דגשים לקיום אירועים בטבע בקיץ

חתונה בטבע

ישראל היא ארץ נפלאה לאירועים בחיק הטבע, בתנאי שיודעים כיצד לעשות אותם נכון, עם מקסימום הנאה ומינימום אי נוחות, המפתח לאירועים מוצלחים בטבע הוא תשומת לב לפרטים ובחירת המקום הנכון, כדי שתוכלו ליהנות מכל מה שהטבע יכול להציע לכם. להלן כמה דגשים וטיפים שתוכלו להיעזר בהם כדי לתכנן נכון אירוע שכזה.

המיקום קובע

המיקום קובע את הנוחות שלכם, את הגישה למקום, את סידורי החניה, את האישורים שיינתנו לכם כדי לקיים אירוע כזה כדי שלא יקנסו אתכם או יפסיקו אתכם באמצע. יש מקומות ציבוריים שפשוט אסור להיות שם ויש כאלה שכן. כמו כן, ודאו שלא מדובר במקום מסוכן על שפת הצוק או ליד מאגר מים שאין בו השגחה, ושאין מטרדים סביבתיים כמו ריחות לא נעימים או רעשים בלתי פוסקים בכל שעות היום מאזור תעשייה או מכונות כלשהן.

אבטחה ושמירה

ודאו שיש לכם שומרים ומאבטחים כדי שתוכלו לחגוג מבלי שיפריעו לכם באמצע שוטרים או פקחים. הכי גרוע – מבלי שיפריעו לכם סקרנים ומזדמנים שתופסים טרמפ על האירוע שלכם ועושים בו דברים שלא הייתם רוצים לראות שם. שמרו על הפרטיות שלכם, במיוחד אם קיבלתם לכך אישור מראש מהרשויות.

קייטרינג ארוז היטב

בין אם חם או קר, קייטרינג חייב להיות ארוז היטב ומוגש לכם בצורה שתשמור על היגיינה ועל צורת האוכל וטעמו. לשם כך גם מקפידים לבחור תפריט שקל לשנע אותו למקומות מרחוקים ולהגיש אותו לאורחים מבלי שישנה מצב צבירה ללא נעים לראות או לאכול. כמו כן, היגיינה היא דבר חשוב מאוד ולכן האטימה ההרמטית חייבת להישמר כמו גם צורת ההגשה הנקייה בשטח עצמו.

מזג האוויר

גם אם ברור לכם שבמאי יש סיכוי קלוש לגשם, עדיין הכל אפשרי. כסו את עצמכם על ידי בדיקת תחזית מזג האוויר בשירות המטאורולגי שנותן שירות כזה של בדיקת ממוצעים. הכינו יריעות לכיסוי למקרה של גשם ואם אתם חוגגים בצהרי היום על אחת כמה וכמה שי שלהגן על עצמכם מפני השמש. כמו כן, אל תשכחו מאווררים וגנרטורים להקל על האנשים, אחרת זה לא יהיה אירוע נעים כלל.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים חדרים לפי שעה
כשאנחנו מחפשים בית מלון ביעד מסוים, בארץ או בחו"ל, הרי שאנחנו בוחנים היטב היכן הוא ממוקם, מה יעשה בו, מה...
קרא עוד »
אוג 06, 2019
איך להבדיל בין כל זני קנאביס רפואי ומה הכי מתאים לי?
כאשר מנסים להבדיל בין זני קנאביס רפואי, יש שני שיקולים עיקריים שצריכים להביא בחשבון. ראשית כל, האם...
קרא עוד »
אפר 12, 2021
לקרוא בכיף – האם אפשר לשכנע את הילדים שלכם לקרוא ספרים?
קריאת ספרים נחשבת לפעילות איכותית ותרבותית, אבל יש לה גם לא מעט איכויות נוספות, כמו השפעה טובה על...
קרא עוד »
יול 30, 2021