4 סוגי הרצאות שמתאימות למתנסים

הרצאות למתנסים
הרצאות למתנסים

כדי להביא את הקהל לשמוע, צריך למצוא רעיונות מתאימים להרצאות ולתכנים. מעבר לכך – צריך לדעת כיצד להציג את ההרצאה מול קהל השומעים הפוטנציאלי על מנת לגרום להם להגיע.

הנה ארבעה סוגים של הרצאות למתנסים שיכולות להתאים – מה שיעורר התעניינות בקרב מאזינים פוטנציאליים. הם יגיעו לשמוע, יצטרפו לקהל השומעים ויקבלו את התועלת ואת הידע.

ההרצאות שמתאימות למתנסים

  1. הרצאות להורים – כל הורה מתמודד עם שאלות ואתגרים שונים בגידול הילדים שלו. בין אם מדובר על משפחה בריאה ובין אם יש קשיים מהותיים במשפחה, הורה רוצה לשמוע על הורות ועל חינוך ילדים. הוא רוצה להיות טוב יותר, להטיל משמעת בצורה נכונה יותר ולגדל ילדים בריאים בגוף ובנפש. הרצאות בנושאי חינוך להורים יכולים להעשיר את ההורים ולתת להם המון ערך ומידע ישים.
  2. הרצאות לבני נוער – בני נוער אולי לא ממש צמאים לידע, במיוחד לנוכח העובדה שבבית הספר הם שומעים כל כך הרבה. אולי לכן מאתגר יותר לגרום להם להקשיב ולהביא אותם להרצאה. אך ניתן למצוא תחומי עניין שלא מטופלים בבית הספר באופן שגרתי. כמו כן ניתן לשלב סדנאות ופיתוח אישי בהרצאות. מה שבהחלט יביא את הנערים למתנס ויגרום להם למעורבות ולעניין רב.
  3. העשרה וידע עולם – יש לכל אחד תחומי עניין משלו. ניתן לקיים במתנס הרצאה בנושאים מרתקים שמעשירים את עולם הידע של המאזינים. זה יכול להיות נושאים כלליים או נושאים שקשורים לחיים. כל תחום שיכול לעניין את המאזינים יכול להיות נושא להרצאה. מה שחשוב כמובן זה לבחור מרצה שמציג את הדברים באופן מעניין ומושך.
  4. סדנאות – לא ממש הרצאות, אבל בכל זאת ידע וכלים שהמשתתפים מקבלים. סדנאות טובות יפעילו ויקנו כלים לחיים.
אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טופרים – למה צריך אותם?
מזרונים לילדים באיכות גבוהה הם האלמנט החשוב ביותר בחדר השינה של הילדים. הוא שומר על הגב שלהם כשהם...
קרא עוד »
אוג 11, 2021
מיקי רוזנטל – מה צריך לדעת עליו?
אם השם מיקי רוזנטל מצלצל לכם מוכר, הרי שאתם בוודאי נזכרים באיש תקשורת שהפך עם השנים לדמות ציבורית...
קרא עוד »
נוב 13, 2017
למה כדאי לכם כבר עכשיו להתחיל הליך גילוי מרצון
הליך גילוי מרצון הוא הליך המתבצע מול מס הכנסה, במטרה להצהיר על הכנסות או נכסים שלא דווחו קודם לכן...
קרא עוד »
אוק 19, 2020