דירות יוקרה בתל אביב נחטפות על ידי בני הגיל השלישי

החיים שלנו מתארכים תודות להתפתחויות האדירות ברפואה ולמזלנו הטוב גם איכות החיים שלנו משתפרת בהתמדה. אם לפני המאה ה-20 תוחלת החיים עמדה על כ- 49 שנים הרי שכיום, בתחילתה של המאה העשרים ואחת תוחלת החיים עומדת על 80!!! נתון זה לא פחות ממדהים.

אנחנו מתרגלים מהר מאוד לאורח החיים החדש, ואם לפני כמה עשורים המילים "פנסיה" או "גמלאות" היו נאמרות בלחש ומלוות באסוציאציות של זקנה, תלות ותשישות, היום הצעירים שבינינו מפנטזים על תקופת הפנסיה.

החיים מתחילים בגיל 60+!!!

בשנים האחרונות יש עלייה ברכישת דירות יוקרה בתל אביב על ידי בני הגיל השלישי. הילדים עוזבים את הקן, הבית מתרוקן וההורים שכבר הגיעו לגיל 60+ מחפשים פתרונות דיור מעניינים יותר מאלו שהסבים והסבתות שלנו חיפשו. הם בריאים יותר, ספורטיביים יותר וסקרנים הרבה יותר. הם רוצים לשדרג את איכות החיים שלהם ובד בבד להיות קרובים למרכזי התרבות, לאזורי בילוי ופנאי, למרכזי המסחר והשירות (מסעדות, בתי קפה, חנויות, בתי מרקחת, קופות חולים וכו'), למועדונים, לבריכה, למרכזי ספורט, לפארקים, לים ולחוף, ולגנים הציבוריים (כך שיוכלו לשחק עם הנכדים). הם רוצים להיות במרכז הארץ ובלב ההתרחשות ולחיות טוב! הכי טוב שאפשר בזמן שנשאר.

וכך קורה שעולה הביקוש לדירות יוקרה בתל אביב דווקא בקרב בני הגיל השלישי. דירות יוקרה אלו מספקות מענה מושלם ממש לצרכים הייחודיים שלהם, ובמקביל יש להם את הכסף לרכוש דירות יוקרה שכאלו, זאת תודות לכספי הפנסיה, הפיצויים, קופות הגמל והחסכונות שצברו במהלך החיים.

לדור המבוגרים החדש יש כסף והם מוכנים להשקיע אותו בלייף סטייל. הם גם יודעים מה הם רוצים – היה להם לא מעט זמן לפתח טעם, לרכוש ידע ולצבור ניסיון והם יודעים להעריך נוחות ואיכות כשהם רואים אותה.

מדהים לראות איזה שינוי עוברת החברה האנושית. בעבר הרחוק זקנים נחשבו לחכמים, למנוסים, לבעלי ערכים ומכתיבי המוסר. לאחר מכן, החלו לקרוא לבני גיל הזהב טפילים חברתיים, פרזיטיים, חלשים או סניליים. והיום??? היום בני הגיל השלישי הם השכבה המדושנת של החברה. הם חיים יותר וחיים יותר טוב. יש להם תרומה חשובה לכלכלה ולחברה שלנו ואפילו חברות מסחריות מבינות זאת היטב בשנים האחרונות ומכוונות אליהם קמפיינים פרסומיים ייעודיים.

דירות יוקרה בתל אביב מאפשרות לבני הגיל השלישי לממש את עצמם ולהגשים את החלומות שלהם, אחרי חיים שלמים של עבודה קשה וטיפוח התא המשפחתי. הן מעניקות להם נוחות, קרבה לקרובי משפחה ונגישות ומאפשרות להם לחיות ברמה אחרת, ברמה הכי גבוהה שאפשר. ואכן מגיע להם!!!

אזורי הביקוש לדירות יוקרה בתל אביב יפו הם בעיקר: בנווה צדק, באזור קו החוף, בפארק צמרת, אזור רוטשילד, בבלי, רמת אביב ג' החדשה, הצפון הישן, תל ברוך, צהלה ועוד.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטבחים כפריים
אוהבים את הטבע אבל לא מוותרים על העיר? אוהבים את השקט אבל לא יכולים לסבול אותו יותר מחמש שעות ברצף?...
קרא עוד »
מאי 17, 2018
נוטריון לאנגלית – למה זה חשוב?
תופעה מוכרת היא שלא מעט ישראלים מעוניינים ללמוד לתואר בחו"ל (בעיקר באנגליה, ארה"ב ועוד). לשם כך יש צורך...
קרא עוד »
אפר 24, 2018
מייצגים חיים: פסלים חיים לאירועים מיוחדים
חברת ״איתמר שחקנים״  לשירותכם - למען אירוע חי ותוסס ליווי וייעוץ אומנותי למען מציאת פתרונות...
קרא עוד »
יונ 12, 2019