איך מנהלים נכון את התקציב שלכם?

קופת גמל

ניהול נכון של תקציב, הכרחי למי שרוצה לחסוך כסף בצורה נכונה, לצאת מהמינוס, ולהתנהל בצורה חכמה ונכונה יותר. בעידן של היום, בו הכל יקר יותר, חשוב לדעת כיצד להתנהל נכון, וזאת על מנת שהתקציב שלכם ינוהל בצורה טובה יותר וכי הכסף שלכם יוכל לצבור ריביות ולגדול. אז איך מנהלים נכון את התקציב שלכם? כמה טיפים בהמשך.

נסו לכסות את המינוס בבנק – מינוס בבנק הוא פלונטר שקשה מאד לצאת ממנו. כאשר יש לכם מינוס בבנק, אתם נמצאים כל הזמן במצב של לחץ עם מינוס שבו הריבית רק עולה ועולה על המינוס, ואתם מפסידים בכך כסף ולא מצליחים לנהל חשבון בנק יציב עם תכנית חסכון טובה. כדי לצאת מהמינוס, רצוי לקחת הלוואה בסכום המתאים לכיסוי המינוס ובריבית נמוכה. כאשר החשבון שלכם מאופס תוכלו להתחיל עם תכנית כלכלית שבה תוכלו גם להפקיד משכורת ראויה לחשבון הבנק וגם להחזיר את ההלוואה שלקחתם ללא בעיות ועיכובים.

קופת גמל להשקעה – כאשר יש לכם כסף שאתם יכולים לחסוך רצוי להתחיל לחשוב על השקעה בקופת גמל. קופות גמל להשקעה הפכו להיות אטרקטיבית יותר משום שהן מוכרת לצרכי מס (וזאת לבעלי עסקים), והיא נחשבת מוצר חסכני ומתאימה למי שרוצה להשקיע לטווח קצר וארוך הן כתוספת לדמי הפנסיה, והן ככספים נזילים שניתן למשוך בכל עת ללא תשלום קנס על פירעון מוקדם.

היפטרו מכרטיסי האשראי – אם אתם סובלים ממצב כלכלי קשה, ואתם נאבקים בתשלומים שונים שאינם נגמרים, ההמלצה היא להפטר מכרטיסי האשראי. לעיתים תשלומים שנגררים חודש אחר חודש כמו: הלוואות, תשלומים לחברות האשראי וצ'קים שפיזרתם, הם אלה שהמעיקים על ההתנהלות החודשית של רבים שמנסים למצוא את דרך המלך הכלכלית שלהם. לכן רצוי להתנהל במזומן בלבד. היפטרו מכרטיסי האשראי, או החביאו אותם ושמרו את הכרטיסים לקניות גדולות בלבד. הקציבו לעצמכם סכום מזומן עמו תעבדו בכל חודש ואל תחרגו ממנו. בכך תראו איך לאט לאט אתם מצמצמים את התשלומים בכרטיסי האשראי, מתאפסים וחשבון הבנק שלכם מבריא.

התייעצו עם בנקאי לגבי סידור החשבנות שלכם – כדי לקבל ייעוץ מקצועי לגבי חשבון הבנק שלכם או ניהול נכון של התקציב שלכם, אתם לא חייבים לשלם.  כיום בכל בנק יש יועץ פיננסי שיכול לסייע לכם להבין כיצד תוכלו לנהל את החשבון שלכם נכון יותר. התייעצו עם יועץ בנקאי ותוכלו ליהנות מניהול חשבון נכון יותר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך לקניית נכסים להשקעה בחו"ל
במקומות רבים בחו"ל קיימות אופציות מעולות להשקעה עבור הישראלים. רבים מהם רכשו כבר בתים פרטיים בשכונות...
קרא עוד »
נוב 09, 2021
איך מאתרים נזילה בקיר
לאתר מחט בערימה של שחת זה בלתי אפשרי, לעומת זאת לאתר נזילה בקיר זה אפשרי ואף ניתן לביצוע. נזילה בקיר...
קרא עוד »
מרץ 13, 2018
למה כדאי להשתמש באמצעי מניעה ללא הורמונים
אמצעי המניעה הנפוץ ביותר בארץ ובעולם הוא הגלולות למניעת היריון הקיים בכמה וכמה אופציות. בשנים...
קרא עוד »
יול 27, 2020