תכנון תקציב ריאלי לחתונה

אולם אירועים בצפון

אם אתם מתחתנים בקרוב, בוודאי שאתם נמצאים בתקופה הכיפית והמרגשת ביותר בחייכם, תוך שאתם מאוהבים מעל הראש וממתינים ליום הגדול בו תוכלו להישבע אמונים לאדם עמו תרצו לבלות את שארית ימיכם.

תכנון חתונה קצוף בהתרגשות ולא מעט תכנונים עבור היום הגדול! עם זאת, לצד הריגוש וההתלהבות, חשוב לתכנן את האירוע בקפידה, תוך מתן תשומת לב לבחירת תקציב ראלי שתוכלו לעמוד בו בעת תכנון האירוע.  אז כיצד אפשר לתכנון תקציב ראלי לחתונה? כמה טיפים בהמשך!

אולם אירועים בצפון

כיום רבים מהזוגות הצעירים נסחפים ברגע בו הם החליטו להתחתן, בזמן שרבים מתכננים את היום החשוב מבלי לשים לב לתקציב הנתון עבור יום החתונה. כדי לדעת כיצד מתכננים נכון את האירוע ללא חריגות בתקציב, יש להיעזר בכמה טיפים טובים, ביניהם:

בדיקת מציאות – חשוב לפני שאתם מתחילים לשכור ספקים לאירוע באולם חתונות בחיפה, לרכוש ביגוד ולקנות אביזרים לחתונה, יש להבין מהי המציאות ומהו המימון אשר עומד לרשותכם לארגון האירוע. בדקו עם ההורים שלכם האם ישנה קרן או חסכון שנועד לאירוע, תוך בדיקת מקורות מימון זמינים כמו חסכונות זמינים ונזילים.

חלוקת תקציב – כעת שהבנתם מהו התקציב העומד בפניכם, יש לחלק את התקציב בצורה שתתאים לארגון כלל האירוע, בין אם מדובר על אירוע בוטיק או סגנון אחר. שימו לב כי רוב תקציב החתונה נועד לשכירת גן אירועים ולמנות האוכל אשר יחולקו באירוע לאורחים.

לכן את רוב התקציב יש להקציב לאולם אירועים או לגן האירועים, תוך שאתם מותירים סכום מתאים גם עבור עיצוב חתונה, בחירת מתנות לאורחים, הדפסת הזמנות, תשלום לצלמים ואמנים שיופיעו באירוע שלכם ושאר שירותים למתחתנים.

לקיחת הלוואה – במידה ואינכם מקבלים מימון לחתונה מההורים שלכם, נסו לגשת לבנק או לחברה חוץ בנקאית כדי לקבל הלוואה לחתונה, כאשר אתם מחפשים אחר מימון לאירוע שלכם.

שימו לב כי אתם בוחרים בסכום הלוואה הגיוני שתוכלו לעמוד בו תוך שאתם לוקחים בחשבון כי לא כל הזוגות מצליחים לכסות את הצואות האירוע מצ'קים בלבד. לכן יש לבחור מימון חתונה תוך בחירת הלוואה המתאימה למצבכם הכלכלי.

באמצעות כל אלה, תוכלו לארגן חתונה בצורה טובה ללא "חורים בכיסים" וללא בחירת הלוואות שלא תוכלו להחזיר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הילד סובל מגזים ואת לא יודעת מה לעשות? אמא4אמא כאן בשבילך!
כאשר נולד ילד חדש החיים שלנו משתנים מן הקצה אל הקצה. פתאום אנחנו כבר לא זוג אשר צריך לחשוב רק על עצמו...
קרא עוד »
נוב 20, 2018
איזה מקצועות כדאי ללמוד?
אם פעם מקצועות ברורים כמו רופא, עורך דין, או אפילו מורה, היו שאיפתם של רבים - הרי שכיום, מגוון המקצועות...
קרא עוד »
נוב 14, 2017
איך מאתרים נזילה בקיר
לאתר מחט בערימה של שחת זה בלתי אפשרי, לעומת זאת לאתר נזילה בקיר זה אפשרי ואף ניתן לביצוע. נזילה בקיר...
קרא עוד »
מרץ 13, 2018