היתרונות של תיקי גב על גלגלים

היתרונות של תיקי גב על גלגלים

תיקי גב על גלגלים הם אינם מוצר חדש. למעשה, מדובר במוצר הקיים בשוק שנים רבות, אשר לעיתים קרובות, אינו זוכה להערכה הראויה לו. בניגוד לתיקי גב רגילים, הרי שתיקי גב על גלגלים הינם תיקים להם מוצמדים גלגלים בתחתית וידית נשלפת בראש התיק, המאפשרים את "הסעת" התיק על גבי המדרכה, וזאת מבלי שניאלץ לסחוב אותו על הגב. הרי לפניכם מספר יתרונות משמעותיים של תיקי גב על גלגלים.

שמירה על הגב

ככל שעוברות השנים, ילדינו נאלצים לסחוב לבתי הספר תיקים כבדים יותר ויותר. במרבית המקרים, תיקים אלה יכילו מחברות, חוברות עבודה, ספרי קריאה ללימודים ואוכל עמו אנו שולחים את ילדינו לבית הספר. לעיתים קרובות, מדובר במשקל לא מבוטל, אותו ילדינו מתקשים לסחוב על גבם. עניין זה עלול להוביל לשלל בעיות בריאותיות, כאשר הקלה שבהן הינה כאבי גב עזים – בעיה חמורה בפני עצמה. תיקי גב על גלגלים מאפשרים לילדינו להוריד את העומס מהגב ולהגן עליו מפני סחיבת משאות כבדים, אשר אינם מותאמים לו או לגודלם של ילדינו בגילאים הללו.

הכנסת כל הפריטים להם אנו זקוקים לתיק אחד

כל חפץ לו אנו זקוקים במהלך היום נכנס לתיק, עניין המכביד עליו ויוצר עומס. מסיבה זו, קיימים פריטים רבים עליהם אנו בוחרים לוותר, וזאת בשל החשש לשאת אותם על גבינו במהלך כל היום. תיקי גב על גלגלים פותרים את הבעיה הזו, שכן כאשר אנו יודעים שתיק הגב אותו אנו לוקחים הינו למעשה "טרולי" קטן, אנו מרשים לעצמנו להכניס יותר פריטים אליו. עניין זה מסייע לנו לקחת את כלל הפריטים להם אנו זקוקים, במקום להיאלץ לבחור בין הפריטים החשובים לנו ביותר ובין אלה שחשובים פחות.

הגנה מפני קריעה

מרבית תיקי הגב עשויים בד. מסיבה זו, כשאנו מעמיסים עליהם, לרוב תיקי הגב נשחקים ונקרעים אחרי זמן לא רב. פרט לחוסר הנוחות אותה סיטואציה כזו מייצרת, הרי שמדובר גם בהשקעה כספית לא מבוטלת, שכן אנו ניאלצים להחליף את תיק הגב בתיק אחר, ולרוב לא מדובר בעסק זול בהכרח. תיקי גב עם גלגלים הינם לרוב תיקי גב שבתחתית שלהם קיים משטח העשוי פלסטיק, המסייע בסחיבת המשקל הרב של הפריטים הקיימים בתיק. גם כאשר משטח זה לא קיים, הרי שגלגול התיק על פני המדרכה לעומת העמסתו על הגב, מסייעת בחילוק העומס בתיק באופן טוב יותר – עניין המונע את קריעתו.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איתור בעיות רטיבות
בעיית רטיבות בדירות היא בעיה שמתפתחת לאט. בהתחלה יש ריח בלתי נעים של ריח ועובש בדירה. זה לא נעים, אבל...
קרא עוד »
דצמ 10, 2017
מגבר לגיטרה חשמלית – מה ההבדלים בין מנורה לטרנזיסטור
כל אדם צריך שיהיה לו תחביב בחיים וזאת בכדי שהוא יהיה מאושר ושמח. אם נעבוד כל היום ולא נבלה בתחביב נהיה...
קרא עוד »
יונ 10, 2019
גם היום ניתן למצוא קונה תקליטים!
אנשים שמחפשים כיום לרכוש תקליטים עשויים להיתקל בבעיה, וזאת כי לצד העובדה שבאמצעות לחיצת כפתור ניתן...
קרא עוד »
מאי 15, 2018