ספרי הורות להורים חדשים

ספרי הורות להורים חדשים

הציפייה וההתרגשות לקראת הלידה של ילדיכם הראשון בשיאה, אך יחד עם זאת צצים ועולים אינספור חששות ואי וודאות בנוגע לגידולו וחינוכו של הפעוט. כדי להפיג את החשש ולדעת בעצם מה מחכה לכם, מומלץ לעיין בפורום בלינק https://superdaddy.co.il/forum ובספרי הורות ייעודיים שידריכו אתכם צעד אחר צעד כיצד לגדל את הילד וגם ליהנות מזה. 

מהו ספר הורות?

ספר הורות כשמו כן הוא, ספר המעניק מידע על הורות וחיי משפחה אידיאליים. כל הורה חולם להיות הורה מוצלח – שמצד אחד יגדל ויחנך את ילדו בצורה הטובה ביותר, ומצד שני שישמש לילד כחבר וגם כמודל לחיקוי.

ישנם הורים רבים הבטוחים כי שני אלו לא יכולים להתקיים יחד, ולכן יש שיבחרו ליישם את הגישה המחנכת ולעומתם כאלו שיבחרו בגישה החברית. ספר ההורות נועד לעשות סדר בכל הדברים, וללמד כי כל הורה יכול להעניק לילדו את החינוך הטוב ביותר, בזמן שהוא משמש לו כחבר הקרוב ביותר עליו הוא יכול לסמוך.

האם ספרי ההורות מתאימים רק להורים חדשים?

כמובן שלא. ספרי ההורות נועדו להעניק כלים לגידול וחינוך אידיאלי של כל ילד לכל הורה, בין אם מדובר על ילד ראשון או ילד שלישי במשפחה. לכל ילד יש אישיות אחרת, ולכן הורים הנתקלים בקשיים ואתגרים בחינוך ילדם השני או השלישי (שאותם לא חוו עם הילד הראשון), יוכלו להיעזר בטיפים המעשיים המופיעים בספר ההורות, קבלו טיפים ו/או הדרכה הורית באתר סופר דדי.

כיצד לבחור ספר הורות איכותי?

כיום ניתן למצוא מגוון של ספרי הורות המיועדים להורים מתחילים, וותיקים וגם כאלו שבדרך להיות הורים ומעוניינים להיחשף לדברים חדשים על הורות. כדי למצוא את ספר ההורות האיכותי והמומלץ ביותר, כדאי להעדיף ספר שנכתב על ידי איש מקצוע בתחום ומציע להורים כלים מעשיים אותם יוכלו ליישם בחיי היומיום.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יישום פריוריטי -כל המידע
מערכת Priority היא תוכנה לתכנון משאבים ארגוניים (ERP) שנועדה לעזור לחברות לנהל ביעילות את המערכות...
קרא עוד »
מאי 03, 2023
האם חלב אורז שקדים זה בריא?
בשנים האחרונות קיימת מגמה שהולכת ומתעצמת של צמצום השימוש בחלב מהחי כמו חלב בקר וחלב עיזים. במקביל אנו...
קרא עוד »
ינו 05, 2021
שמיכות פוך מסוגים שונים – מה הכי יתאים לכם
בחורף אנחנו רוצים להשקיע בשמיכת פוך איכותית, כזו שתחמם ותבודד אותנו מהקור של הסביבה. הבעיה מתחילה...
קרא עוד »
אפר 18, 2019