כיצד נקבע המחיר לעדשות מולטיפוקל

עדשות מולטיפוקל

אם החלטתם לרכוש עדשות מולטי פוקאל-  הרי שאתם בוודאי רוצים לשפר את איכות חייכם, וליהנות מזוג משקפיים אחד אשר באמצעותו תוכלו לראות טוב יותר, גם למרחק קצר וגם למרחק ארוך.

כיום ישנן שלל חנויות ורשתות משקפיים המייצרות ומוכרות משקפי מולטי פוקאל בהזמנה והתאמה אישית, בין אם מדובר במשקפי ראייה מולטיפוקל לבין אם מדובר במשקפי שמש בעלות עדשות אופטיות.

מחירן של משקפיים כאלה כפי שרבים יודעים אינו זול במיוחד, ולכן רבים רוצים ליהנות ממבצעים אודות מוצר זה, או להבין מדוע המשקפיים יקרים.

עדשות מולטיפוקל

אבל לפי מה נקבע המחיר לעדשות מולטי פוקאל?

כאשר מייצרים עדשות למשקפיים מסוג זה מייצרים את העדשה בשיא המומחיות במעבדות המתמחות בתחום תוך ליטוש העדשות בשיטות שונות ביניהן: ליטוש קדמי, אחורי, משולב או אינדיוודואל.

ליטוש המשקפיים נעשה במיומנות ובזהירות רבה שכן הרצון הוא לבצע ליטוש שיאפשר עדשה דקה וקלה יחסית וזאת כדי להקנות לחובשי המשקפיים מקסימום נוחות.

דבר נוסף שמייקר את המוצר, הוא רכישה של משקפיים ועדשות ממותגות משמע: משלל מותגי יוקרה – מה שמעלה מאד את המחיר. לכן רבים בוחרים במשקפי מולטיפוקל בעלי עדשות לא ממותגות שמאפשרות גם הן ראייה טובה ואיכותית למרק קצר וארוך.

כאשר מלטשים ומייצרים את העדשות משתמשים בדרך כלל בעדשות ללא צבע, עדשות שקופות או מחליפות צבעים, כאלה בעלות צבע קבוע, עדשות מיוחדות להפחתת אשים וכאלה שמונעות סנוור.

ייצור העדשה האיכותית שנקראת גם עדשת 'אנטי רפלקס' והיא זאת שמייקרת את המחיר, כאשר המחיר נקבע ככל שהעדשה "מצויידת" ביותר איכותיות ואלמנטים שהופכים אותה למושלמת.

כיצד בוחרים עדשות מולטיפוקל?

כאשר אתם בוחרים עדשת מולטיפוקל שימו לב כי אתם בוחרים עדשות מסוג 'אנטי רפלקס',  והן עדשות מפחיתות שריטות ולכלוך מפחיתות אדים וחוסמות קרינה.

אם אתם רוצים להוזיל עלויות: פנו אל חנויות ומעבדות שמייצרות משקפיים בהתאמה אישית תוך בחירת שלל מסגרות לעדשה ממותגים וסוגים שונים. בכך תוכלו ליהנות מעדשות טובות, איכותיות תוך קבלת המשקפיים במשלוח לכל מקום וזאת במידה ובחרתם בחנויות מקוונות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחסן לחצר
לא פעם אנו נבקש לבחור מחסן לחצר הפרטית שלנו. בין אם היא בבית צמוד קרקע, בדירת גן בקומת קרקע בבניין או...
קרא עוד »
ינו 01, 2020
ביטוח חיים למשכנתא – איך זה עובד ולמה זה חשוב
פוליסת ביטוח חיים למשכנתא, הינה פוליסת חיים המיועדת להחזר חובות המשכנתא והעלויות הנלוות במקרה של מות...
קרא עוד »
יול 06, 2021
איך לבחור קולט אדים למטבח?
הרבה מאוד מטבחים מתהדרים בקולט אדים. למרות שכולנו נהנים מניחוחות הבישול המתפשט ברחבי הבית בזמן...
קרא עוד »
מאי 18, 2016