מאגר מרצים מומלצים לחוג בית

מרצים מומלצים לחוג בית

סיפורים הם לא רק לילדים, ברגע שיש סיפור טוב סוחף מעניין ומרתק גם מבוגרים יכולים להישאב לעולם שכזה. בשנים האחרונות ניתן לראות עליה משמעותית בחוגי הבית אשר אליהם מוזמנים אנשים מרתקים עם סיפורים עוצרי נשימה, ומעוררי השראה. אם בעבר היו עושים חוגים קטנים לצורך פנאי הרי שהיום זה עלה מדרגה ורוב חוגי הבית שיש בהם גם מן הכיף אך הם בעלי משמעות, רוצים לצאת עם מסר, או ערך מסוים – אז הטרנד היום הוא להזמין מרצה מרתק הבייתה ובכך ליצור אחווה והוויה נעימה לערב בלתי נשכח.

מרצים מומלצים לחוג בית

איפה מוצאים מרצים או מספרי סיפורים מרתקים לחוג בית?

ובכן כיום יש לא מעט אנשים שיש להם סיפור חיים מרתק שאפשר רק להתפעל ממנו וכמובן ללמוד ולקחת ממנו תובנות לחיים, כדי שחוג הבית יהיה מעניין חשוב לבחור נושא שמתאים גם לגיל המשתתפים וגם לחשוב עם איזה מידע רוצים לצאת משם. לכן ישלא מעט אנשים כאלו ובכל זאת איך בוחרים את הנושא והאדם הנכון. באתר האינטרנט ניתן למצוא מגוון רחב של מרצים חלקם מוכרים לנו היטב חלקם פחות אבל בהחלט לכל אחד מהם יש את הסיפור המרתק שלו ולא רק זה הוא יודע כיצד להעביר אותו ברמה עניינית, מרתקת וכזו שלא ישכחו להרבה זמן.

בקלות אפשר לבחור נושא ומרצה מתוך רשימת המרצים המומלצים שיש באתר ובכך להפוך את חוג הבית לא רק למפגש בין חברים אלא להעצים את האורחים בידע ובסיפורים שלא שומעים כל יום, ולצאת מחוג הבית עם הרבה מחשבות, תובנות והסתכלות שונה מזווית שלא מכירים .

חוגי הבית הם בהחלט נושא שלאחרונה תופס נפח גדול מחיי היומיום של רבים מאיתנו, ואם כבר מארגנים חוג בית עם האנשים הנכונים אז למה לא להעניק גם ערך וגם כיף במפגש אחד.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר של סגול הרצאות.

הרצאות לא מה שחשבתם

כששומעים את המילה הרצאה האסוציאציה הראשונה היא וואו איזה נושא כבד, או עכשיו צריך לשבת שעה ויותר ולהקשיב למישהו שרק מדבר. אז זהו שלא זה בהחלט לא צריך להיות כך – הרצאה יכולה להיות נפלאה, סוחפת וכאשר הקהל משתתף יחד עם המרצה אז ללא ספק ההרצאה בחוג הבית תהיה הרבה יותר טובה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרגילי עיניים לעין עצלה
עם השנים פותחו תרגילים שונים עבור אנשים שמתמודדים עם עיניים עצלות. על פי הנתונים, קרוב ל-5 אחוז...
קרא עוד »
מאי 20, 2017
איפה ניתן לקנות פרוכות לבימה?
הבימה בבית הכנסת היא המקום המרכזי שם נעשים הדברים העיקריים בבית הכנסת. כמו למשל קריאת התורה. לשם...
קרא עוד »
מרץ 07, 2023
טבעת אירוסין לא בוחרים על רגל אחת
אחת ההחלטות במשמעותיות ביותר שגבר לוקח בחייו, היא ההחלטה האם להציע נישואין לבת זוגתו. יותר נכון לומר,...
קרא עוד »
דצמ 20, 2018