מאגרי תמונות מומלצים

ישנם מאגרי תמונות רבים עם רישיון לשימוש. כמה מהפופולריים שבהם הם Flickr, Unsplash, Pixabay ו-Google Images.

הדרך הטובה ביותר למצוא מאגר תמונות היא על ידי בדיקת סוג הרישיון. רישיונות Creative Commons משתנים זה מזה, אך כולם מאפשרים שימוש חוזר מבלי לבקש רשות.

בואו נשתמש בקצת דוגמאות

ישנם מאגרי תמונות מומלצים רבים זמינים באינטרנט. אבל חשוב למצוא מאגר שיש לו רישיון לשימוש כי תמונות אינן חופשיות לשימוש ולרוב יש להן זכויות יוצרים.

אחת האפשרויות הטובות ביותר היא Pixabay, המספקת תמונות באיכות גבוהה עם רישיון CC0, כלומר ניתן להשתמש בהן לכל מטרה מבלי לדאוג לזכויות יוצרים. יש להם גם כמה הגבלות כמו לא להשתמש בהם למטרות מסחריות או לשנות אותם בכל דרך שהיא.

Pixabay הוא מאגר תמונות עם רישיון CC0, כלומר אתה יכול להשתמש בתמונות שלהם לכל מטרה מבלי לדאוג לגבי זכויות יוצרים.

Pixabay הוא אתר אינטרנט בקוד פתוח ללא תמלוגים המציע תמונות וסרטונים בחינם. יש לו מגוון רחב של תמונות, סרטונים וקבצי אודיו שניתן להשתמש בהם למטרות אישיות או מסחריות.

Unsplash הוא אתר אינטרנט נוסף בקוד פתוח המציע תמונות באיכות גבוהה ברזולוציה גבוהה. התמונות חופשיות לשימוש בכל פרויקט, מסחרי או אישי.

לסיכומו של דבר,

הדרך הנפוצה ביותר לשתף תמונות באינטרנט היא העלאתן לאתר. לשיטה זו יש חסרונות רבים, כמו חוסר היכולת לשלוט היכן נעשה שימוש בתמונות שלך והיעדר הגנה מפני הפרת זכויות יוצרים. מסיבות אלו, חשוב שיהיה לך רישיון לכל תמונה שבה אתה משתמש.

תמונות הן חלק מהותי מיצירת תוכן ושיווק במדיה חברתית. הם מוסיפים הקשר לקורא, יכולים לשמש לסיפור סיפורים ועוזרים להגביר את המעורבות. הם גם הופכים את התוכן שלך ליותר מושך מבחינה ויזואלית. ישנם מאגרי תמונות רבים עם רישיון שימוש המספקים ייחוס ומאפשרים לך להשתמש בתמונות שלהם בחינם אם אתה פועל לפי ההנחיות המפורטות בתנאי השירות שלהם.

לשימוש בתוכנת קנווה >>>

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קרוזים מישראל לים התיכון
קרוזים מישראל לים התיכון הפכו לאחד הנושאים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות. מדובר על דרך נפלאה...
קרא עוד »
נוב 17, 2017
הורים לילדים מודרניים
אין הורה שלא היה רוצה לתת לילדים שלו את הטוב ביותר אך בפועל כולנו גם זקוקים למנוחה לפעמים. לכן ברור...
קרא עוד »
דצמ 07, 2016
סדנת ODT
סדנה היא מפגש קבוצתי שבו אנשים יכולים לחלוק את הידע שלהם זה עם זה. זהו אירוע מובנה שעוזר לאנשים ללמוד...
קרא עוד »
דצמ 10, 2022