הולכים על בטוח: הכנה לועדת ערר בליווי עו"ד מקרקעין

עורכת דין מומלצת לדיני עבודה

ועדת ערר היא למעשה בית דין מנהלי המטפל בפניות של לקוחות המעוניינים להגיש ערעור על החלטה חברתית מסוימת. הוועדה דנה בתחומים רבים, וביניהם גם בדיני מקרקעין. כך למשל, אדם המעוניין למכור את הקרקע לצד ג' זקוק לאישור מצד הרשות למקרקעי ישראל. אישור זה עלול להידחות, ועל כן על האדם לפנות לוועדת ערר.

לא פונים לוועדת ערר ללא עורך דין

כשם שאתם לא הולכים לבצע בדיקה רפואית ללא הפנייה וייעוץ מהרופא, כך לא מומלץ ללכת לוועדת ערר ללא ייעוץ מטעם עו"ד מקרקעין. לעורך דין זה יש את כל הידע הדרוש על מנת לסייע לכם לזכות באישור המיוחל.

4 טיפים לבחירת עורך דין מקרקעין

לפני שאתם מגיעים לפגישה עם הוועדה, יש צורך להתייעץ בדחיפות עם עורך הדין. חשוב לפנות לעורך דין מקרקעין מיומן. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור עורך דין כזה:

  • חפשו את בעלי הניסיון – מומלץ לפנות לעורך דין מקרקעין מנוסה ולא לכזה אשר רק סיים את ההתמחות שלו. עורך דין הפועל בתחום המקרקעין כבר כמה שנים יוכל לסייע לכם ביעילות רבה יותר. עורך דין מנוסה התנסה במקרים שונים והוא פועל במהירות.
  • עורך דין מלומד – חשוב לפנות לעורך דין אשר מכיר היטב את תחום המקרקעין, כלומר כל פסקה ופסקה בחוק.
  • חפשו המלצות – שמו של עו"ד מקרקעין מוצלח הולכך לפניו. אם יש אדם המתמחה בתחומו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתשמעו עליו מגולשים בפורומים, מחברים או מבני המשפחה שלכם.
  • פגישה ראשונית – אתם יכולים ללמוד רבות על עורך הדין שלכם דרך הפגישה הראשונית עמו. האם מדובר בעורך דין קשוב שמבין ללבכם? הם הוא מציע עצות טובות?

מתמודדים עם השוכרים

עורך דין מקרקעין עוסק במגוון רחב של תחומים, וביניהם בתחום היחסים שבין משכיר הדירה לשוכר. כך למשל, ניתן לערב עו"ד מקצועי במצב שבו השוכר מסרב לשלם את הכסף ואינו מוכן להתפנות מהדירה. עורך דין מיומן מלווה את המשכיר לאורך כל התהליך ומנסח עבורו את כתב התביעה עבור השוכר. כמו כן, עורך הדין מטפל גם במקרים שבהם נגרם נזק משמעותי לדירה השכורה.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו הכנות מומלץ לעשות לקראת צילומי בר מצווה
יום בר המצווה של ילדכם הוא בוודאי יום מרגש במיוחד אשר בו כל תשומת הלב נתונה אל הילד שלמד התרגש והתכונן...
קרא עוד »
יונ 28, 2018
אבני חושן – להכניס משמעות לחיים
אולי לא ידעתם, אבל לאבני חן ובפרט לאבני חושן יכולה להיות השפעה ישירה על החיים שלכם, אבל אבני חושן...
קרא עוד »
מרץ 27, 2023
סטייג'ינג – הסוד לעיצוב בתקציב מינימלי
אנשים רבים מחליטים להעמיד את הבית שלהם בשוק ולמכור אותו. כמובן שכל מי שמעמיד למכירה את הבית שלו רוצה...
קרא עוד »
נוב 27, 2018