מאגרי תמונות מומלצים

ישנם מאגרי תמונות רבים עם רישיון לשימוש. כמה מהפופולריים שבהם הם Flickr, Unsplash, Pixabay ו-Google Images.

הדרך הטובה ביותר למצוא מאגר תמונות היא על ידי בדיקת סוג הרישיון. רישיונות Creative Commons משתנים זה מזה, אך כולם מאפשרים שימוש חוזר מבלי לבקש רשות.

בואו נשתמש בקצת דוגמאות

ישנם מאגרי תמונות מומלצים רבים זמינים באינטרנט. אבל חשוב למצוא מאגר שיש לו רישיון לשימוש כי תמונות אינן חופשיות לשימוש ולרוב יש להן זכויות יוצרים.

אחת האפשרויות הטובות ביותר היא Pixabay, המספקת תמונות באיכות גבוהה עם רישיון CC0, כלומר ניתן להשתמש בהן לכל מטרה מבלי לדאוג לזכויות יוצרים. יש להם גם כמה הגבלות כמו לא להשתמש בהם למטרות מסחריות או לשנות אותם בכל דרך שהיא.

Pixabay הוא מאגר תמונות עם רישיון CC0, כלומר אתה יכול להשתמש בתמונות שלהם לכל מטרה מבלי לדאוג לגבי זכויות יוצרים.

Pixabay הוא אתר אינטרנט בקוד פתוח ללא תמלוגים המציע תמונות וסרטונים בחינם. יש לו מגוון רחב של תמונות, סרטונים וקבצי אודיו שניתן להשתמש בהם למטרות אישיות או מסחריות.

Unsplash הוא אתר אינטרנט נוסף בקוד פתוח המציע תמונות באיכות גבוהה ברזולוציה גבוהה. התמונות חופשיות לשימוש בכל פרויקט, מסחרי או אישי.

לסיכומו של דבר,

הדרך הנפוצה ביותר לשתף תמונות באינטרנט היא העלאתן לאתר. לשיטה זו יש חסרונות רבים, כמו חוסר היכולת לשלוט היכן נעשה שימוש בתמונות שלך והיעדר הגנה מפני הפרת זכויות יוצרים. מסיבות אלו, חשוב שיהיה לך רישיון לכל תמונה שבה אתה משתמש.

תמונות הן חלק מהותי מיצירת תוכן ושיווק במדיה חברתית. הם מוסיפים הקשר לקורא, יכולים לשמש לסיפור סיפורים ועוזרים להגביר את המעורבות. הם גם הופכים את התוכן שלך ליותר מושך מבחינה ויזואלית. ישנם מאגרי תמונות רבים עם רישיון שימוש המספקים ייחוס ומאפשרים לך להשתמש בתמונות שלהם בחינם אם אתה פועל לפי ההנחיות המפורטות בתנאי השירות שלהם.

לשימוש בתוכנת קנווה >>>

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל הסיבות לתלות תמונות מוטיבציה בבית
תמונות מוטיבציה הן דרך מצוינת להגביר את מצב הרוח שלך ולשמור על עצמך על המסלול. הם גם יכולים לעזור לך...
קרא עוד »
יול 04, 2022
תאורת חירום
כמעט בכל מבנה אנחנו יכולים למצוא היום תאורת חירום, בין אם מדובר בתאורת חירום פנימית או...
קרא עוד »
פבר 13, 2018
מה הן טבעות אירוסין בעיצוב סוליטר?
לאלו מכם אשר שוקלים לקנות טבעת אירוסין ומתעניינים לגבי טבעת בעיצוב סוליטר, אז ראשית כל צריך להבין...
קרא עוד »
ספט 26, 2018