האם עיבוי של השפתיים מתאים לכולם?

עיבוי שפתיים היא שיטה פופולרית ביותר ליצור שפתיים שהן מלאות וחושניות יותר. השפתיים מצליחות להגיע לתוצאה הרבה יותר טובה בעיבוי מאשר באמצעות תוחם שפתיים או ליפסטיק שמדמה שפתיים עבות. הצורה בה מעבים את השפתיים נעוצה בעיקר בפשטות שלה: הזרקה של חומר דרך מחט דקיקה.

לאחר העיבוי ההתאוששות היא מידית, יש תופעות לוואי מעטות, ואחוזי סיבוכים נמוכים מאוד. עיבוי שפתיים נעשה בדרך כלל במסגרת של טיפולי מרפאה. ניתן לבצע אותם באמצעות אלחוש או תחת הרדמה שהיא מקומית. השאלה הנשאלת האם עיבוי שפתיים מתאים לכל אחד?

מראה נחשק וצעיר

אחת הסיבות העיקריות שנשים פונות לבצע עיצוב ועיבוי של השפתיים הן המראה הנשי ששפתיים עבות מקנות לחזות הכללית. יש נשים שהשפתיים שלהן מאוד דקות ועיבוי שלהן יכול להקנות מראה יפה יותר ואסתטי לפנים. גם קמטוטים סביב השפתיים הן סיבה לעיבוי ועוד.

מה גורמי הסיכון למילוי שפתיים?

אחד גורמי הסיכון לטיפול מילוי שפתיים הם נטייה לדמם מוגבר גם בעקבות לקיחת תרופות למיניהן. גם פצעי חום עלולים להופיע בעקבות מילוי של השפתיים ועוד. יש להימנע מתרופות מסוימות לפני או בתהליך של המילוי שפתיים ולהתייעץ עם המטפל. כמו כן ישנן כדורים שרצוי לקחת אותם למניעה של פצעי חום טרם לטיפול.

התייעצות עם המטפל

בכל ייעוץ שהוא מקדים לטיפול של עיצוב השפתיים, המטפל יבחן את הסימטריה של הפנים, הלסתות ואזור השפתיים. המטפל ירצה לדעת אודות ענייני שיניים וכל בעיה שקיימת בשלד של הפה ובלסתות, מה שיכול להשפיע ישירות על המראה של השפתיים כמו לדוג'  לסת שהיא רחבה מדי, נסיגה של חניכיים, שיניים תותבות שנשלפות ויוצרות לשפתיים מראה צר גם לאחר עיבוי שפתיים. הפרופורציות של השפתיים מוכרות לנו מעולם האומנות- האורך שלהן הן כשליש מהרוחב של הפנים שלנו. השפה העליונה צריכה להיות לפחות שליש מהרוחב של שתי השפתיים יחד. לשפה אמורה להיות צורה של חצי סהר ולא קשתית מדי, שייווצר מצב בו יש חשיפה של השיניים החותכות העליונות תוך כדי פיסוק של השפתיים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרי יודאיקה מכסף – עין אחת למסורת, עין אחת לעיצוב הבית
אחד מסוג המוצרים הפופולאריים ביותר, לא רק בקרב ישראלים יהודים, אלא בכלל בקרב יהודים מכל רחבי העולם,...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
שאיבת מים
סיבות רבות כמו הצפות או סתימות יכולות להיות דבר לא צפוי המצריך שאיבת מים ובכך יכול לגרום לנזקים רבים....
קרא עוד »
ינו 11, 2016
סקסופוניסט לאירועים עסקיים – והפיכת האירוע העסקי שלנו לייחודי מאוד
ניהול אירועים עסקיים זה חלק חשוב מאוד מניהול המוניטין והתדמית של העסק שלנו. כאשר אנחנו עורכים אירוע...
קרא עוד »
דצמ 30, 2015