צמידים מיוחדים לגבר שכדאי להכיר

גבר

עד לפני כמה שנים, כמעט לא הבחנו בגברים אשר הסתובבו עם צמידים, אך כפי שניתן לראות הזמנים השתנו. כיום, צמידים מיוחדים לגבר נחשבים פופולריים וקיים מגוון רחב מהם המכיל סוגי חומרים שונים. ניתן למצוא צמידי טיטניום, ציפוי זהב, ציפוי כסף ואף צמידי עור או דמויי עור. הצמידים המבוקשים ביותר על ידי הקהל הגברים הם צמידי העור, זאת מפני שהם עמידים, נאים ומתאימים לכל גיל ולכל הופעה. דוגמא לצמיד מיוחד כזה ניתן לראות באתר של TOS תכשיטים, המביאים בשורה של ממש לעולם התכשיטים של גברים ונשים.

למעשה, התופעה של גברים בגילאים שונים שהחלו להתעניין בפריטי אופנה ותכשיטים שונים גדלה ומתעצמת במהלך השנים האחרונות. אם בעבר נהג הגבר הממוצע לענוד רק שעון, היום הוא יענוד שלל תכשיטים כגון: שעונים, טבעות, שרשראות וצמידים.

צמידים מיוחדים לגבר בשילוב עיטורים מן הצומח ומן החי

הצמידים המובילים אשר כבשו את גברי ישראל בשנה האחרונה הם בעיקר צמידים מעוצבים בשילוב אלמנטים מהטבע ומהחי. כמו כן, מבין שלל האפשרויות המוצעות בחנויות האופנה, אפשר למנות את דוגמת הצמיד הבולטת ביותר בשנה האחרונה. זהו צמיד העור בעיצוב נחש, חגורתו שחורה, תליונו עשוי כסף ומציג את פרצופו של הנחש. צמיד זה נחשב כצמיד יפיפה ומרשים ויש לו יתרון ניכר על צמידי הכסף והזהב מבחינת עלותו הנמוכה יחסית.

מה חושבות נשים על צמידי גברים?

תכשיטי גברים חווים עלייה רצינית במודעות בשנים האחרונות ונמכרים בקצב מהיר מאוד כאילו היו חטיפים על המדף. כמו כן, צמידים בעלי עיטורים ייחודיים הם גולת הכותרת בשנים האחרונות בתחום התכשיטים לגבר. נוסף על זאת, לא מעט נשים מעידות בחלוף השנים על כך שגבר בעל תכשיטים נתפס כקלאסי, גברי ומושך יותר מאשר גבר שאינו עונד תכשיטים כלל. יתרה מכך, כאשר מגיע יום מיוחד כמו יום הולדת, יום נישואין או יום חג, ניתן להבחין בנשים רבות אשר ששות לרכוש צמידים לבני זוגן כמתנה.

זאת משום שכאשר הצמיד ניתן כמתנה הוא מהווה כפריט השי המושלם עבור הגבר. בנוסף, אפשר להבחין שלמרות שבכל שנה תעשיית התכשיטים מתחדשת בדגמים חדשים אשר מכתיבים את הטרנדים שכובשים את עולם האופנה, צמידי הגברים מושפעים מכך פחות מאשר צמידי הנשים. מכיוון שנשים חשות כי הן חייבות להחליף תכשיטים מדי שנה כשהאופנה משתנה, ואילו גברים רוכשים תכשיטים על מנת שיוכלו לעשות בהם שימוש לאורך שנים ארוכות מבלי שיצאו מהאופנה. לכן, רשתות האופנה דואגות להחליף את תכשיטי הגברים אשר מונחים על המדפים בתכשיטים חדשים המזכירים בסגנונם את הישנים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנת גיוס שהבן שלך לא ישכח
חושב על המתנה הכי יפה שתוכל לקנות לבן שלך לקראת הגיוס? אם כך, כדאי שתחשוב על משהו שיוכל לשמש גם אותך,...
קרא עוד »
מאי 03, 2016
עבירות מין, כיצד מתמודדים איתן?
עבירות מין הן נושא רציני בעולם ובפרט בישראל. זה נושא חשוב מאוד שמשפיע על החברה בכללותה. הכרחי לנו...
קרא עוד »
מאי 08, 2023
גריל גז קולמן למי זה יתאים?
הארוחה הראשונה שתבשלו על גריל גז קולמן תבהיר לכם, כמה חבל שלקח לכם כל כך הרבה זמן לרכוש אותו. מדובר ללא...
קרא עוד »
אוק 17, 2020