כיצד לאזן בין עיצוב פרקטי לעיצוב אסתטי בשיפוץ דירה?

על מנת ליצור איזון בין עיצוב פרקטי לעיצוב אסתטי, חשוב להבין את המטרות של כל אחד. מטרת העיצוב הפרקטי היא להפוך את הדירה לפונקציונלית יותר. מטרת העיצוב האסתטי היא לגרום לדירה להיראות טוב ומושך יותר. לדוגמה, עיצוב פרקטי יהיה התקנת מטבח חדש בעוד עיצוב אסתטי יחליף את המטבח הישן למטבח בעל צבעים שונים ונראה מודרני יותר. חשוב ששני המעצבים יבינו את מטרותיו של זה כדי שיוכלו לעבוד יחד ביצירת פרויקט שיפוץ יפה עבור הלקוחות שלהם.

איזון בין עיצוב פרקטי לאסתטי:

ישנם שני סוגי עיצוב המשמשים לרוב בשיפוץ דירה: עיצוב פרקטי ועיצוב אסתטי. עיצוב מעשי משמש לרוב ליצירת חלל פונקציונלי בעל קווים נוחים לשימוש ונקיים, בעוד עיצוב אסתטי משמש לרוב ליצירת חלל ייחודי יותר בעל תחושה מסוגננת יותר.

כשמעצבים דירה מחדש, חשוב לאזן בין העיצוב הפרקטי לעיצוב אסתטי. זה יעזור לך להפוך את העיצוב שלך למושך יותר עבור שוכרים ודיירים פוטנציאליים. השלב הראשון בעיצוב דירה הוא הסתכלות על הפריסה הכוללת של החלל והערכת איזה סוג של ריהוט יתאים ביותר. לאחר מכן, הסתכלו על החומרים הזמינים ובחרו פלטת צבעים שמתאימה לסגנון הרצוי. 

כדאי גם לנסות לקבוע כמה אנשים יתגוררו בדירה שכן זה יכול לעזור לקבוע כמה מקום אתה צריך עבור כל אדם. יש לשקול תחילה את הפריסה הכוללת של הדירה. זה חשוב כי זה יעזור לך להחליט אילו פריטי ריהוט יתאימו ובאיזה פלטת צבעים להשתמש. יש לבחור את פלטת הצבעים כך שתתאים לסגנון שאתה רוצה שאנשים יראו כשהם מבקרים בדירה שלך, כמו גם כמה אנשים גרים בחלל. על מנת לעצב את הפריסה, תחילה עליך לבחון אילו פריטי ריהוט כבר קיימים ולתכנן את מיקומם כך שיוכלו לעבוד יחד בצורה מיטבית וליצור חלל פונקציונלי לצרכים שלך. 

למידע נוסף היכנסו לאתר של 72 גג

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לשמור על הגב של הילד כשקונים רהיטי נוער?
[caption id="attachment_2118" align="alignleft" width="233"] עזרו לילדים שלכם להרגיש בנוח[/caption] בריאות הגב של הילדים שלכם זה...
קרא עוד »
נוב 19, 2016
לימוד אנגלית לילדים
תעשיית הוראת האנגלית היא אחת הענפים הרווחיים והמבוקשים בעולם. בשנים האחרונות חלה עלייה חדה במספר...
קרא עוד »
יול 18, 2022
עיסוי פנים מפנק ליום כיף מושלם
יום פינוק יכול לאפשר לנו ליהנות ולהיות משוחררים יותר אחרי יום עבודה ארוך. כאשר אנחנו מתכוננים לאירוע...
קרא עוד »
מאי 28, 2018