איך נעבור את ימי הקיץ בשלום?

איך נעבור את ימי הקיץ בשלום

ימי הקיץ מתקרבים אלינו בצעדי ענק, ורבים מהאנשים בארץ רוצים לדעת כיצד ניתן לעבור את הקיץ בשלום. אז אילו פתרונות ישנם לבית  שיכולים לצנן את האווירה. הכל בהמשך.

אז כיצד ניתן לעבור את חודשי הבית בשלום?

ארץ ישראל נחשבת למדינה ים תיכונית חמה בעיקר בשל האקלים הלח והחם שישנו במדינה, השבר הסורי האפריקאי, וההתחממות הגלובאלית שאינה מקלה על העניינים. לכן חשוב שנצטייד בכל האמצעים על מנת להקל על החום ובד בבד נסייע לשמור על הסביבה שלנו. אחד הפתרונות המובנים מאיליהם לימי הקיץ הוא כמובן המזגן. אבל האם ניתן לבחור בכל מזגן? כמובן שלא.

בחירת מזגן טוב

כאשר אתם בוחרים את המזגן שלכם, רצוי לבחור את המזגן הנכון. תחילה יש לבחור מזגן חסכני האנרגיה גם על מנת שחשבון החשמל שלכם לא ירקיע שחקים וגם על מנת שתוכלו אתם לתרום לסביבה על ידי כך שתצרכו פחות אנרגיה ותמנעו זיהום אוויר. עוד חשוב לבחור מזגן שקט. מזגן שקט יעביר לכם את הקיץ בנעימים, וגם לא יטריד את השכנים שלכם. מזגנים מסוג זה נחשבים גם לכאלה שלא צרכים הרבה אנרגיה ולכאלה שמחזיקים מעמד לאורך זמן ומתקדמים יותר.

בנו פרגולה

עוד דרך להתמודד עם מזג האוויר הישראלי היא בניית מקורות צל. ישראל נחשבת למדינה שאין בה הרבה מקורות צל, ולכן חשוב להקצות כמה שיותר צל באזורים שמחוץ לבית ובסביבה שלכם.

על מנת להוסיף מקורות צל לסביבה שלכם ניתן לבנות פרגולה מעץ מחוץ לבית. בניית פרגולה אומנם מצריכה ידע בבנייה ותקציב קצת יותר גבוהה מהממוצע, ולכן ניתן להיעזר בחברה לבנייה. אם אין לכם את הידע או התקציב הרצוי, תוכלו תמיד להקים בחצר צלייה או סכך מתאים על מנת להצל את הבית שלכם ואת החצר ולשבת מתחת לצל בימים החמים או בשעות בין הערביים. בנוסף מומלץ להקים בחצר הבית בריכה קטנה שיכולה לצנן אתכם בימים החמים בסוף השבוע.

עוד חשוב להצטייד במאוורר טוב שיצנן את גופכם כאשר אתם לא מפעילים את המזגן. כיום ישנם מגוון מאווררים מסוגים שונים בין אם מדובר במאוורר שולחני, מאורר רגל, מאוור תקרה ועוד.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שקיות תה לא קונים בסופר!
תעשיית התה פורחת כל הזמן והמודעות לבריאות מוסיפה כל יום עוד ועוד צרכנים למשקה שנקשרות לו סגולות...
קרא עוד »
אוק 13, 2021
תכירו את ארגון יד אליעזר
בישראל פועלים לאט מעט ארגוני צדקה ותמיכה, גמ"חים בחברה החרדית שנועדו לתמוך באנשים שמזלם לא שפר עליהם,...
קרא עוד »
דצמ 21, 2017
מהם היתרונות בקניית שירותים ליוטיוב?
כל פעילות עסקית באינטרנט מתחילה בתנועה של גולשים. בין אם מדובר באתר שמקודם אורגנית, בדף נחיתה וקמפיין...
קרא עוד »
אפר 11, 2019