איך מעצבים גן ילדים?

איך מעצבים גן ילדים?

גן ילדים צריך להיות מעוצב בצורה נעימה, חמימה, מגוננת. העיצוב של גני ילדים צריך להעביר מסרים של אהבה ושל חיבה, של משפחתיות ושל הנאה. הטיפים הבאים יוכלו לסייע בעיצוב הגן החדש או בשיפור העיצוב לגן הילדים שרוצה להתחדש ולהתעדכן. 

מסרים נאים בעזרת מדבקות קיר

אל ילדי הגן צריך לדבר בסמלים ובדימויים מעולמות התוכן שלהם. אפשר להעביר מסרים נאים של ידידות, חברות, משחק וכיף, למשל על ידי מדבקות קיר לגני ילדים. בצורה כזאת לא צריך בהכרח לצבוע את כל הקירות, להזמין סיידים או להוציא כסף רב. ניתן להדביק מדבקות קיר לבית הספר ולגני ילדים ישירות על גבי קירות (נקיים) וכן על גבי מראות או חלונות. ניתן למצוא כיום מגוון עצום של מדבקות, שיעשירו את הגן ויסבו הנאה מרובה לכל מי שמביט בהן. המדבקות יכולות להציג ילדים משחקים, הדלקת נרות שבת, חגים ומועדים, יצירה ומשחק, עיצובים טבעיים מקסימים ועוד ועוד. 

צבעים רכים ונעימים 

בעזרת צבעים ניתן לשפר את עיצוב הגן במידה רבה מאוד. בין אם אתם עומדים להזמין צביעה או שאתם/ן עושים שימוש באביזרים כגון מדבקות קיר לגני ילדים, כדאי לבחור צבעים רכים ונעימים. ישנם צבעים שמעבירים מסר מאוד דינאמי וקופצני. לרוב עדיף להימנע מכך. עדיף לבחור צבעים עדינים, שמרוממים את מצב הרוח אך גם משרים שלווה ורוגע. 

ניתן להשתמש בחומרים ממוחזרים 

במידה ורוצים לשלב בין עיצוב לבין מסרים סביבתיים, ניתן לבחור בדרך הבאה. עיצוב הגן על ידי חומרים ממוחזרים, ידידותיים לאדם ולסביבה. מחומרים ממוחזרים ניתן לייצר עציצים יפים, קישוטי קיר וכיוצא בזה. זו יכולה להיות דרך טובה לפעילות עם הילדים, כאשר הם בעצמם ייקחו חלק בעיצוב ויצירותיהם יוצגו על מדף נבחר שיסב לכולם גאווה והנאה. 

קבלו מידע על מוצרים עבור קישוט מסדרונות לבית הספר

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו מרחב מודעות
האם אתם מכירים את מרחב המודעות שלכם? האם אתם יודעים מה מניע אתכם לבצע פעולות כאלה או אחרות? מה גורם לכם...
קרא עוד »
אפר 28, 2019
פינוי דירה בחולון
עברתם לחולון לאחרונה ועל כן אתם מבקשים להיפטר מכלל הציוד שאינו רצוי על מנת לזכות בהתחלה רעננה וראויה,...
קרא עוד »
מאי 19, 2017
תפילין ירושלים
תפילין הן למעשה תשמיש קדושה יהודי שמכיל קלף שעליו רשומות 4 פרשיות מהתורה ומשמש לקיום מצוות הנחת...
קרא עוד »
יונ 24, 2018