האפשר. הטיפים הבאים נועדו לעזור בביצוע הבחירה הנכונה:

  • משאבה חשמלית – נתחיל מכך שחשוב מאד שהמשאבה תהיה חשמלית. משאבה שכזו צריכה לאפשר כיוון של עוצמת השאיבה, ההפעלה שלה צריכה להיות נוחה והיא צריכה לפעול במינימום התערבות של האמא.
  • משאבה אלחוטית – ישנן משאבות שמשחררות את הידיים לחלוטין כשהן מתלבשות תחת החזייה ולא דורשות חיבור חשמלי מתמיד. הן יכולות לעבור טעינה כשהן לא בשימוש ופשוט לעבוד ברגע שצריך כשהאמא יכולה לעשות דברים נוספים ״תוך כדי״ השאיבה.
  • שקט – ישנן אימהות שחוששות מתהליך השאיבה רק בשל הרעש של המכונה. לכן חשוב מאד לבחור במשאבה שקטה שמאפשרת לשאוב גם בשעות הבוקר או הלילה ואפילו במשרד בלי לעורר אי נוחות בקרב האמא.

בבחירת משאבת חלב אין כל ספק כי באתר https://biamba.co.il נוכל למצוא את הפתרון המתאים ביותר לאמא, לתינוק ולכל בני המשפחה והסביבה שרוצים לתמוך ולעזור לתינוק לקבל את הטוב ביותר עבורו.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה ניתן לקנות פרוכות לבימה?
הבימה בבית הכנסת היא המקום המרכזי שם נעשים הדברים העיקריים בבית הכנסת. כמו למשל קריאת התורה. לשם...
קרא עוד »
מרץ 07, 2023
הילד סובל מגזים ואת לא יודעת מה לעשות? אמא4אמא כאן בשבילך!
כאשר נולד ילד חדש החיים שלנו משתנים מן הקצה אל הקצה. פתאום אנחנו כבר לא זוג אשר צריך לחשוב רק על עצמו...
קרא עוד »
נוב 20, 2018
סדנת בישול פרטית – תלמדו איך לבשל כמו מקצוענים
בישול זוהי תשוקה שאתם לא מוכנים לוותר עליה, וכעת אתם רוצים לקחת אותה קדימה? סדנת בישול פרטית תוכל ללמד...
קרא עוד »
דצמ 05, 2021