מעקות זכוכית בזיגוג יבש – כך תמנעו מטעויות

מעקות זכוכית בזיגוג יבש

מהן מעקות זכוכית בזיגוג יבש? וכיצד בוחרים את המעקות המתאימות ביותר לעיצוב החלל שברשותכם? במאמר הבא נספר הכל על מעקות אלה, וגם נסביר על אופציות טובות לבחירה.

על מעקות וזיגוג

מעקות בזיגוג יבש הן אותן מעקות ללא מסגרת שיש להן זיגוג חלבי, והן פתרון אסתטי ומושלם שנתקלים בו פעמים רבות המתקנים ציבוריים, משרדים, קופות חולים ועוד. מעקות מסוג זה נחשבות אלמנט עיצוב נפלא שמקנה שלל פתרונות אסתטיקה והתקנה פשוטה.

מי בדרך כלל מתקין מעקות כאלה?

מעקות מסוג זה בשל העיצוב המודרני מתאימות לכל חלל בין אם מדובר בחלל ביתי או עסקי. המעקות בטיחותיות משום שהן נראות לעין בשל הזיגוג שלהן, והן אלמנט מבוקש גם בבתים מודרניים שבהם גרות משפחות עם ילדים, וגם במשטחים ציבוריים כגון: קופות חולים, מספרות, חנויות בגדים, חללים עסקיים ועוד.

מה היתרונות של מעקות מסוג זה?

למעקות זכוכית בזיגוג יבש מגוון יתרונות נפלאים ביניהם: התקנה קלה, מעקה זכוכית ללא צורך בניקוי תכוף, עוד המעקה אסתטי נקי יבש ומדויק, אין צורך בחומרי איטום בבניית הקונסטרוקציה, קל לתחזק את המעקה, התקנה המעקה חוסך זמני התקנה קריטיים וזאת בשל הקלות שבהתקנה שלהם, הם גלויים וניתן להחליף ולשלוף את המעקה בקלות.

איך נמנעים מטעויות בהזמנת מעקות זכוכית בזיגוג יבש?

כאשר אתם מעוניינים להתקין מעקות מסוג זה בבית, במשרד או בכל חלל ציבורי, חשוב לשים לב כי המעקה בטיחותי, כי הוא מותקן בצורה טובה, ויש לבדוק את המקצועיות והאמינות של החברה שמנמנה אתם רוכשים ומתקינים את המעקה, כמו גם אנשי המקצוע שבהם.

תחזוקת המעקה במקרה זה הינה פשוטה יותר, וזאת משום שלא מדובר במעקה זכוכית רגיל ושקוף שצריך לנקות בכל שבוע, או כזה שילכלכך בקלות – אלא מדובר במעקה בזיגוג שאותו פחות צריך לנקות או לתחזק.

עוד חשוב כדי לא לטעות בתחזוקת המעקה, להבין כצד מנקים את הזכוכית המחופה ובאיזה חומרים להיעזר: בכך לא תסבו נזק לזכוכית בעת הניקיון.

בנוסף חשוב לשים לב כי החברה שמתקינה את המעקה יכולה גם לשלוף אותו בעת הצורך או להנחות אתכם כיצד שולפים את המעקה בקלות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תאורת גן – דברים שחשוב לשים לב אליהם
בניתם גינה חדשה ליד הבית, בין אם מדובר בגינה מחודשת ובין אם מדובר מגינה שנבנתה מאפס. חלק מהותי בגינה...
קרא עוד »
יול 24, 2017
חתונה בחורף: האם זה משתלם?
לא מעט זוגות בוחרים לקיים את אירוע החתונה שלהם במהלך חודשי החורף. למרות שלא מדובר בעונת החתונות,...
קרא עוד »
אוק 02, 2019
פרסום בתחנת רדיו – עושים בחכמה
לבצע פרסום בתחנת רדיו זוהי ללא ספק בחירה שכל אחד מכם ירצה לקחת בחשבון וזאת אם יש לכם עניין אמתי להבטיח...
קרא עוד »
מאי 31, 2018