האם עיבוי של השפתיים מתאים לכולם?

עיבוי שפתיים היא שיטה פופולרית ביותר ליצור שפתיים שהן מלאות וחושניות יותר. השפתיים מצליחות להגיע לתוצאה הרבה יותר טובה בעיבוי מאשר באמצעות תוחם שפתיים או ליפסטיק שמדמה שפתיים עבות. הצורה בה מעבים את השפתיים נעוצה בעיקר בפשטות שלה: הזרקה של חומר דרך מחט דקיקה.

לאחר העיבוי ההתאוששות היא מידית, יש תופעות לוואי מעטות, ואחוזי סיבוכים נמוכים מאוד. עיבוי שפתיים נעשה בדרך כלל במסגרת של טיפולי מרפאה. ניתן לבצע אותם באמצעות אלחוש או תחת הרדמה שהיא מקומית. השאלה הנשאלת האם עיבוי שפתיים מתאים לכל אחד?

מראה נחשק וצעיר

אחת הסיבות העיקריות שנשים פונות לבצע עיצוב ועיבוי של השפתיים הן המראה הנשי ששפתיים עבות מקנות לחזות הכללית. יש נשים שהשפתיים שלהן מאוד דקות ועיבוי שלהן יכול להקנות מראה יפה יותר ואסתטי לפנים. גם קמטוטים סביב השפתיים הן סיבה לעיבוי ועוד.

מה גורמי הסיכון למילוי שפתיים?

אחד גורמי הסיכון לטיפול מילוי שפתיים הם נטייה לדמם מוגבר גם בעקבות לקיחת תרופות למיניהן. גם פצעי חום עלולים להופיע בעקבות מילוי של השפתיים ועוד. יש להימנע מתרופות מסוימות לפני או בתהליך של המילוי שפתיים ולהתייעץ עם המטפל. כמו כן ישנן כדורים שרצוי לקחת אותם למניעה של פצעי חום טרם לטיפול.

התייעצות עם המטפל

בכל ייעוץ שהוא מקדים לטיפול של עיצוב השפתיים, המטפל יבחן את הסימטריה של הפנים, הלסתות ואזור השפתיים. המטפל ירצה לדעת אודות ענייני שיניים וכל בעיה שקיימת בשלד של הפה ובלסתות, מה שיכול להשפיע ישירות על המראה של השפתיים כמו לדוג'  לסת שהיא רחבה מדי, נסיגה של חניכיים, שיניים תותבות שנשלפות ויוצרות לשפתיים מראה צר גם לאחר עיבוי שפתיים. הפרופורציות של השפתיים מוכרות לנו מעולם האומנות- האורך שלהן הן כשליש מהרוחב של הפנים שלנו. השפה העליונה צריכה להיות לפחות שליש מהרוחב של שתי השפתיים יחד. לשפה אמורה להיות צורה של חצי סהר ולא קשתית מדי, שייווצר מצב בו יש חשיפה של השיניים החותכות העליונות תוך כדי פיסוק של השפתיים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך נכנסים לשגרת אימונים בבית?
חדר כושר הנו מקום מדהים שמבטיח תוצאות, אך להרבה אנשים אין כרגע את התקציב הנחוץ, זמן לבזבז על נסיעה ואף...
קרא עוד »
יונ 13, 2019
תביעת ביטוח לאומי לתאונות דרכים – אל תעברו את זה לבד
המוסד לביטוח לאומי ידוע כמקור לבעיות בירוקרטיות קשות וסבוכות, והתלונות נגדו ונגד הוועדות הרפואיות...
קרא עוד »
יול 18, 2017
השכרת רכב במינכן
השכרת רכב במינכן נחשבת לפופולארית ונפוצה במיוחד, היות ורוב האנשים שמגיעים לעיר בוחרים להתנייד בה...
קרא עוד »
אוג 27, 2020