לא מכין קפה למלאך המוות

לא מכין קפה למלאך המוות
לא מכין קפה למלאך המוות

אם אתם מחפשים ספר מצוין שנותן משמעות לחיים, כדאי מאוד שתבחרו לקרוא את הספר של הרב אהרן מרגלית: לא מכין קפה למלאך המוות. באופן כללי, הרב מרגלית הוא אדם מעורר השראה, אשר חווה חיים לא פשוטים ובחר לנתב את כל המצב שלו בכדי לעשות טוב. הספרים של הרב מרגלית הם ספרים מעוררי השראה אשר מעניקים נקודות מבט ייחודית על החיים ומאפשרים לכל אדם לצאת לאחר הקריאה בהם עם לא מעט תובנות חשובות על חייו שלו.

מיהו הרב אהרן מרגלית?

הרב אהרן מרגלית, גדל כילד מסכן ומגמגם. הוא חלה בפוליו ועד גיל שבע שכב במעון נכים כאבן שאין לה הופכין. אימו הגיעה לבקר אותו אחת לשבוע למשך שעה וחצי. הוא היה אדם למוד סבל ותלאות. הוא איבד את אחיו במלחמת ההתשה, הוא איבד את ביתו לאחר מחלה קצרה והוא איבד את בנו שנרצח בנסיבות טראגיות. הוא נלחם ארבע פעמיים ואף היה במצב סופני. הוא עבר עשרות ניתוחים וטיפולים. יחד עם זאת, מדובר על מרצה מבוקש בכל העולם שהרצה עבר לפני קרוב לחצי מיליון בני אדם. הוא כתב ספרים כולל ספר ביוגרפי, הוא בעליה של סוכנות ביטוח גדולה ומצליחה מעל לשלושים שמה, מתנדב ביחידה קרבית, מייסד ומקים מפעל עולמי לעידוד שמירת הלשון והמצוות של בין אדם לחברו ועוד.

על הספר לא מכין קפה למלאך המוות

סיפורו של אהרן מרגלית המסופר בספר לא מכין קפה למלאך המוות מאת הרב אהרון מרגלית הוא שיעור מאלף אשר מספר על כוח רצון של אדם המצוי בסכנת חיים ונלחם עליהם, מאבד את היקרים שלו ומוצא נחמה ושיקום. עומד מול מערכות שלמות בלי לוותר על הזכויות שלו ומעוניין לחיות חיים מלאים במשמעות, בנתניה ובשוויון, הספר מתמקד באהבת האם שיתכן מאוד שמהווה את הגיבורה הראשית של הספר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גם אתם מנקים לפני שהמנקה מגיעה? אתם לא לבד!
חיפוש מנקה טובה הוא לא עניין של מה בכך, שכן כיום עוזרת בית או מנקה לא קל למצוא, בעיקר כאשר מחפשים אחר...
קרא עוד »
ינו 21, 2019
איך בוחרים מכונת כביסה?
מכונת הכביסה היא מכשיר שניתן להשתמש בו לניקוי בגדים. יש לו מרכיבים רבים ושונים, שכל אחד מהם חשוב...
קרא עוד »
נוב 20, 2022
מוצרי בטיחות
בכדי לשמור על חיינו אנחנו חייבים להיעזר בכמה שיותר מוצרי בטיחות. בין אם מדובר על בטיחות בכביש, בטיחות...
קרא עוד »
מרץ 28, 2018