מזון לכלבים – גם לכלב שלנו מגיע הטוב ביותר

מזון לכלבים

מי שמבקר היום בחנות כלבים או באתר אינטרנט לחיות, לא יכול שלא לשים לב להיצע הגדול של סוגי המזון אשר אנחנו יכולים לרכוש לכלב שלנו. במובן מסוים, זה לא שונה ממה שאנחנו מכירים מהסופרמרקטים שלנו. בדיוק כמו שבעבר ההיצע אצלנו היה מאוד נמוך ובמהלך השנים הוא גדל, כך גם אצל כלבים, בעבר ההיצע כלל 2-3 סוגים של מזונות, כיום הוא כולל כמויות עצומות של סוגי מזון.

ניתן לחלק סוגי מזון כלבים לסוגים שונים. מדובר במבחר לא רק בכמות החברות שמציעות לנו את שקיות האוכל שלהן, אלא שלצד השקיות אפשר למצוא גם פחיות אוכל רטוב וכן סוגי אוכל נוספים, כמו כן אפשר למצוא דגמים של מזון מסוגים שונים, למשל, אוכל בטעם אורז, עוף, ועוד.

יתרה מזו, כפי שיש מדפים בסופרמרקטים של אוכל אשר מיועד לתינוקות ואוכל שמיועד למבוגרים יותר, כך גם אצל כלבים. יש שקיות אוכל שמתאימות לכלבים צעירים (גורים) וכן עבור כלבים מבוגרים יותר. ההבדל בא לידי ביטוי בנוקשות של האוכל, כלומר עד כמה הוא קשיח, עד כמה הוא רך, אך גם בכל מה שקשור למרכיבים שלו. כלב צעיר צריך ויטמינים ומינראליים מסוימים שיעזרו לו לגדול, ולכן המזון שלו שונה מזה של כלבים מבוגרים.

כיצד בוחרים מזון לכלבים

ישנן כמה המלצות לרכישת מזון לכלבים, ראשית, רצוי להתייעץ עם וטרינר וכן עם המוכר בחנות. אם אתם רואים שהכלב מתקשה לאכול או מתמודד עם בעיה מסוימת, ייתכן מאוד שיש צורך לרכוש עבורו מזון מסוים או להחליף את המזון אותו הוא צורך.

שנית, אם הכלב שלכם לא מתמודד עם שום בעיה רפואית, רצוי להרגיל אותו לסוג מזון מסוים. עליו לדעת שאתם לא מתכוונים להחליף לו מזון בכל פעם, שכן הדבר יעלה לכם לא מעט. צריך גם לקחת בחשבון, שלעיתים לוקח לכלב זמן להתרגל לאוכל חדש, לכן אל תתייחסו לעובדה שבתקופה הראשונה, הוא יחכה עד סוף היום בשביל לאכול.

שלוש, מומלץ לרכוש לו מזון שמתאים לא רק לגיל שלו, אלא גם לסוג הגזע, סוג הפרווה, כך תשמרו עליו טוב יותר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה מרוויחים בהייטק
הייטק נחשב לאחד התחומים הרווחיים ביותר כיום ולכן רבים מחפשים אחר הדרך הטובה ביותר לעשות הסבה ולעבור...
קרא עוד »
אפר 21, 2021
מתנות לבית לכבוד ראש השנה
עוד רגע מתחילה תקופה החגים, מדובר בתקופה היפה בשנה אשר מספקת לנו אושר שכמותו לא נקבל בשום זמן אחר....
קרא עוד »
אוג 26, 2018
מהי אחריות הקבלן לליקויי בניה
רוב רוכשי הדירות אינם מבינים מספיק בתחום הבנייה ולכן בתום עבודות הבנייה, הם שוכרים את שירותיו של...
קרא עוד »
יול 14, 2020