איך בוחרים חול לחתולים?

חתולים הם טורפים מחייבים, כלומר הם צריכים לאכול בשר כדי לשרוד. לחתולים יש חוש ריח חזק והם יסרבו להשתמש בארגז חול שמריח רע או בעל מרקם לא נעים. בחירת מצע צרכים המתאימם לחתולים היא מסובכת יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. ישנם הבדלים רבים בין סוגי אשפה לחתולים, וחשוב לדעת מה אתם מחפשים.

מה צריך לדעת על מצע כזה?

ישנם שני סוגים של פסולת חתולים: גושים ולא גושים. גושים הוא הסוג הנפוץ ביותר של המלטה, מכיוון שהוא יוצר גוש קשה כאשר הוא נרטב. פסולת שאינה מתגבשת אינה יוצרת גוש כשהיא נרטבת.

איך בוחרים חול חתולים? 

סוג פסולת החתולים שתבחר יהיה תלוי בצרכי החתול שלך, התקציב שלך וההעדפות האישיות שלך.

ישנם גורמים רבים שעליך לקחת בחשבון בעת בחירת אשפה לחתולים..

הגורם החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת בחירת פסולת חתולים הוא גודל החתיכות. חתיכות קטנות יותר קלות לחתולים לאסוף, אבל הן גם מייצרות יותר אבק מחתיכות גדולות יותר.

חול חתולים יכול להיות מיוצר ממגוון חומרים, כגון חימר, חיטה, עיתון ואורן. המלטות חימר עשויות בדרך כלל מחימר בנטוניט או חימר בנטוניט נתרן, הסופגים נוזלים היטב אך עלולים להיות מאובקים. מלטי חיטה עשויים מקליפות חיטה שנטחנו לחתיכות קטנות ולאחר מכן טופלו עם קלסר פולימרי כדי לגרום להן להתגבש כשהן רטובות. 

יש למשל חברה לייצור חול חתולים המשתמשת במוצרי נייר ממוחזרים כמו עיתונים או מגזינים ישנים שנגרסו לחתיכות קטנות יותר. יש כזאת המשתמשת בשבבי אורן שלעתים קרובות מעורבבים עם מרכיבים טבעיים אחרים כדי לשמור אותם רכים וסופגים.

אין סוג אחד מושלם של חול חתולים מכיוון שלכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו בהתאם לצרכים של חיית המחמד שלך ושל משק הבית שלך.דברו איתנו לרכישת חול וציוד לחתול >>>

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מצוינות בישול מוגדרת מחדש: מתכונים מקוונים נחקרים
סקרן לגבי הפוטנציאל של מתכונים מקוונים לשפר את הכישורים הקולינריים שלך? כמומחה בעולם הקולינרי מטעם...
קרא עוד »
פבר 05, 2024
פרסום בתחנת רדיו – עושים בחכמה
לבצע פרסום בתחנת רדיו זוהי ללא ספק בחירה שכל אחד מכם ירצה לקחת בחשבון וזאת אם יש לכם עניין אמתי להבטיח...
קרא עוד »
מאי 31, 2018
כל הסיבות להתקין פרקט בבית
אם אחרי שנים שאתם חיים באותה דירה החלטתם לעשות בה שינוי, בהחלט אפשר להבין אתכם. כמה שנים אפשר להיכנס...
קרא עוד »
מרץ 28, 2015