אוהבים סמלים? כדאי שתכירו את זה

אוהבים סמלים

הטכנולוגיה החדשנית בתחומי החיים השונים הגיעה גם לתחום המדבקות ועיצובם והיא מאפשרת ללקוחות לבצע אין סוף פעולות כדי ליצור לעצמם מדבקות ייחודיות שישרתו אותם למטרות שונות.

עיצוב מדבקות אישיות

כל אדם מסוגל לעצב סמלים לבית ספר או לכל מטרה אחרת תוך שילוב אלמנטים האהובים עליו כמו כיתוב יוצא דופן או צורות גיאומטריות ואחרות. השילוב ביניהם יוצר סמל אישי הכולל לעיתים קרובות גם את שמו של המעצב בעברית או באנגלית בתוכו.

מי שמעוניין במדבקות מסוג זה, עובד על העיצוב, מוסיף כיתוב, משנה סוג אותיות, מוסיף צורות, קווים ועיגולים עד שהוא מגיע לדגם הנראה לו המתאים ביותר עבורו. את הקובץ המכיל זאת הוא שולח אלינו ואנו מייצרים עבורו את הסמלים בכמות הנדרשת.

מדובר בהליך יעיל ומהיר, המדבקות בצבעי שחור ולבן מוכנות תוך פרק זמן קצר והלקוח יכול לאסוף את המדבקות מבית הדפוס, או לקבל אותן באמצעות השליח או הדואר לביתו.

מכיוון שכל אחד מעצב סמל אחר, התוצאות המתקבלות הן יפהפיות ושונות זו מזו, מה שהופך כל אחת מהן לאקסמפלר ייחודי.

את העיצוב מבצעים הן ילדים והן מבוגרים באמצעות תוכנות ייעודיות, ההתנסות יוצרת עבורם אפשרות מרתקת לבטא את עצמם בתחום העיצוב תוך שימוש בתוכנות מסוג זה. עצם העיסוק בבחירת הסמל יוצר עבורם חשיפה לתחום מהנה ומסקרן ורבים מהם מעצבים סמלים גם עבורם וגם עבור חברים או בני משפחה לאור הסיפוק העצום מהתוצאה המתקבלת בסוף התהליך.

שימוש במדבקות החדשניות

המטרה של השימוש במדבקות הללו היא כדי ליצור הבדל בין החפצים השייכים לילד או לאדם זה או אחר. לדוגמה כשלרוב הילדים בגן יש בקבוקים שהם די דומים האחד למשנהו, אפשר להדביק מדבקה וכך ברור למי שייך כל בקבוק.

קראו על לוגו בתי ספר להדפסה

המדבקות האיכותיות מותאמות להדבקה על שפע של חומרים כמו עור, עץ, פלסטיק, בד, זכוכית ועוד. לכן אפשר להדביק אותן על חפצים אישיים כמו על הכיסוי של הסמארטפון, מחברת, בלון, בקבוק, ספל גב של צלחת ואין ספור רעיונות נוספים.

גם לסמלי בתי הספר קיימות מדבקות רב פעמיות. אפשר להדביק אותן על החולצות בבוקר ולהסיר אותן בשעות הצהריים וכך נותרים הילדים בשעות הפנאי, כשהם לובשים את החולצה או הקפוצ'ון ללא סמל בית הספר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נדלן באתונה – איך רוכשים בצורה חכמה
העיר אתונה היא ביתם של אחת מסצנות התרבות התוססות והמגוונות ביותר בעולם. זהו גם יעד פופולרי למטיילים...
קרא עוד »
יונ 12, 2023
איך מתבצעת אינסטלציה בסנפלינג?
ביצוע עבודות אינסטלציה בתוך חללי הבית זה לא משהו יוצא דופן – כולנו מזמינים מדי פעם אינסטלטור שיתקן...
קרא עוד »
דצמ 22, 2021
פינוי בינוי בירושלים
כמו כל דבר טוב אשר נולד מתוך מצוקה, כך גם רפורמת פינוי בינוי נולדה, מתוך שאיפה לאפשר לכמה שיותר אנשים...
קרא עוד »
ספט 13, 2018