סיורים מודרכים במדבר – יתרונות מול סיור ללא הדרכה

סיורים מודרכים במדבר

המדבר הינו מקום מצוין לטיולים, ללמוד על המקום, וללמוד דברים על עצמכם. אחד היתרונות הגדולים של המדבר, הוא הגודל שלו, והמקומות האינסופיים שאפשר לראות שם דברים חדשים כל פעם מחדש. אחד הדברים שתוכלו לעשות במדבר, הוא להתבודד, זאת אומרת לתפוס לעצמכם פינה שקטה, ולחשוב עם עצמכם על החיים שלכם. זוהי פעילו שעוברים הרבה מאוד קבוצות שמגיעות למדבר, מאחר ולאנשים רבים מגיע הכוח הזה של שאלת השאלות הרלוונטיות לעצמם, שאלות שמקדמות אותם בחיים להבנות. את הדברים המעניינים ביותר של המדבר אתם תוכלו לחוות ביחד עם קבוצת סיורים מודרכים במדבר, שמטרתם הוא להעביר לכם את הסיור בצורה הטובה ביותר.

מדוע סיורים במדבר הם כדאיים?

למדבר יש כוח מיוחד, סיפור מיוחד ומקומות מיוחדים שאנו יכולים להתרשם מהם, וללמוד מהם. המדבר הוא תופס שטח של כ-60% ממדינת ישראל, זאת אומרת שכל האזור הירוק והצפוני שאתם מכירים, כל האזור החופי והמרכזי של אזור המרכז, הוא קטן יחסית למדבר שאנשים לא נוטים לבקר בו הרבה.

סיורים מודרכים במדבר

מה היתרון של סיור מודרך על פני סיור יחיד?

סיורים מודרכים מתבצעים על ידי מדריכים מקצועיים, שמטיילים במקום הרבה, שמכירים את המקום טוב, ויכולים לחשוף בפניכם את הדברים שאתם לא ידעתם, ואת הסודות של המדבר העצום. כל מה שאתם חושבים שאתם יודעים, תשכחו, מאחר ואנו לא יודעים הרבה על המדבר, כלל. באמצעות מדריך מקצועי, מדריך שאוהב את המדבר, אתם תוכלו להיחשף לעולם חדש, עולם שמלא בדברים שלא ידעתם כלל על המדבר. במדבר קל מאוד ללכת לאיבוד במידה ואתם לא מכירים את המדבר, במידה ואתם ללא הציוד המתאים לניווט וללא האנשים הנכונים שיכולים לכוון אתכם. אם אתם שמים את הרכב שלכם במקום רחוק, במקום שאתם לא יודעים כיצד למצוא לאחר מכן, אתם תהיו בבעיה.

היו מוכנים לשמור על עצמכם במדבר

פרט לעניין הניווט, חשוב גם להגיע מוכנים עם ערכת עזרה ראשונה, אם קורה משהו אותם נפלתם או נפצעתם בצורה מסוימת, חשוב שתהיו מוכנים עם מים וערכה מתאימה, מכיוון שלא תמצאו שום דבר במדבר שתוכלו לנגב או לטפל אתו בפצע.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם היתרונות של תיקי אל בד
כל בעל עסק יהיה מעוניין להיעזר במוצרי הפרסום הטובים ביותר וזאת על מנת להביא להצלחה של העסק שלו. במידה...
קרא עוד »
ינו 19, 2017
מתי כדאי לבדוק שירות של השכרת הגברה?
רבים מהאירועים שאנחנו מפיקים זקוקים לציוד הגברה, וזאת על מנת שניתן יהיה להשמיע מוזיקה באירוע, נאומים,...
קרא עוד »
נוב 22, 2017
5 טיפים להדברה עצמית
אם אתם רוצים להדביר בעצמכם ולבצע ריסוס נגד טרמיטים, אתם בהחלט יכולים לעשות את זה. כמובן שתלוי הדבר...
קרא עוד »
מאי 02, 2021