גימקים שכולם אוהבים

המשמעות של גימיק בתרגום מאנגלית לעברית הוא פעלול. יחד עם זאת, לא מדובר אך ורק בתעלולים כמו למשל שעושים בקרקסים, בסרטים או בהצגות, אלא בהקשר של מתנות או מוצרים שאנחנו מזמינים עבור הקרובים לנו או עבור עצמו ויש בהם משהו אחר מהנורמלי, משהו מיוחד. אפשר גם לקשר את המילה גימיק בתחום של גאדג‘טים, כלומר מוצרים גאוניים שלא חשבנו עליהם קודם לכן אבל שאנחנו מגלים אותם הם לגמרי משפרים את איכות החיים שלנו. בחרנו לחלק את התחום הזה של גימיקים לכמה קבוצות.

פתרונות תאורה

אי אפשר להסתדר בלי אור. בלי תאורה. האור משרת אותנו למגוון של מטרות כמו צפייה בטלוויזיה, משחק, קריאה, שימוש במסכים ועוד. ניתן למשל להזמין פנס חירום שמתאים לטיולים ולבית עם תאורת לד, להנות ממעמד חצובה לטלפון נייד שמתאים לצילומי סמרטפון לטיק טוק או לאינסטגרם או אפילו להנות ממנורה לילה לקריאה עם תאורה מתקדמת. 

להפחית סטרס

ניתן להנות ממגוון של מוצרים ופתרונות עיסוי כמו למשל מכשיר עיסוי שיאצו עם מנועי עיסוי מתקדמים, עיסוי לקרקפת, אקדח עיסוי ואפילו אם התקציב מאפשר כורסת עיסוי חשמלית מתקדמת. 

גימיקים לטיולים

אם אתם מאלה שאוהבים לטיייל, ודאי תשמחו לגלות שיש המון סוגים של גימיקים וכמובן גאדג'טים למטיילים. למשל, תוכלו להזמין כרית נסיעות מרופדת לצוואר המשלבת כיסוי לעיניים, להנות מערכת מנגל משולבת ביחד עם צידנית וכלים עם כל מה שצריך בפנים או לרכוש מחזיק מפתחות מאיר עם פנס לטיולים בהם ישנים בחושך מחוץ לבית. יש גם אוהלים מגניבים שמשלבים בתוכם מגוון של גימיקים כמו מכשיר נגד יתושים לשטח, תאורה מובנית על סוללות, ערסל שאפשר לתלות בכל מקום ואפילו חותכן חשמלי לפירות וירקות. 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עו"ד דיני משפחה בפתח תקווה
סוגיות במשפחה הינן רבות, ולפעמים משפחות שלמות התפרקות בגלל סוגיות רבות שמתקיימות, אך השאלה היא האם יש...
קרא עוד »
נוב 23, 2017
ספרי אור החיים ספרי קודש
ספרי הקודש היהודיים הם נכסי צאן ברזל של העם היהודי. במשך אלפי שנים ישבו יהודים בכל רחבי העולם והגו...
קרא עוד »
פבר 20, 2022
מנוף הרמה גדול – בעל חשיבות רבה
מנוף גדול זה אחד הכלים הנפוצים ביותר בבנייה והנדסה. הוא משמש להרמת חפצים כבדים כבדים מכדי שאדם יוכל...
קרא עוד »
נוב 12, 2022