תפילין ירושלים

תפילין נחשבים לאחד מהפריטים הקדושים ביותר אצל בני הדת היהודית. שומרי מצוות אדוקים משתמשים בהם מדי יום. הפעם הראשונה בהם מניחים הבנים תפילין הוא בעת טקס הבר מצווה שנעשה בגיל 13. שם לראשונה מתוודע אליהם הנער, חש את העור המתוח על היד ואת בית התפילין המונח על הראש. ברגע מיוחד זה הוא מקבל עליו את עול המצוות והתחושות החזקות אצלו נשמרות לאורך זמן אם לא לתמיד. תפילין ירושלים מיוצר במפעל שקבל הסמכתו ממוסדות רבניים נחשבים אשר אף מפקחים עליו.

סוגי תפילין

פריטי קדושה אלו מיוצרים על פי ידע מצטבר ובתהליך הייצור נוטלים חלק סופרי סתם ועובדים אחרים אשר מקבלים הכשרה קפדנית. כל תפילין או אחר מקבל את ההתייחסות המתאימה בעת ייצורו. קיימים שני סוגי תפילין. כאלו שמיוצרים מעור בהמה דק ואחרים מעור בהמה עבה. הדקים נחלקים לפשוטים ומהודרים כאשר באלו המהודרים שמים דגש על עור שבנוי במקשה אחת ועל ייצור בתהליכים מיוחדים. העבים הם בעלי עור גס בעובי של 3 עד 4 מ"מ, וגם כאן הטיפול והעיבוד של  העור נעשים בעזרת חומרים מיוחדים ובשיטות ייצור מיוחדות.

בחירת תפילין

כל סוגי תפילין ירושלים איכותיים והבחירה ביניהם נקבעת על פי פרמטרים של איכות, טעם, רצון, צורך ויכולת כספית. גם לנסיבות רכישתם יש משמעות. כאשר רוכשים אותם כמתנה לבר מצווה אזי יש רצון גדול מתמיד לבצע רכישה מושקעת, ולכן, לרוב, בוחרים סט תפילין מהודר שגם אותו ניתן לשפר. ניתן לרכוש נרתיקים עליהם רוקמים את שם  מקבל המתנה וחתן בר המצווה. ניתן להזמין ולקבל קופסאות כסף או זהב, לבחור כיסוי תפידנית משובח ועוד.  רכישה איכותית כזאת מרגשת מאד  את מקבל ומעניק המתנה.

תהליך ייצור מוקפד

ייצור מוצר מיוחד כמו תפילין נעשה במפעל הירושלמי תחת בקרת איכות מחמירה. היא מצויה במספר רבדים שאחד מהם שמירה על הלכות הדת הנדרשות והשני הוא תהליך ייצור מוקפד בכל שלב. החל מהשריית העור בחומרים מיוחדים לצורך ריכוך ושימור דרך עיבודו הראשוני ולבסוף בעת השלמת ייצור הרצועות ובית התפילין. הרצון הוא לייצר את המוצר האיכותי ביותר שניתן לטובת הלקוחות הותיקים והחדשים כאחד.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דשנים לגינה ההידרופונית שלך
הטבע משחק תפקיד חשוב בגידולי האדמה המסורתיים; אנחנו נמצא דשנים טבעיים כמעט בכל סוגי האדמה. אך המצב...
קרא עוד »
ספט 14, 2016
סגירת תיק משטרתי – איך עושים את זה
אנשים רבים מוצאים את עצמם נחקרים במשטרה מסיבה כזו או אחרת. בחלק מהמקרים העניין מתקדם הלאה ומוגש נגדם...
קרא עוד »
מאי 16, 2019
קורס עיצוב גרפי – למי זה מתאים ומה חשוב לדעת?
היום להיות גרפיקאי הוא מקצוע מבוקש מאוד בשוק. כל המדיה שלנו דורשת עיצוב ושיווק נכון של התוכן או המוצר...
קרא עוד »
יול 27, 2016