פילאטיס מכשירים ברעננה – איך מתחילים

פילאטיס מכשירים ברעננה

בסביבות גילאי ה-30-35 לחייו המציא ג'וזף פילאטיס את מערכת התרגילים והתנועות הנקראת היום "פילאטיס". כיום מדובר בטכניקה ספורטיבית לשיקום הגוף, התגברות על שרירים תפוסים, מסייע לשיפור הגמישות, לחיזוק וחיטוב הגוף וכן משחרר לחצים, עייפות ומתחים. למעשה, הפילאטיס משמש כיום כחלק מאורח החיים היומיומי ומדרך חייהם של ספורטאים, תזונאים, אתלטים ורקדנים רבים.

פילאטיס מכשירים ברעננה

פילאטיס מכשירים ברעננה

פילאטיס מכשירים ברעננה – כך עושים זאת נכון

ישנם מכשירים ותרגילים רבים לפילאטיס. חלקם מכשירים העובדים על פעולה אחת ואחרים מתאימים למספר תרגילים שונים. אם אתם רוכשים מכשיר לבית מומלץ להיוועץ עם מאמן מקצועי בנוגע למכשיר המומלץ לביתכם, בהתאם לתרגילים שתרצו לבצע ולמטרה שלשמה אתם מתאמנים. אם מדובר בחדר כושר סביר להניח שיהיה מבחר של כמה מכשירים שבאמצעותם ניתן יהיה להרכיב תכנית אימונים מגוונת ואיכותית שתסייע לכם בכמה משלבים. כך למשל תוכלו לעשות שימוש במכשירי טרפז המסייעים לחיזוק הרגליים, הידיים, הגב והבטן או במכשיר פילאטיס קשתי המשמש לתרגילי מתיחות, חיזוק וגמישות. לצד אלה תוכלו ליהנות ממכשירים נוספים מומלצים כמו הסנטר ליין, הקוראליין, כיסאות פילאטיס, מיטות רפורמר ואף מכשירים משולבים.

כיצד מתחילים?

את האימון כדאי לעשות עם בגדים נוחים, יחפים ובליווי מדריך בלבד, וודאי בהתחלה. בשיחה הראשונה עם המדריך שוחחו על הסיבה שבגינה אתם מתאמנים: האם מדובר בהפגת מתחים ולחצים מחיי היום יום? האם מדובר בשחרור שרירים תפוסים או גב/צוואר תפוסים? האם אתם מעוניינים לשפר את זרימת הדם בגוף או סתם להיכנס לאורח חיים ספורטיבי ומאוזן ולבצע תרגילים שאף יסייעו לכם בשיפור הגמישות וחיזוק הגוף?

דבר נוסף שכדאי לציין במהלך השיחה הראשונה עם המאמן הוא על אופן ההתנהלות היומיומי שלכם. אם אתם רקדנים, ספורטאים או בעלי מקצוע שונים הרגילים לאורך חיים פיזי אינטנסיבי יותר תכנית האימון תהיה שונה מזו של אדם שישב על המחשב ברוב שעות היום.

בנו ביחד עם המאמן תכנית, בקשו ליווי ואף אימונים אישיים ראשונים על מנת לצבור ניסיון בביצוע נכון של התרגילים (שימו לב – ביצוע לא נכון של התרגילים עשוי לגרום לפציעות במקום להקל ולשפר). פילאטיס מכשירים ברעננה מתאים במיוחד עבור תושבי האזור ואם אתם מעוניינים להתחיל לחיות נכון – אנו ממליצים בחום להיכנס, להתעניין ולהתחיל.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לדעת על יציאה לפנסיה
גיל הפרישה מהעבודה מתקרב? התחלתם כבר לחפש תעסוקה בזמן הפנסיה? או שאולי כבר תכננתם את הטיול הגדול...
קרא עוד »
מאי 26, 2021
מתיחת בטן – בחרו במקום מוביל
אם אתם חושבים לעבור מתיחת בטן אז יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם ניגשים אל קליניקה שתוכלו לסמוך על הרמה...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
איך לבחור אוכל לכלבים?
כל יצור חי ניזון מאוכל על מנת לגדול, להתקיים ולהתפתח, ולכל אחד מהיצורים הללו יש אוכל אחר שמתאים לו...
קרא עוד »
ינו 05, 2022