מחיקת חובות בהליך פשיטת רגל

עסקים קמים ונופלים ולא רבים מבינים את התהליך הזה. למה זה קורה? מה גורם לעסק ליפול או להצליח? אז כמובן, עסק זה דבר מורכב ויש בו הרבה חלקים. לא שייך להצביע על בורג ספציפי שאחראי להקמה ונפילה של עסקים, אולם כן אפשר להבין איך זה קורה בפועל.

כאשר עסק גודל הוא צריך בדרך כלל אשראי מהבנקים או מחברות פרטיות. הסיבה היא משום שכל גדילה מביאה אתה בהכרח או כמעט תמיד, בהכרח, הוצאות נוספות.

מצד שני העסק כל הזמן צריך לשמור על תזרים מזומנים חיובי כדי שלא יקלע לקשיים של תזרים מזומנים ואז מה עושים? לוקחים הלוואה מהבנק.

אלא שהגדילה לא תמיד מצליחה, לפעמים בהתחלה הכול נראה פורח, אבל דברים נתקעים ואז מבינים למפרע שהחברה הלכה בכיוון לא נכון ולפעמים, עד שמבינים את זה כבר מאוחר מידי וההתרסקות היא בלתי נמנעת.

מחיקת חובות בפשיטת רגל:

אנשים שמגיעים למצב של פשיטת רגל חשים קשיים גדולים מאוד בעיקר מנטליים. מדובר בדרך כלל על אנשים שהיו תקופות שהם מאוד הצליחו והם רואים את עצמם כאנשים מצליחים שלא מתאים להם לפשוט רגל, אבל הם מוכרחים להשלים עם המציאות ולהבין איך פורצים קדימה למרות הכול.

זו הסיבה שכאשר אתם לוקחים עורך דין להליך מחיקת חובות שילווה אתכם בתהליך, אתם צריכים למצוא מישהו אנושי שגם יבין את המצב שאתם נמצאים בו.

התהליך כולל דיבור מול בעלי החובות והסדרת תשלומים מולם. כדאי גם לערב יועץ כלכלי שיבנה תוכנית כמה שיותר אפקטיבית כדי לשקם את ההריסות בזמן הקצר ביותר האפשרי תוך ניצול מרבי של אנרגיה, זמן ומאמץ בצורה האפקטיבית והיעילה ביותר.

המאמר באדיבות עורך דין לפשיטת רגל אביתר כהן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.