עיסוי בקריות – הדרך הנכונה לבחור את המטפלים הנכונים

עיסוי בקריות

כשאנחנו מחפשים מטפלים לצורך עיסוי, בין אם זה עיסוי רגיל או עיסוי ספציפי, סביר להניח שאנחנו נשתמש במקורות מידע שונים מתוכם נבחר את המטפל הטוב ביותר עבורנו. לשמחתנו, יש מספיק מקורות מידע מהם אנחנו יכולים למצוא שמות שיכולים לעזור לנו, מצד שני, יש גם לא מעט מטפלים מתוכם אנחנו נצטרך לברור את המטפל שמתאים לנו.

אחת הדוגמאות הטובות לכך היא, כשאנחנו נרצה לבחור מטפל עיסוי בקריות. כפי שאנחנו יודעים אזור חיפה מוקף בקריות אשר כל אחת מהן היא עיר בפני עצמה, קרית ביאליק, אתא, ים ומוצקין. אנחנו יכולים להניח שבקריות נוכל למצוא מספר רב של מטפלים שמתמחים בטיפולי עיסוי, כאמור גם רגיל וגם עיסוי מיוחד, בין אם זה עיסוי לנשים בהריון, עיסוי לילדים, עיסוי לאנשים אחרי ניתוחים ומחלות, עיסוי לספורטאים ועוד. אנחנו רק צריכים לבחור את מי שנראה לנו הכי מתאים.

עיסוי בקריות

כיצד אנחנו עושים את זה?

ראשית, אנחנו נייצר לעצמנו רשימה של שמות, בין אם זה מתוך המלצות של חברים ובני משפחה ובין אם זה מתוך האינטרנט, כמו בקישור זה. אחרי שנבנה רשימה של מספר שמות, אנחנו נתחיל להיכנס לעובי הקורה.

בשלב השני נבחן את השמות, על פי הניסיון, ותק, מידת ההתמחות, וכן סוג ההתמחות. סביר להניח שיש מעסים שמתמחים בטיפול כזה ויש אחרים שמתמחים בטיפולים אחרים.

בשלב השלישי אנחנו נבחן איפה ניתן הטיפול, האם זה בבית שלנו, בבית של המטפל, בקליניקה, במרכז מסוים. אז אנחנו נראה מה מתאים לנו יותר. צריך לקחת בחשבון, ייתכן מאוד שתהיה לכך משמעות במחיר. הרי אם אנחנו צריכים להזמין מטפל עיסוי אלינו הביתה, סביר להניח שאנחנו נידרש לשלם לו הרבה יותר מאשר אם נגיע אנחנו אליו הביתה.

לאחר מכן עלינו לדבר עם אותו מטפל על סוג הטיפול שאנחנו מחפשים. מה בדיוק אנחנו רוצים להשיג בו. לשם כך על המטפל לדעת מה כואב לנו, מה אנחנו מרגישים ואיפה. כך הוא יוכל להעניק לנו את תוכנית הטיפול הטובה ביותר ממנו נפיק תועלת מרבית.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך עורך דין להסכם ממון?
הסכם ממון הוא מסמך משפטי מחייב בין שני צדדים המתאר את חובותיהם, וזכויותיהם הכספיות. הסכם ממון הוא...
קרא עוד »
מאי 04, 2023
בחירת מתנות לקראת גיוס
כשמגיע הילד האהוב שלכם לגיל 17 הוא מקבל את המעטפה הירוקה והמוכרת, צו ראשון ,הוא מוזמן להתגייס לצבא...
קרא עוד »
מרץ 18, 2016
מדריך מקיף לקורסי בנייה וקבלנות
בחירת קריירה בתחום הבנייה והקבלנות כוללת יותר מסתם ללמוד כיצד לבנות מבנים. זה דורש הבנה מעמיקה של כמה...
קרא עוד »
אפר 24, 2024