איך בוחרים אופניים לילדים?

אופניים לילדים

זוג אופניים לילדים זה כמעט פריט בסיסי, אולי לא כמעט אלא ממש פריט בייסיק שכל ילד צריך אותו. האופניים עבור ילדים רבים זה אחד הפריטים הכי שימושיים, הרכב הראשון שלהם שמשנע אותם ממקום למשנהו. בו הם יוצאים לבלות אצל חברים, רוכבים באופניים לבית הספר ועוד.

מה גם שרכיבה באופניים זו פעילות ספורט נהדרת כל עוד היא מתבצעת על פי כללי הזהירות. אבל מה שחשוב לנו כהורים לדעת, זה שחובה עלינו לבחור נכון את זוג האופניים, ולוודא כי הילד רוכב באופניים תקינים ומתאימים לממדיו, רק כך הוא יוכל לרכב בבטחה.

בחירה חכמה של זוג האופניים

  • הפרמטר הראשון שמתייחסים אליו בבחירת אופניים זה הגובה של הילד. כאשר הילד עומד רגליו צריכות להגיע לרצפה. הווי אומר שהאופניים צריכים להתאים לגובה שלו על מנת לאפשר לו שליטה מקסימלית על הכלי שברשותו. שליטה הינה מרכיב נחוץ ומרכזי בהיותו מונע תאונות וחבלות, ומספק לילד תחושה של ביטחון.
  • חשוב שהילד ירגיש בנוח עם האופניים שלו. כי כמו כל אחד, גם לילד יש מושג של נוח או לא נוח. כדי שהילד יוכל לרכוב בהנאה ובלי להתחמק מלצאת עם האופניים, הוא צריך לחוש שהן נוחות לו. כאן אנחנו נתקלים בבעיה קטנה, והיא שלכל אופניים צריך להסתגל. כך שאם במעמד הקנייה הן אינן נוחות, זה לא אומר דבר. אבל ניתן לבחון אופציות של התאמה כמו הגבהת המושב והנמכתו וכן הלאה. אפשרויות אלו יעזרו לנו לשפר את התנוחה ואת הנוחות.
  • הילד צריך לאהוב את האופניים שלו. לכן נבחר לו דגם אהוב בצבעים שמוצאים חן בעיניו. כי זוג אופניים שהילד אוהב הוא זוג אופניים שהילד יוכל לרכב וליהנות בה.

> קראו גם על אופני נשים באתר קוברה בורדו!

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יריעות ביטומניות להדבקה עצמית – האם אפשר לעשות את זה לבד?
ניתן להדביק יריעות ביטומניות על הגג לבד, אם כי חשוב לדעת שבמידה ואתם רוצים לחסוך לעצמכם את כל...
קרא עוד »
נוב 14, 2019
מתי נצטרך שירות של שיקום נזקים
נזקים שקורים בכל חלל החל מבתים, עד מחסנים, משרדים, מפעלים, בתי עסק ועוד - יכולים לגרום לאבדן של ציוד יקר...
קרא עוד »
נוב 07, 2017
דברים שכדאי לדעת על השקעות נדל״ן בעידן המודרני
חולם להיכנס לעולם השקעות הנדל״ן בצורה קלה, פשוטה ותוך לקיחת כמה שפחות סיכונים? אם כך הגיע הזמן לדעת...
קרא עוד »
ינו 20, 2016