רהיטי רחוב – תהליך ייצור

ריהוט רחוב

המודעות הגדולה באשר לחשיבות מראה הנוף האורבני מובילה רבים להחלטה לשנות את המראה המשמים והאפרורי של הרחוב שלהם, הפארקים הסובבים את ביתם ושטחים ציבוריים נוספים ולהפוך את אותם שטחים אורבנים לבעלי מראה צעיר ומרשים.  

מעצבים את מראה הרחוב

אם בעבר הדבר החשוב ביותר בעת קניית בית היה המראה הפנימי הכולל של הבית והעיר בה ממוקם הבית. נכון להיום לא רק המיקום משנה ולא רק העיצוב הפנימי משנה אלא גם חזות הרחוב והסביבה הקרובה אל הבית וכל עירייה או רשות מקומית שמעוניינת להפוך את העיר שלה למרשימה ומלאת חיים פונה אל חברה שעוסקת בעיצוב תעשייתי ובעלת מומחיות בעיצוב ריהוט למרחב האורבני. פעמים יש גם יוזמה פרטית של הדיירים (באיזור הרשות המקומית) אשר מחליטים להשתתף בהוצאות העלות וזאת על מנת לעצב את הרחוב שלהם כפי שתמיד חלמו. בשורה התחתונה, יש חשיבות גדולה מאוד למראה החזותי של המרחב העירוני – מקומי ולמרחבים ציבוריים ומסחריים. כיום, כל אחד שמעוניין לשדרג את מראה הרחוב שלו יכול לעשות זאת באמצעות  הצבת פסלי רחוב, צמחייה, ריהוט רחוב וגופי תאורה מיוחדים. כי היום הנראות של הסביבה החיצונית מרשימה לא פחות מהמראה של פנים הבית.  

למידע נוסף כנסו לאתר של למון קולקשן – יצרני ריהוט רחוב >>

ייצור רהיטי רחוב – מה זה אומר?

האם ייצור של רהיטי רחוב דומה לייצור של ריהוט ביתי? האם יש חברות שעיקר המומחיות שלהן הוא תכנון ועיצוב תעשייתי של מערכות ריהוט למרחב העירוני? שאלות אלו ואחרות מעניינות כל אדם או גוף (מסחרי או ציבורי) שמעוניין להתחיל בתהליך שדרוג מראה הרחוב, הפארק או כל מרחב ציבורי אחר. התשובות לשאלות אלו הן שיש חברות שמתמקדות בייצור רהיטי רחוב וכל הקשור אל תהליך הייצור של ריהוט רחוב שונה לגמרי מייצור ריהוט ביתי וזאת משום שמדובר על שני דברים שונים לחלוטין. אמנם שניהם משתייכים אל קטגוריית הריהוט, אך החומרים בהם משתמשים שונים, ההחלטה לגבי עיצוב הריהוט תהיה שונה וההחלטה באשר לסוג הריהוט הרצוי תהיה גם כן שונה.

תהליך ייצור רהיטי רחוב מחייב את השכרת שירותיהם של מומחים בתחום עיצוב תעשייתי וייצור של ריהוט רחוב. מומחים אלו יקשיבו לדרישותיו של הלקוח, יבחנו את אותו שטח חיצוני בו הוא מעוניין להציב את ריהוט הרחוב, יחליטו מה סוג הריהוט החיוני לאותו איזור, יגיעו להחלטה באשר לחומרים החזקים והעמידים המתאימים לייצור הריהוט (בטון אדריכלי, עץ ומתכות שונות), ורק לאחר מכן הם יתחילו בתהליך ייצור קפדני המותאם לריהוט רחוב. תהליך הייצור של ריהוט רחוב יותאם לתווי תקן מחמירים והחומרים בהם ישתמשו יהיו איכותיים, חזקים ועמידים בפני רטיבות וקרני השמש היוקדות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המצאת פטנט? לפני רישום בדקו שלא הקדימו אתכם ברעיון
לא מעט ממציאים במהלך ההיסטוריה מוכרים וידועים לכולנו, אך מי שנסתר מהעין הרבה פעמים, מי שנשכח מספרי...
קרא עוד »
יול 15, 2017
אביזרי בטיחות לילדים
כולנו אוהבים להעניק מה שרק אפשר לילדים המתוקים שלנו, אולם גם הבית הכי אוהב ומחבק יכול להציב מכשולים...
קרא עוד »
מרץ 21, 2016
10 סיבות למה לטייל דווקא בקפריסין
הרצון העז לטוס לחו"ל יכול להתממש בטיסה קצרה מאד ליעד הקרוב ביותר לישראל והוא האי הקסום...
קרא עוד »
מאי 24, 2020