3 סיבות להצטייד עם אקדח גז פלפל

במהלך השנים האחרונות, לצערנו, אנחנו מתמודדים עם ירידה חדה בתחושת הביטחון הלאומי. נכון שמבחינת טרור לאומני אנחנו יכולים לראות ירידה ניכרת במספר האירועים במרכזי הערים ביחס לתחילת שנות האלפיים, אז התחוללה האינתיפאדה השנייה, אך במובנים אחרים אנחנו יכולים לראות עלייה במספר האירועים ובוודאי בתחושת חוסר הביטחון של כל אחד ואחת מאיתנו.

לכן, אנחנו מחפשים אמצעים ואלמנטים שיכולים להגן עלינו. מאחר ואנחנו לא יכולים שלא לצאת למרחב הציבורי ואנחנו לא יכולים לכסות את עצמנו בשכפ"צים ואמצעים אחרים שיגנו עלינו, אזי שעלינו להיעזר באמצעים שיוכלו לשרת אותנו אם נצטרך להגן על עצמנו, כולל באמצעות תגובה, קרי אמצעי שיעזור לנו לפגוע בצד השני.

אחד האמצעים הטובים ביותר לשם כך הוא אקדח גז פלפל. מדובר באקדח הכולל תרסיס גז עשוי מהחומר ממנו מייצרים פלפל חריף. זה חומר שיכול לגרום לגירוי בעין ולקשיי נשימה, והוא משבית את התוקף במשך חצי שעה.

מדוע משתלם להשתמש באקדח גז פלפל?

סיבה ראשונה – הוא מאוד פשוט לשימוש. אנחנו לא צריכים לעבוד קשה מדי בשביל להשתמש בו. להבדיל מנשק רגיל, הוא פחות מרתיע בזמן השימוש והרבה יותר קל לתפעל אותו.

סיבה שנייה – הוא לא גורם לנזק בלתי הפיך, ולכן אם חס וחלילה נידרש להשתמש בו, הרי שנוכל לעשות זאת מבלי לחשוש שמא אנחנו נואשם בפגיעה בגורם אחר.

סיבה שלישית – זה אמצעי שיכול לשרת אותנו במצבים שונים ומגוונים. בין אם אנחנו נמצאים במרחב הציבורי ובין אם אנחנו נמצאים במרחב הפרטי. מעבר לכך, מדובר על אמצעי שאפשר לנייד אותו בקלות ממקום למקום, הוא לא דורש מאיתנו משאבים משמעותיים. אפשר לעשות בו שימוש בכל עת ללא שום בעיה וחשש.

>למידע נוסף ורכישה בקרו באתר פנטום ציוד להגנה עצמית

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאוורר
תמיד לפני בוא הקיץ, אנו נהיה מעוניינים להיות ערוכים, כך שהחום לא ישפיע עלינו ואנו נרגיש נעים ונוח...
קרא עוד »
פבר 26, 2018
מצבות
מצבות הן צורה פופולרית מאוד של זיכרון. הן כמו ספר היסטוריה, שבו אנשים יכולים לרשום את זכרונותיהם...
קרא עוד »
דצמ 05, 2022
איך כדאי להתנהל עם מטפלת חדשה בבית
יש לכם ילדים קטנים בבית והחלטתם שהגיע הזמן להשאיר אותם עם מטפלת כדי להיות חופשיים יותר? אם כך, אתם...
קרא עוד »
מרץ 06, 2017