יועצת שינה

מאז שהתינוק או התינוקת הגיעו, אין לכם יום ואין לכם לילה? זו לא גזירת גורל: תינוק או תינוקת שלא מסוגלים לישון למשך כמה שעות רצוף, בכל לילה. אפשר לשנות. יועצת שינה תוכל לעזור לך או לכם, ההורים, להחזיר את האיזון לבית.

בתהליך לא ארוך אלא ממוקד, תלמדו לזהות סימני חוסר מנוחה אצל התינוק או הפעוט. תבינו איך לגשת בצורה שמחזירה את השלווה ללילה. אפילו הסקפטיים ביותר מגלים – יועצת שינה תחזיר לכם את היכולת לישון, לכל בני המשפחה. תינוקות יכולים לסגל את ההרגל של שינה רצופה. אפשר לגמול מהרגל להתעורר מאוד מוקדם ולהתחיל את היום כמעט באמצע הלילה.

מהי יועצת שינה מוסמכת

יש סיבות רבות לכך שילדים קטנים מתעוררים הרבה בלילה, חווים מצוקה או תחושה לא טובה. במהלך הייעוץ מאבחנים מה בדיוק קורה, מהו דפוס השינה. מכינים יומן שינה מפורט ויוצרים שינוי. וחשוב להבין – זה לא שינוי רק באיכות השינה. קשיי שינה או התעוררות מספר פעמים בלילה מהווים סימפטום של היבטים עמוקים יותר. כאשר מסדירים זאת, השינה המשתפרת ושעות השינה הרצופות מלמדות על שיפור בעולמו הפנימי של התינוק.

במיטבה, יועצת שינה מוסמכת היא אימא שחוותה על בשרה את הקשיים שעלול תינוק קטן לחוות, מדי לילה. הקושי העצום להירדם. חוסר יכולת לישון רצוף. התעוררות מוקדמת. צורך בנוכחות של הורים בזמן ההירדמות, למשך פרק זמן ארוך. אבל כמובן שהתנסות אישית יוצרת היכרות עם הקושי ולא עם הפתרון. מלבד התנסות אישית, שירלי וסרמן לנץ יועצת שינה מוסמכת למדה את השיטה הבדוקה, לזהות גורמים וסיבות ולהקנות כלים ופתרונות. המטרה – טובת הילד (או הילדה). וכאשר טוב לו, ההירדמות קלה יותר. השינה נינוחה ורצופה. ומובן מאליו שההורים נהנים מהשקט והשלווה שחוזרים הביתה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתמחרים ייעוץ עסקי לעסקים?
לנהל עסק זה אף פעם לא קל, בטח שלא להקים אותו מכלום, לתכנן אותו וכמובן להתמודד מול האתגרים השונים שצפים...
קרא עוד »
פבר 10, 2022
מחפשים מוצרי קמפינג לטיול הבא? לחצו כאן
רוצים להפוך את הקמפינג הבא שלכם להרבה יותר חווייתי ונעים? כל שתצטרכו לעשות יהיה לרכוש מוצרי קמפינג...
קרא עוד »
ינו 12, 2021
איפה מומלץ לקנות דיו למדפסות קנון?
יש לא מעט מקרים שבהם מגיע הרגע שבו אנו רוצים להדפיס, אך מגלים שנגמר הדיו. ברגע שזה קורה אנו נוטים...
קרא עוד »
דצמ 14, 2020