משפחת אהרוני יצאה לטייל, מה הגמ"ח שהכי עזר להם?

גמ"ח טיול
הגמ"ח

ילדי משפחת אהרוני מאלעד, מחכים במשך שנה שלמה לימין בין הזמנים.

הימים שאב המשפחה שוכר רכב גדול עבור כל בני המשפחה, על מנת שיוכלו לתור את הארץ לאורכה ולרוחבה ולהספיק כמה שיותר משאירים בהם רשמים ובעיקר כח ואנרגיה לכל השנה.

בני המשפחה היו יוצאים מדי שנה למקומות שונים בדגש על פארקים ואטרקציות שונות, אלעזר בן ה-16 ביקש שהשנה יגוונו קצת, החברים מספרים על מסלולים שהם עושים ועל הרים וגבעות שהם מטפסים, המשפחה גדלה וילדים קטנים אין, זה הזדמנות מצוינת לטייל בארץ הגדולה צידד אלעזר.

כל משפחת אהרוני צידדה והסכימה לבקשתו של אלעזר, השנה נטייל במגוון מקומות בארץ כשאת הדגש נשים על מקומות מסוג אחר, מקומות שלא היינו בהם, בעיקר מסלולים עם דגש על מסלולים עם מים.

ארוחת הערב הראשונה בבין הזמנים עסקה סביב דבר אחד, אלעזר מונה רשימת מסלולים ודוד וציפי מאשרים מה ניתן לעשות ומה קשה מדי או רחוק מדי.

התוכניות של אלעזר כמעט נגדעו באיבם, כשאב המשפחה מודיע לאלעזר שלמרות רצונו והסכמתו לשנות השנה את תוואי הטיולים האפשרות שלו לנהוג באזורים הרריים לא מוכרים לו, מוטלת בספק בטח ובטח במקומות רחוקים מיישוב שם הוא חושש שלא ימצא איך לחזור.

הייאוש והאכזבה של אלעזר מהטיול אותו כבר כמעט סיים להגות שעומד להתפרק לא נתנו לו מנוח, הוא החל להתקשר לחברים שכבר מכירים את האזורים הללו, והציע להם להצטרף אליהם לנסיעה כמורי  דרך, מוישי החבר הטוב של אלעזר לא דחה את ההצעה, להצטרף לטיול של משפחת אהרוני יכול להיות נחמד מאוד, אבל אם הסיפור הוא היכרות עם הדרך, יש היום גמ"ח וויז בכל רחבי הארץ, מכשיר פשוט המכיל רק את אפליקציית וויז לצורך ניווט כשר ומפוקח.

משפחת אהרוני התרגשה למשמע הבשורה, כאשר הם שמו לב שבאתר כוכב הנופש יש גם רשימה של גמחי"ם הם כבר ידעו שהטיול יצא לדרך כמתוכנן.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס עבודה בגובה
עבודות רבות מתבצעות בגבהים ויש צורך לעשותן בתנאי בטיחות מרביים. מכורח החוק, חייבים בתי עסק רבים...
קרא עוד »
יונ 12, 2018
מתי הזמן הנכון להזמין חופשת קיץ?
ימים אחרי חופשת הפסח, עם החזרה לשגרה המזג האוויר הקיצי לא פוסח ומזכיר לנו שהגיע הזמן לחפש נופש מותאם...
קרא עוד »
אפר 24, 2022
השחרת חלונות בלייזר, האם זו השיטה הטובה?
השחרת חלונות לרכב תיטיב עם הנהג ועם הנוסעים בימים חמים, כלומר ברוב ימי השנה, ולכן כדאי להשקיע בה כדי...
קרא עוד »
ספט 05, 2019