איך לבחור נעלי כדורגל לילדים

נעלי כדורגל לילדים

הילדים אוהבים לשחק כדורגל? אם כן אלו הן כבר חדשות טובות. פעילות גופנית היא דבר חשוב בכל הגילים וכדורגל הוא בהחלט פעילות טובה וגם מהנה מאוד. בכדורגל ישנו אפילו פוטנציאל לקריירה מקצועית אך זה תלוי כבר בילדים, עד כמה הם רוצים זאת וכמה הם מוכנים להשקיע באימון. כמובן שאם הילדים שלכם משחקים כדורגל הם צריכים נעליים מיוחדות המתאימות לכדורגל, אם כך איך בוחרים נעלי כדורגל לילדים?

התאמה לסוג המגרש שעליו משחקים

כדורגל מקצועי משחקים על דשא אך בהחלט ישנם מקומות בהם מגרש הכדורגל עשוי בטון או חומר אחר. בחירת סוג הנעליים בהחלט קשורה לסוג המגרש שעליו משחקים. חושב לכם שאלו יהיו נעליים עם אחיזה טובה ולא נעליים אשר איתן הילדים עלולים להחליק. מכיוון שברוב המקומות משחקים על דשא, בדרך כלל יש צורך בנעליים עם סוליית פקקים המסייעים למנוע החלקה על הדשא. מומלץ לבחור בנעליי כדורגל עם לפחות 6 פקקים בכל צד. לעומת זאת כאשר משחקים על פרקט או משטחים קשים יותר מתאימות נעליים עם סוליה חלקה.

עמידות הנעל

נעלי כדורגל נועדו בכדי לאפשר לבעוט בכדור בחוזקה מבלי להיפצע ברגל. על מנת שהנעליים יוכלו לתת לכם את החוויה הזו עליכם לבחור נעליים אשר יושבות היטב על הרגל, לא גדולות וחופשיות ולא קטנות שלוחצות. שימו לב שהרגל שומרת על יציבות בתוך הנעל ושהנעל עשויה מחומר מספיק קשיח על מנת להגן על הרגל.

הרגשה נוחה

חשוב שהילדים ירגישו טוב בתוך הנעליים. על הילד למדוד את הנעליים ולהישאר איתן לפחות 5 דקות. בהחלט קורים מקרים שילדים מתלהבים מעיצוה הנעל וכל כך רוצים אותה, אך הם מוטים להתעלם ממקרים בהם הנעל קצת לוחצת. מסיבה זו יש להיות מעורבים ולוודא שהילדים אכן מודדים את הנעלים ונשארים איתן זמן מה על מנת להתרשם איך זה מרגיש.

נעליים איכותיות

כמו תמיד תוכלו למצוא בשוק נעליים במחירים שונים ובאיכויות שונות. נכון שכולנו רוצים לחסוך כסף אך באמת שמומלץ להימנע מנעליים זולות ובאיכות נמוכה. הנעליים בסופו של דבר שומרות על הרגל וזה דבר המקבל חשיבות גדולה עוד יותר כאשר מדובר בנעלי כדורגל המגינות על הרגל בזמן מאמץ. נעליים טובות בהחלט יכולות להפחית את הפציעות.

תפקיד השחקן

משחק הכדורגל כולל שוער, שחקני הגנה, חלוצים ועוד. בהחלט ישנם נעלי כדורגל הלוקחות בחשבון את הפונקציה אותה ממלא השחקן ונועדו להתאים עבור אופי המשחק שלו. למשל שחקני ההגנה יצטרכו נעליים המספקות הגנה גבוהה יותר אשר תאפשר להם להעביר את הכדור בקלות. שוערים צריכים נעליים עם אחיזה טובה אך בעלי יכולת לתזוזה מהירה.

משקל הנעליים

שימו לב שנעליים שונות ומיצרנים שונים עלולות להיות בעלי הבדל במשקל. ישנה העדפה לנעליים קלות מטעמים פרקטיים ובשנים האחרונות אנו רואים שנעלי הכדורגל הפכו ליותר ויותר קלות. היצרנים הגדולים מציגים נעליים במשקל של 230 גרם בקרוב וזהו הממוצע של נעלי הכדורגל היום.

נעלי כדורגל
התאמה למבנה הרגל

אם תשימו לב תראו שיצרנים מציעים נעליים בעלות מבנה קצת שונה וזה לא רק מטעמי עיצוב. לכל אדם יש את מבנה כף הרגל שלו ולכן היצרנים מציגים מספר דגמים על מנת להתאים למבנה רגל שונה. אם אתם קונים און ליין מוטב לעשות מחקר באינטרנט לגבי הדגם.

עיצוב וצבעים

הדבר האחרון שנשאר לבחור הוא את העיצוב והצבעים. כאן אתם לא צריכים להיות מודאגים, הילדים כבר יכולים לבחור את הצבעים שהם אוהבים. נעלי כדורגל מגיעות במבחר צבעים ועיצובים מדליקים והמבחר הוא רב.

מאמר נוסף שכדאי לקרוא : למה צריך ארגון שחקני כדורגל

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים דלתות פנים
חלק אינטגרלי מכל בית ומשרד הוא ההפרדה של כל חלק בחלל על ידי שימוש בדלת פנים יעילה ויפה. ברגע בו נכנסים...
קרא עוד »
מרץ 20, 2019
פרגולת אלומיניום בעיצובים ייחודיים
בעבר הישראלים היו מוטרדים בעיקר משאלות של פרקטיות ונוחות. כאשר הם קנו מוצר הם רצו להבטיח כי הוא יהיה...
קרא עוד »
יול 09, 2018
ויזה להודו Visapro
הודו היא אחת הכלכלות הצומחות ביותר בעולם. זוהי גם אחת המדינות המתפתחות הגדולות בעולם עם אוכלוסייה של...
קרא עוד »
יונ 09, 2022