עיסוי בקריות – הדרך הנכונה לבחור את המטפלים הנכונים

עיסוי בקריות

כשאנחנו מחפשים מטפלים לצורך עיסוי, בין אם זה עיסוי רגיל או עיסוי ספציפי, סביר להניח שאנחנו נשתמש במקורות מידע שונים מתוכם נבחר את המטפל הטוב ביותר עבורנו. לשמחתנו, יש מספיק מקורות מידע מהם אנחנו יכולים למצוא שמות שיכולים לעזור לנו, מצד שני, יש גם לא מעט מטפלים מתוכם אנחנו נצטרך לברור את המטפל שמתאים לנו.

אחת הדוגמאות הטובות לכך היא, כשאנחנו נרצה לבחור מטפל עיסוי בקריות. כפי שאנחנו יודעים אזור חיפה מוקף בקריות אשר כל אחת מהן היא עיר בפני עצמה, קרית ביאליק, אתא, ים ומוצקין. אנחנו יכולים להניח שבקריות נוכל למצוא מספר רב של מטפלים שמתמחים בטיפולי עיסוי, כאמור גם רגיל וגם עיסוי מיוחד, בין אם זה עיסוי לנשים בהריון, עיסוי לילדים, עיסוי לאנשים אחרי ניתוחים ומחלות, עיסוי לספורטאים ועוד. אנחנו רק צריכים לבחור את מי שנראה לנו הכי מתאים.

עיסוי בקריות

כיצד אנחנו עושים את זה?

ראשית, אנחנו נייצר לעצמנו רשימה של שמות, בין אם זה מתוך המלצות של חברים ובני משפחה ובין אם זה מתוך האינטרנט, כמו בקישור זה. אחרי שנבנה רשימה של מספר שמות, אנחנו נתחיל להיכנס לעובי הקורה.

בשלב השני נבחן את השמות, על פי הניסיון, ותק, מידת ההתמחות, וכן סוג ההתמחות. סביר להניח שיש מעסים שמתמחים בטיפול כזה ויש אחרים שמתמחים בטיפולים אחרים.

בשלב השלישי אנחנו נבחן איפה ניתן הטיפול, האם זה בבית שלנו, בבית של המטפל, בקליניקה, במרכז מסוים. אז אנחנו נראה מה מתאים לנו יותר. צריך לקחת בחשבון, ייתכן מאוד שתהיה לכך משמעות במחיר. הרי אם אנחנו צריכים להזמין מטפל עיסוי אלינו הביתה, סביר להניח שאנחנו נידרש לשלם לו הרבה יותר מאשר אם נגיע אנחנו אליו הביתה.

לאחר מכן עלינו לדבר עם אותו מטפל על סוג הטיפול שאנחנו מחפשים. מה בדיוק אנחנו רוצים להשיג בו. לשם כך על המטפל לדעת מה כואב לנו, מה אנחנו מרגישים ואיפה. כך הוא יוכל להעניק לנו את תוכנית הטיפול הטובה ביותר ממנו נפיק תועלת מרבית.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסרת קעקועים
נתחיל בעצה כללית: כאמרת הסבתות כ"שאת תופרת תחשבי על כך שאולי תצטרכי לפרום", כך גם כשעושים קעקועים...
קרא עוד »
אוג 06, 2017
רשלנות רפואית – מה עושים עכשיו?
  אנשים רבים מגיעים לרופאים כמקור לטיפול הטוב, המקצועי והתקין ביותר. אנשים רבים מתאכזבים כל פעם...
קרא עוד »
נוב 02, 2017
מספרת חתולים – איך הם מספרים אותם
רוב האנשים אמנם חושבים שחתולים מטפחים ודואגים לעצמם, וכי הם למעשה מעדיפים את זה, אך האמת היא שיש הרבה...
קרא עוד »
מרץ 21, 2022