מהו כלב קינג צ'ארלס

קינג צ'ארלס

ישנם כלבים אשר אף על פי שהם מאוד חמודים ונעימים וכיף לטפל בהם או לשחק איתם, הם לא תופסים תשומת לב רבה, מבחינת הגזע שלהם. אין בהם ייחוד או משהו שהופך אותם לבלתי נשכחים. אין ספק שכלב מסוג קינג צ'ארלס, איננו שייך לסוג הכלבים האלה. להיפך, ברגע שרואים אותם ומשחקים איתם, מבינים עד כמה מדובר בגזע מיוחד וייחודי.

קינג צ'ארלס

כלב קינג צ'ארלס הוא כלב בעל ייחוס, שכן במשך עשרות שנים, החל מהמאה ה-15 לערך, זה היה כלבם של מלכים ונסיכים בעיקר באנגליה, ומכאן שהם זכו לכבוד מיוחד, הן בקרב מטפלי כלבים, אך גם בקרב סופרים ומשוררים שכתבו לא מעט וכן בקרב דיפלומטים ואחרים, אשר זכו לראות את המלכים והנסיכים משחקים עם אותם כלבים ונהנים מהם.

עם הזמן, קרו שני דברים ששינו את היחס לגזע זה, ראשית, החלו להגיע לאנגליה גזעים חדשים שזכו ליותר תשומת לב אצל מלכים ונסיכים, מה שהוביל כמעט להכחדת הגזע עד אשר מגדלים ומטפלים החלו להשביח אותם ועם השנים הפופולאריות שלהם חזרה, שנית, עם השנים לא רק בית המלוכה גידל וטיפח כלבים מסוג זה. מאחר ובמהלך הזמן גם מעמד הביניים ומעמדות נמוכים יותר החלו לגדל כלבים, אז אנחנו יכולים למצוא גם שם לא מעט אנשים אשר מחזיקים כלבים מסוג קינג צ'ארלס.

מה שייחודי בכלב זה הוא לא רק המראה המרשים שלו עם מבנה גדול, פרווה ארוכה, גוף רחב אלא גם עצם זה שמדובר בכלב מאוד ידידותי לסביבה, קל מאוד לאלף אותו, הוא מסתגל בקלות, הוא נחשב גם לכלב משחקים וגם לכלב לוויה.

כלבים אלו יכולים להתאים לכל בית, בין אם מדובר בבית עם ילדים קטנים אשר ההורים רוצים להביא להם גור מתנה בתקווה שהם ילמדו כיצד לטפל בכלבים ולאהוב אותם, וכן הם יכולים להתאים לבתים של מבוגרים אשר אינם מעוניינים להיות לבד ורוצים כלב שיארח להם חברה, וכמובן לכל בית בו אוהבים כלבים ורוצים ליהנות מהגידול שלו, הטיפול בו וכן מהאפשרות לשחק איתו בלי הפסקה.

 

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מרכז וטרינרי באשדוד
אחת השאלות המהותיות שעומדות בפני כל מי שמביא כלב או חתול הביתה היא, כיצד לבחור וטרינר שיטפל...
קרא עוד »
אוג 12, 2018
לימודי פוטושופ למתחילים בצפון
בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת בצפון או מכללות לעיצוב גרפי מציעים לכם לרוב ללמוד את תוכנת הפוטושופ כחלק...
קרא עוד »
נוב 11, 2018
מתנות שוות לילדים
כמה כיף להפתיע ילדים. כי כשילד מאושר העיניים שלו בורקות והוא במאת מתרגש מאוד. לפעמים קל כל כך לשמח...
קרא עוד »
ינו 28, 2020