עץ משפחתי מעוצב

ללא שום צל של ספק, בני המשפחה הם האנשים הקרובים והיקרים לנו ביותר. עם בוא ראש השנה הבא עלינו לטובה, וודאי נרצה להפתיע אותם עם מתנה מיוחדת ומקורית, שכן זהו גם הזמן לשמח את התא המשפחתי. אז מה ניתן לקנות לקראת ראש השנה או כל מועד אחר?

עץ משפחתי מעוצב – מתנה מרגשת עם ערך מוסף

האם שמעתם אי פעם על עץ משפחתי מעוצב? אם לא זהו הזמן להכיר אותו. עץ משפחתי הינו מרהיב ביופיו, מרגש ומפתיע, הרי בסופו של דבר מדובר ביקרים לנו ביותר.

זוהי מתנה המתאימה מאוד להורים ובני משפחה אחרים. בנוסף, מדובר במתנה מושקעת ויוקרתית, זאת אם ברצונכם להרשים את האהובים עליכם ולרכוש בעבורם מתנה שתישאר לנצח נצחים.

אילן יוחסין

לא בכדי מתבקשים תלמידי בתי הספר לכתוב עבודה על אילן היוחסין של בני המשפחה, תמיד יהיה נחמד לצפות בתמונות של הסבא רבא או הסבתא רבא, סבים וסבתות, הורים, ילדים ונכדים, הם הרי כל עולמינו.

מדובר ביצירת אמנות אמתית ומרגשת, בעלת מראה מרשים ומפואר, בהחלט כדאי להשקיע בה.
באמצעות עץ משפחתי תוכלו לצפות בתמונות של כל בני המשפחה, גם כמה דורות אחורה, בסגנון ייחודי וברור.

הדפסה על קנבס

עץ משפחתי מודפס על בד קנבס איכותי וענק, בגודל של מטר על מטר, ואין שום צורך להגיע פיזית לבית העסק, הכל מתבצע אונליין באמצעות קבצי תמונות שנמצאים אצלכם במחשב. כדאי בנוסף, לברר לוח של תאריכים משפחתיים.

הוספת הקדשה

בכדי שהמתנה תהיה מרגשת יותר, ניתן להוסיף הקדשה מכל הלב לכל בני המשפחה, גם לאלה שאינם בין החיים. זהו זיכרון משפחתי שאין שני לו , זוהי כמובן מתנה מיוחדת להורים, והיא מאגדת בתוכה סיפור חיים משפחתי שלם משלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.