איפה תמצאי מבחר ענק של תיקי נשים?

תיקי נשים

כל אישה תגיד לך שתיק איננו רק אמצעי עבורה לשאת דברים ממקום למקום (לצורך כך אפשר להסתפק בשקית קניות פשוטה וחינמית מכל סופרמרקט בסביבה). תיקי נשים הם הרבה יותר מכך, תיק הוא הדרך שלך להיות מוכנה לכל צרה שלא תבוא (ואם בודקים מקרוב את תכולת התיק של רוב הנשים – נראה כי באמת יש שם אמצעים לטיפול בכל בעיות העולם), הוא הצהרה אופנתית, הוא האקססורי היחיד שעליו אף אישה לא תוותר באף יציאה שלה מהבית.

הטרנדים החמים משתנים משנה לשנה, אולם ככלל, ניתן לחלק את התיקים הנשיים למספר קטגוריות עיקריות במקרה זה, החלוקה היא לפי יעודו של התיק:

תיקי חוף – תיקים גדולים וצבעוניים, לרוב, עשויים מחומר הניתן לניקוי במטלית לחה. בצבעי גלידה עדינים או בצבעים רועשים וצעקניים, כדי שתוכלי לזהות את התיק שלך מרחוק, גם כשאת נמצאת בתוך המים, והוא על החוף. גודלו של התיק מספיק כדי להכיל בנוחות את כל הדברים להם את זקוקה בחוף הים, כמגבת, שמן שיזוף, ספר וכדומה.

תיקי עבודה – תיקים בצורות ובגדלים משתנים, בתלוי לצרכיך. ניתן למצוא בקטגוריה זו תיקים אופנתיים ומתקדמים, המכילים תא מיוחד לאייפד או ללפטופ קטן, תיקים דמויי תיקי-רופא, בירקינז (תיקי יד), תיקי צד בעלי תאים רבים וכן הלאה.

תיקי פנאי – תיקים המשמשים אותך ליציאה בשעות אחה"צ והערב לבתי קפה, קולנוע ואף מסיבות. לרוב, מדובר בתיקי-כתף קטנים יותר אשר מכילים את המינימום (ארנק-מפתחות-טלפון-סיגריות) ועוד קצת. מצד שני, בקטגוריה זו ניתן למצוא את תיקי הגב הנשיים, דמויי תיקי בית הספר לתלמידים.

תיקי ערב – גם כאן מדובר במבחר גדול של צורות, צבעים ודוגמאות, אשר לרוב, המשותף להם הוא העובדה שכל ניסיון להכניס לתוכם ולו פריט אחד מעבר למינימום – יתקל בכשלון. בקטגוריה זו ניתן למצוא את תיקי הקלאץ', תיקי הקופסא ועוד סוגים, המשמשים אותך ליציאה לחתונה ולאירועים חגיגיים אחרים.   לרוב תתקשו להשתמש בתיקים אלו אם אין לכן פרטנר שמתלווה אליכן לאירוע, שאפשר להעמיס עליו כמה דברים..

תיקי נסיעה – תיקים גדולים, אשר מיועדים במקור לנסיעות, אולם נשים אופנתיות משתמשות בהן גם לשימושים נוספים, כהליכה לחדר הכושר.

כיום, ברחבי האינטרנט ניתן למצוא אלפי חנויות מקוונות, אשר מציעות לך תיקים בכל הגדלים, הצבעים, הסגנונות והדגמים. המבחר הגדול והמגוון של התיקים ומחיריהם הזולים, מאפשר לך לקנות מספר תיקים שמוצאים חן בעיניך, ולא להיאלץ לבחור אך ורק אחד מהם. תוכלי להחליט על קו אופנתי מסוים המוצא חן בעיניך ולקנות את אותו הדגם במספר צבעים שונים, או לקנות מספר דגמים בסגנונות השונים. כך, תוכלי בכל יום להתחדש בתיק אופנתי חדש, להתאים אותו לגווני הלבוש שלך באותו היום, למצב הרוח או לסוג הפעילות שלך.

 

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משכנתא מיחזור – מה זאת אומרת למחזר משכנתא?
תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה. אתם מחליטים לרכוש דירה בשלב מסוים בחייכם. אתם נוטלים משכנתא לשם כך,...
קרא עוד »
אוק 17, 2018
כך תקנה רכב ולא תיכנס לחובות
אם אחרי יותר מידי ביקורים במוסך הגעת למסקנה שהגיע הזמן להתקדם, לעשות שינוי ולהחליף את הרכב הפרטי שלך,...
קרא עוד »
מרץ 14, 2016
מכשיר לאיתור נזילות
בניגוד לסכום כסף נזיל שהוא מבורך ומיוחל, נזילות ברחבי הבית נחוות כקללה. לצערנו, אף על פי שהן אינן...
קרא עוד »
מרץ 26, 2018