בוטוקס – איך זה עובד?

בוטוקס - איך זה עובד?

לא מעט גברים ונשים נוהגים להשתמש בזריקות בוטוקס כדי להחליק קמטים קיימים ולהצעיר את עור הפנים שלהם. אנחנו חיים בארץ עם אקלים לא פשוט, קרני השמש משפיעים על העור שלנו וגורמים לו להזדקן מהר יותר. השימוש בקרמים שונים, מסיכות פנים וכדומה, לא באמת יעיל כנגד שעון הזמן. לכן כל מי שמעוניין לשמור על עור הפנים שלו חלק וצעיר, חייב להשקיע בזריקות וטיפולים קוסמטיים שיאפשרו זאת. השימוש בבוטוקס פשוט, אינו מכאיב ואינו משאיר סימנים. מדובר על זריקה פשוטה אשר נעשית בצורה מיומנת על ידי רופא שמוסמך לכך. מדובר למעשה על זריקה אשר מחדירה לעור מספר חלבונים, כולל את החלבון המפורסם בוטליניום טוקסין. חשוב לציין כי זהו טיפול בטוח, אשר מאושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי, כמו גם על ידי משרד הבריאות.

בוטוקס

כיצד זריקות בוטוקס מחליקות את הקמטים?

למעשה הזריקה משמשת בתור מחק ביולוגי, אשר מוחק את קמטי ההבעה אשר נוצרים עם השנים. מדובר על אותם הקמטוטים הקטנים סביב העיניים, בזוויות של הפה, הקווים על המצח וכדומה. קמטי הבעה עלולים להעניק לפנים שלנו מראה מבוגר ועייף יותר, דבר שניתן לשנות באמצעות זריקה אחת. למעשה בוטליניום טוקסין וחלבונים נוספים אשר מרכיבים את הזריקה, חודרים לרווח שבין העצב לשריר, ובכך מונעים ממנו להתכווץ. כתוצאה מכך, אין שום נזק לשרירי הפנים או לעצבים, אך הם אינם מסוגלים להתכווץ וכתוצאה מכך לא נוצרים קמטים חדשים באזור. חשוב לדעת כי התופעה הינה זמנית, והיא חולפת כעבור כמה חודשים. לכן יש צורך לחזור על הזריקות, כדי ליהנות ממראה צעיר לאורך זמן. כדאי לדעת כי הטיפול נעשה רק לאחר בדיקה מקיפה של רופא מומחה, אשר בוחן את אופי הקמטים וגודל השרירים הרלוונטיים. בהתאם לממצאי הבדיקה, ניתן לחשב את מיקום הזריקה המדויק ואת המינון הדרוש.

לסיכום, לכל אחד ולכל אחת מגיע ליהנות מפנים חלקות ללא שום קמטים. לצערנו שימוש תדיר בקרם הגנה, קרם לחות, מסיכות לפנים וכדומה, אינו יעיל במניעת הופעתם של קמטי ההבעה. טיפול בוטוקס פשוט ומהיר, יכול לשנות את כל התמונה.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לספרדית – מה הסיבה שאנחנו צריכים אותו?
בתקופה האחרונה יש עליה יחסית משמעותית בבקשות להוצאת דרכון על ידי תושבי ישראל למדינות הקשורות לאיחוד...
קרא עוד »
אוק 10, 2018
כמה תחסוך לכם גמילה מעישון?
עישון עולה לכם ביוקר. במישור הבריאותי, במישור החברתי ובמישור הכלכלי. עליית מחירי הסיגריות האחרונה...
קרא עוד »
ינו 24, 2016
שירותי סיוע צמודים: אחות פרטית בבית
אחד הדברים הקשים ביותר בחיים הוא להיות חולה. העובדה כי מדדי הרפואה של ארגון ה-OECD מצביעים על כך כי...
קרא עוד »
יול 30, 2018