דגשים לקיום אירועים בטבע בקיץ

חתונה בטבע

ישראל היא ארץ נפלאה לאירועים בחיק הטבע, בתנאי שיודעים כיצד לעשות אותם נכון, עם מקסימום הנאה ומינימום אי נוחות, המפתח לאירועים מוצלחים בטבע הוא תשומת לב לפרטים ובחירת המקום הנכון, כדי שתוכלו ליהנות מכל מה שהטבע יכול להציע לכם. להלן כמה דגשים וטיפים שתוכלו להיעזר בהם כדי לתכנן נכון אירוע שכזה.

המיקום קובע

המיקום קובע את הנוחות שלכם, את הגישה למקום, את סידורי החניה, את האישורים שיינתנו לכם כדי לקיים אירוע כזה כדי שלא יקנסו אתכם או יפסיקו אתכם באמצע. יש מקומות ציבוריים שפשוט אסור להיות שם ויש כאלה שכן. כמו כן, ודאו שלא מדובר במקום מסוכן על שפת הצוק או ליד מאגר מים שאין בו השגחה, ושאין מטרדים סביבתיים כמו ריחות לא נעימים או רעשים בלתי פוסקים בכל שעות היום מאזור תעשייה או מכונות כלשהן.

אבטחה ושמירה

ודאו שיש לכם שומרים ומאבטחים כדי שתוכלו לחגוג מבלי שיפריעו לכם באמצע שוטרים או פקחים. הכי גרוע – מבלי שיפריעו לכם סקרנים ומזדמנים שתופסים טרמפ על האירוע שלכם ועושים בו דברים שלא הייתם רוצים לראות שם. שמרו על הפרטיות שלכם, במיוחד אם קיבלתם לכך אישור מראש מהרשויות.

קייטרינג ארוז היטב

בין אם חם או קר, קייטרינג חייב להיות ארוז היטב ומוגש לכם בצורה שתשמור על היגיינה ועל צורת האוכל וטעמו. לשם כך גם מקפידים לבחור תפריט שקל לשנע אותו למקומות מרחוקים ולהגיש אותו לאורחים מבלי שישנה מצב צבירה ללא נעים לראות או לאכול. כמו כן, היגיינה היא דבר חשוב מאוד ולכן האטימה ההרמטית חייבת להישמר כמו גם צורת ההגשה הנקייה בשטח עצמו.

מזג האוויר

גם אם ברור לכם שבמאי יש סיכוי קלוש לגשם, עדיין הכל אפשרי. כסו את עצמכם על ידי בדיקת תחזית מזג האוויר בשירות המטאורולגי שנותן שירות כזה של בדיקת ממוצעים. הכינו יריעות לכיסוי למקרה של גשם ואם אתם חוגגים בצהרי היום על אחת כמה וכמה שי שלהגן על עצמכם מפני השמש. כמו כן, אל תשכחו מאווררים וגנרטורים להקל על האנשים, אחרת זה לא יהיה אירוע נעים כלל.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות בשימוש בגדר גורים
מכירים את זה שכאשר הילדים מתחילים לזחול ואף ללכת צריכים לתחום את המקומות שאליהם הם יכולים להגיע על...
קרא עוד »
אוג 28, 2016
להתאים את הרצפה דמוי פרקט למעקה בבית
החלל האישי שלנו, הדירה או הבית, אלו המקומות שאליהם אנחנו נוחתים אחרי יום גדוש בעבודה וכל מה שנרצה יהיה...
קרא עוד »
מאי 20, 2018
בואו לבדוק מכוניות משומשות לרכישה
כל מי שיש לו רכב כבר שנים יודע לומר: רכב פרטי זו הוצאה כלכלית שלא קל להתמודד איתה. עם זאת, הרכב נותן לנו...
קרא עוד »
אוג 22, 2016