שתלים לשמיעה – מה זה אומר?

השמיעה שלנו הולכת ונחלשת עם הגיל וככל שאנו מתבגרים וזאת עובדה. לצערנו יש גם את מי שנולד עם ליקוי שמיעה וחי כך שנים רבות – מה שיכול להוריד משמעותית את איכות החיים. אבל הבשורות הטובות הן שכיום יותר מפעם יש פתרונות לליקוי שמיעה. אחד מהם הוא שתלים לשמיעה

אבל במה מדובר?

שתל שַבּלוּל או שתל קוכליארי הוא התקן שמע אותו משתילים באוזן באמצעות ניתוח. המטרה של השתל היא לאפשר לכבדי שמיעה ולחרשים לשמוע. השתל קולט תהודה וצלילים מהמרחב וממיר אותם לאותות חשמל. האותות מועברים למוח באמצעות אלקטרודות. באמצעות שתלים לשמיעה אפשר להנות מתחליף לאיברים הפגועים באוזן והם מאפשרים עיבוד מידע והפיכתו לצלילים. פתרון זה נחשב אחד המתקדמים בעולם הטכנולוגיה של היום וכיום יש שתלי שמיעה בהולכת עצם, אפשר לבחור שתלים כוכליארים, יש מערכות שמע בהולכת עצם, מערכות שתלים לאוזניים תיכונות ושאר ציוד שאפשר להתאים למצב השמיעה ולצרכים של המושתל. 

כיצד בוחרים שתלים לשמיעה?

אם אתם כבדי שמיעה או חרשים ואתם רוצים לשפר את איכות החיים שלכם, להיות חלק משיחות, להאזין לתכניות מעניינות, ולחיות טוב יותר כדאי לפנות אל מומחים בהתאמת שתלים לשמיעה. מומחים שהם צוותי שיקום יספקו לכם סיוע, התאמה של מגוון פתרונות שמיעה ואת כל הדרוש כדי להתחבר אל הצלילים שלא הצלחתם לשמוע. המומחים ייסעו להתאים מכשירים מתקדמים בהתאמה אישית וכאלה שייסעו להתמודד עם כל מצב האזנה רצוי. 

מוזמנים להתרשם ממגוון הפתרונות בחנות שלנו: https://www.medor.co.il/

אם אתם רוצים לדעת יותר אודות שתל שבלולי ושאר עזרי שמיעה – פנו אל המומחים לביצוע התאמה מושלמת של שתלי שמיעה שנחשבים חכמים ונכונים עבורכם. 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיפור מערכת היחסים שלך: תובנות שחיפשת
ניווט במורכבות של מערכות יחסים מותיר לעתים קרובות שאלות רבות ללא מענה. מאתגרי תקשורת ועד לשמירה על...
קרא עוד »
ינו 25, 2024
קורס גרפיקה אינטרנט
מחפשים ללמוד להיות מעצבי גרפיקה ובוני אתרים? אתם במקום הנכון! ללמוד קורס גרפיקה אינטרנט במכללות...
קרא עוד »
ספט 03, 2018
אירוע שבת חתן – מה זה כולל?
שבת חתן הוא אירוע שמקיימים בלא מעט עדות בעם היהודי. מדובר בדרך לחגוג אחרי חתונה, בר מצווה, ברית או כל...
קרא עוד »
פבר 24, 2022