זה קורה: חברת המזרנים "גטה" נכנסת לשוק הישראלי

מזרני גטה
מזרני גטה

חדר השינה הוא אחד המקומות האהובים עלינו בבית, ולו בשל העובדה שאליו מגיעים בסוף היום על מנת לנוח ולצבור כוחות ליום חדש. לכן, חשוב להקפיד על איכות השינה – דבר שמושפע בין היתר מהמזרן שעליו ישנים. עדיין לא מכירים את חברת "גטה"? ובכן, חברת המזרנים הבינלאומית שנוסדה בשנת 1969 מגיעה כעת לארץ, ולאחר 50 שנות ניסיון בייצור מזרנים איכותיים, גם הקהל הישראלי יכול להתחדש במזרן לטקס טבעי בשיטת הייצור הייחודית של החברה. על כך ועוד – במאמר שלפניכם.

מה מיוחד כל כך במזרני גטה?

חברת GETHA הבינלאומית ידועה בשיטת הייצור הייחודית שלה, שהרי היא מייצרת מזרני קצף לטקס טבעיים ואיכותיים. החברה מספקת ללקוחותיה בעולם מגוון רחב של מוצרים חדשניים באיכות גבוהה, מה שהופך את מזרני גטה למבוקשים במיוחד בקרב הצרכנים.

אחת מנקודות הבידול הייחודיות של החברה היא העובדה שהיא מתחשבת בפן האקולוגי, ושיטת הייצור שלה ידידותית לסביבה. אם לא די בכך, המוצרים נארזים בחומרים ניתנים למחזור או לחלופין מוצרים הניתנים לשימוש חוזר.

כיצד בוחרים מזרן איכותי?

לא הרבה יודעים אך יש חשיבות משמעותית לאיכות המזרן, שכן ישנם מזרנים שעשויים להיות מסוכנים. למשל חומרי גלם כמו קפיצים, דבקים שמשמשים להדבקת שכבות המזרן או ספוג שעשוי מפוליאוריטן עלולים להשפיע על הבריאות. ועל כן ההמלצה הרווחת היא להשתמש במזרני לטקס, הנחשבים איכותיים וידידותיים במיוחד.

בחירת המזרן צריכה להיעשות באופן מושכל, כשלרוב השיקולים הראשונים של הצרכן נובעים מעובי המזרן ורמת הקושי שלו. מכאן, בהחלט ניתן לומר שלחומר הגלם של המזרן יש משמעות ניכרת, ועל כן מזרני הלטקס של GETHA נחשבים כאיכותיים, בריאים ומומלצים.

כיצד ניתן לרכוש את המזרנים?

ובכן, הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת היא באמצעות אתר האינטרנט החדש של החברה. שם תוכלו לבחור את הפריטים הרצויים לכם, ולקבלם עד לפתח הבית. טוב לדעת שהחברה מאפשרת ליהנות מ100 לילות ניסיון, כך שאם המזרן אינו מתאים – תוכלו להחזירו (בכפוף לתקנון). כמו כן, ישנה אחריות למשך 10 שנים.

אין ספק שרכישת מזרן חייבת להיעשות באופן מושכל, ולו כי חשוב לרכוש מזרן טוב העשוי מחומרי גלם איכותיים. לכן, זה בהחלט משמח שחברת "גטה" נכנסת לשוק הישראלי, ומציעה את מיטב מוצריה לצרכנים הישראלים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחירת מתנות לקראת גיוס
כשמגיע הילד האהוב שלכם לגיל 17 הוא מקבל את המעטפה הירוקה והמוכרת, צו ראשון ,הוא מוזמן להתגייס לצבא...
קרא עוד »
מרץ 18, 2016
הזמנת עיצוב בלונים לברית – הופכים את האירוע ליותר מיוחד
תכנון של ברית לא חייב להיות שגרתי ומשעמם. אם רוצים לשלב בלונים באירוע, ניתן לעשות את זה עם הזמנת עיצוב...
קרא עוד »
פבר 21, 2022
איך לבחור תפילין
בדיוק כמו שאף אחד מאתנו לא ירכוש מוצר כלשהו מבלי לדעת מה עליו לבדוק, כך גם לגבי תפילין. כאשר אתם הולכים...
קרא עוד »
ספט 09, 2021