ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזניים הינו ניתוח נפוץ. זמן ההחלמה מהניתוח מהיר יחסית, ואת אי הנוחות שנחווית לאחר הניתוח, ניתן לפתור באמצעות משככי כאבים בסיסיים. ניתן לבצע את הניתוח החל מגיל 10, אך כאשר מדובר על ילד שסובל קשות ממצב האוזניים שלו, ניתן לבצע את הניתוח כבר בגיל יותר צעיר. חשוב לזכור כי הביטחון העצמי של הילד נבנה בגילאים מוקדמים, לכן ילד שמציקים לו בגלל מבנה האוזניים שלו, עלול להיות ילד שיסבול מחוסר ביטחון עצמי, תחושות קשות של דכדוך ובדידות. לכן מומלץ לבצע את הניתוח ולאפשר לילד תחושה נעימה ונינוחה יותר. כמובן שניתן לבצע את הניתוח גם בגיל מאוחר יותר, היות ולא מעט מבוגרים היו שמחים לתקן את מבנה האוזן שלהם. למעשה, הניתוח מתמקד בתיקון מבנה האפרכסת של האוזן, באמצעות שינוי הצורה או הזווית שלה. הניתוח מספק מראה אסתטי יותר לאוזניים, ומעניק הקלה עבור כל מי שסבל ממראה של אוזניים בולטות.

ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזניים – מהלך הניתוח וסיבוכים אפשריים

בדרך כלל הניתוח נעשה באמצעות יצירת חתך לאורך הצד האחורי של האפרכסת. החתך מאפשר לחשוף את השלד הסחוסי של האפרכסת, ובצורה כזו ניתן לבצע עליו את כל השינויים הרצויים. לאחר מכן, תופרים את החתך ומצמידים את האוזניים לראש בתחבושות הדוקות. הניתוח עצמו נמשך כרבע שעה בלבד, וההחלמה ממנו מהירה ביותר. הניתוח יכול להתבצע בהרדמה כללית או מקומית, ללא צורך באשפוז. הסיבוכים האפשריים כתוצאה מהניתוח הם דימום יתר, זיהום או צלקת. הסיבוכים היותר נדירים הם ריפוי לא תקין או יצירת א-סימטריה. במקרים אלו ניתן לבצע ניתוח חוזר כדי לתקן את המצב. לאחר הניתוח חשוב לשמור על חבישה הדוקה של האוזניים בצורת קסדה, למשך שבוע עד עשרה ימים. בתקופה הזאת מומלץ להימנע מפעילות גופנית, לאחר הסרת החבישה והסרת התפרים ניתן לחזור להתעמל אך יש להימנע במשך חודש ממשחקי כדור.

לסיכום, ניתוח הצמדת אוזניים אצל ד"ר אופיר שיין יכול להתאים לכל מי שסובל ממראה של אוזניים בולטות. מדובר על ניתוח קליל ופשוט, המתבצע במשך רבע שעה בלבד, ויכול לשנות בצורה משמעותית את הביטחון העצמי ואת תפיסת הגוף.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שצריך לדעת על רכישת מגני גוף בעידן המודרני
מאז ומעולם כל מה שקשור לאגרוף היה נראה לכם מעניין? תמיד רציתם לקחת חלק בספורט הנפלא הזה אך לא ברור היה...
קרא עוד »
ינו 01, 2019
משלוחי פירות וירקות
לא יהיה זה סוד לומר כי משלוחי פירות וירקות מעסיקים לא מעט מאיתנו - משקי הבית. המחיר בסופרמרקט אינו זול...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
המדריך המלא להוצאת רשיון קבלן שיפוצים
קבלת רישיון קבלן שיפוצים כרוכה במספר שלבים על מנת להבטיח שהקבלנים יהיו מוסמכים ומסוגלים לבצע עבודה...
קרא עוד »
אוג 17, 2023