איך נעבור את ימי הקיץ בשלום?

איך נעבור את ימי הקיץ בשלום

ימי הקיץ מתקרבים אלינו בצעדי ענק, ורבים מהאנשים בארץ רוצים לדעת כיצד ניתן לעבור את הקיץ בשלום. אז אילו פתרונות ישנם לבית  שיכולים לצנן את האווירה. הכל בהמשך.

אז כיצד ניתן לעבור את חודשי הבית בשלום?

ארץ ישראל נחשבת למדינה ים תיכונית חמה בעיקר בשל האקלים הלח והחם שישנו במדינה, השבר הסורי האפריקאי, וההתחממות הגלובאלית שאינה מקלה על העניינים. לכן חשוב שנצטייד בכל האמצעים על מנת להקל על החום ובד בבד נסייע לשמור על הסביבה שלנו. אחד הפתרונות המובנים מאיליהם לימי הקיץ הוא כמובן המזגן. אבל האם ניתן לבחור בכל מזגן? כמובן שלא.

בחירת מזגן טוב

כאשר אתם בוחרים את המזגן שלכם, רצוי לבחור את המזגן הנכון. תחילה יש לבחור מזגן חסכני האנרגיה גם על מנת שחשבון החשמל שלכם לא ירקיע שחקים וגם על מנת שתוכלו אתם לתרום לסביבה על ידי כך שתצרכו פחות אנרגיה ותמנעו זיהום אוויר. עוד חשוב לבחור מזגן שקט. מזגן שקט יעביר לכם את הקיץ בנעימים, וגם לא יטריד את השכנים שלכם. מזגנים מסוג זה נחשבים גם לכאלה שלא צרכים הרבה אנרגיה ולכאלה שמחזיקים מעמד לאורך זמן ומתקדמים יותר.

בנו פרגולה

עוד דרך להתמודד עם מזג האוויר הישראלי היא בניית מקורות צל. ישראל נחשבת למדינה שאין בה הרבה מקורות צל, ולכן חשוב להקצות כמה שיותר צל באזורים שמחוץ לבית ובסביבה שלכם.

על מנת להוסיף מקורות צל לסביבה שלכם ניתן לבנות פרגולה מעץ מחוץ לבית. בניית פרגולה אומנם מצריכה ידע בבנייה ותקציב קצת יותר גבוהה מהממוצע, ולכן ניתן להיעזר בחברה לבנייה. אם אין לכם את הידע או התקציב הרצוי, תוכלו תמיד להקים בחצר צלייה או סכך מתאים על מנת להצל את הבית שלכם ואת החצר ולשבת מתחת לצל בימים החמים או בשעות בין הערביים. בנוסף מומלץ להקים בחצר הבית בריכה קטנה שיכולה לצנן אתכם בימים החמים בסוף השבוע.

עוד חשוב להצטייד במאוורר טוב שיצנן את גופכם כאשר אתם לא מפעילים את המזגן. כיום ישנם מגוון מאווררים מסוגים שונים בין אם מדובר במאוורר שולחני, מאורר רגל, מאוור תקרה ועוד.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משפחת אהרוני יצאה לטייל, מה הגמ"ח שהכי עזר להם?
ילדי משפחת אהרוני מאלעד, מחכים במשך שנה שלמה לימין בין הזמנים. הימים שאב המשפחה שוכר רכב גדול עבור...
קרא עוד »
יונ 24, 2021
איך ניגשים לועדה להפסקת הריון?
וועדה להפסקת הריון היא קבוצה של אנשים שיש להם דעה בשאלה האם יש לבצע הפלה לאישה או לא. הם אלה שמחליטים...
קרא עוד »
מאי 16, 2023
5 דברים שחשוב לשים לב אליהם כשבוחרים שולחן סלון
רוכשים שולחן לסלון? כמה טוב. קראו על חמישה דברים שאתם צריכים להתייחס אליהם במעמד הרכישה או לקראתה. כי...
קרא עוד »
יונ 24, 2020