מה זה חדרי בריחה לילדים?

אלפים של חובבי הז'אנר של האתגר המחשבתי – חדרי הבריחה (אסקייפ רום) הצליחו להביא את הלהיט לארץ ולאחרונה ניתן לראות עשרות חדרי בריחה בערים השונות בארץ. יש היום ביקוש גדול לבילוי בחדרי בריחה למבוגרים וגם לילדים צעירים.

חדר בריחה לילדים יתאים מעל גיל 8 כשזה בליווי של אדם מבוגר. אך לאחרונה ניתן למצוא חדרי בריחה לילדים בגיל 6 שיכולים לסייע בפתרון החידות של הגדולים, והתענוג הפך להיות חוויה משפחתית כוללת ומאתגרת במיוחד, כשכל אחד מצליח ליישם את הכישורים שלו ולסייע לקבוצה.

ההגדרה של אסקייפ רום

"חדר בריחה" הוא משחק שמעביר חוויה קבוצתית מגובשת, בתחילה נסגרים בחדר מעל שני אנשים ועליהם למעשה לברוח ממנו תוך שעה כשבמהלך השעה הם פותרים חידות ומפענחים צופנים. כל החדר מעוצב בצורה שמאפיינת את סיפור המסגרת וכך מוענקת התחושה לקבוצה שהם באמת בעולם של הסיפור ותפקידם לסייע לגיבורים, להצליח לעבור מכשולים ולמצוא חפצים וכל מה שנסתר מהעין והכי הרבה לחשוב ביצירתיות תוך כדי שיתוף פעולה בין כולם. היופי במשחק הוא שכל אחד מהמשתתפים יכול לתרום מכישוריו האישיים ולהצליח להגיע לפתרון עם עבודת צוות מגובשת. 

למי זה מתאים?

לרוב חדרי בריחה יתאימו לבני זוג שמחפשים בילוי יחד, גם לחברים וגם לאירוע של יום הולדת של עובדים ועוד. בנוסף, חדר בריחה מאוד מתאים למשפחות שרוצות לבלות יחד עם הילדים ולחוות חוויה שהיא מגבשת במיוחד. מרבית של חדרי הבריחה יתאימו לקבוצות עד 6 משתתפים אך אפשר למצוא חדרי בריחה שהם מיועדים לקבוצות יותר גדולות.

חדרי בריחה שמיועדים לילדים בפרט

כפי שנאמר, בכל חדר בריחה יש סיפור מסגרת אליו הקבוצה למעשה נחשפת כבר בתחילת הדרך. חדר בריחה לילדים יעסוק בדרך כלל בסיפורי מסגרת מעולמם של הילדים, מסיפורי קלאסיקה ומהאגדות שחלקם מכירים את הדמויות והן מתערבבות בסיפור המסגרת, כמו הארי פוטר ועוד. בחדר בריחה לילדים מומלץ לתת לילדים את הדרור ורק להנחות אותם כשהם מבקשים עזרה. את הקטנטנים במיוחד תאתגרו בלמצוא כל העת חפצים שונים שלא נגלים לעין.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
012 מובייל – הבחירה החכמה ביותר
מבין כל חברות הסלולר שמציעות את החבילות שלהן ברחבי הארץ, כדאי לכם לדעת ש – 012 מובייל הם הבחירה הטובה...
קרא עוד »
פבר 27, 2018
לחצני מצוקה – למה זה חשוב?
מתלבטים האם להתקין לחצני מצוקה בבית ההורים או בבית של סבא וסבתא? כל אדם מבוגר שמתגורר לבדו זקוק...
קרא עוד »
ספט 28, 2021
גופיות נוחות לתינוקות
גופיות נוחות לתינוקות נועדו לגרום לתינוק שלך להרגיש בנוח וחם. הן עשויות מבדים רכים עדינים על העור...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022