האם כדאי להשקיע בצעצועי התפתחות לגיל שנה

הורים רבים מתלבטים האם כדאי להשקיע בצעצועי התפתחות לילדים; לגיל שנה או לכל גיל אחר. וזאת מכיוון שהם לא ממש מבינים את התועלת שיש בהם ואם בכלל והאם הילד נהנה מהם ומה הם מוסיפים לו. אבל אנחנו כאן כדי לומר לכם שצעצועי התפתחות לא הומצאו סתם ככה ולכל צעצוע התפתחותי יש מטרה מסוימת שמסייעת להתפתחותו התקינה של הילד או הפעוט, ואם אתם רוצים לעשות לו טוב, תקנו לו צעצועי התפתחות.

צעצועי התפתחות בבית ובגן

הורים רבים טועים לחשוב שאם הילד הולך לגן או למעון, הוא מסודר מבחנת ההתפתחות ואין צורך להשקיע בצעצועי התפתחות עבורו גם בבית. אבל זה לא נכון כלל. נכון שבמסגרת החינוכית יש הרבה אמצעים לסייע להתפתחות הילדים, אך זה לא אומר שבבית לא צריכים להיות האמצעים הללו. צעצועי התפתחות צריכים להיות גם בבית וגם בגן בשביל שהילד יוכל ליהנות בשני המקומות מצעצועים שמוסיפים לו לחיים. נכון שלא צריך למלא ארונות רבים בצעצועי התפתחות, אבל כן לקנות כמה וכמה כאלה.

קנו אופני איזון לילדים >>>

ילד משחק = ילד מפותח יותר

אין ספק שככל שילד נחשף לגירויים רבים יותר בסביבתו ומתנסה באתגרים שונים הוא בהכרח יהיה ילד מפותח יותר לעומת ילדים אחרים שאינם נחשפים לכל אלה, מכיוון שהוא לומד את העולם דרך המשחקים שלו. אז כן, גם אם נראה לכם שזה מיותר וגם אם אתם לא חושבים שצריך לתת לילד להתנסות בכל כך הרבה אתגרים בתחומי שונים, כדאי לכם לזכור את המשוואה הזו; ככל שילד משחק יותר, הוא מפתח יותר מיומנויות ולומד את העולם טוב יותר, וכך הוא יכול להשתלב בו ולהגיע להישגים גבוהים ביחס לבני גילו ואף יותר מהם.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עבודות זיפות גגות לשמירה על המבנה
עבודות זיפות גגות לשמירה על המבנה ועל העמידות שלו, יש לבצע אחת לתקופה בעונת האביב. הגשמים הרבים שטפו...
קרא עוד »
מאי 10, 2018
שמלות כלה נפוחות תמיד יהיו בחלומה של כל אישה
אחד הדברים שכל אישה מדמיינת במהלך חייה הוא שמלת הכלה אותה היא תלבש ביום המיוחד בחייה, הלא הוא יום...
קרא עוד »
ספט 07, 2017
סטייג'ינג – הסוד לעיצוב בתקציב מינימלי
אנשים רבים מחליטים להעמיד את הבית שלהם בשוק ולמכור אותו. כמובן שכל מי שמעמיד למכירה את הבית שלו רוצה...
קרא עוד »
נוב 27, 2018