פילינג עמוק – לניקוי יסודי ועמוק של עור הפנים

פילינג עמוק הוא תהליך של הסרת תאי עור מתים וזיהומים אחרים. זה נעשה בדרך כלל על הפנים, אבל יכול להתבצע גם על הגוף. מטרת הפילינג היא להסיר תאי עור מתים ותאי עור מתים הגורמים להופעת קווים עדינים וקמטים. השימוש בפילינג עמוק (DP) על הפנים הפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות.

למה כדאי לעשות פילינג עמוק? 

זוהי שיטה יעילה מאוד להעלמת כל מיני קמטים, קמטים עדינים, נקבוביות ושינויי צבע בפנים. ניתן להשתמש בו כדי להסיר כתמי שמש, צלקות אקנה ופגמים אחרים. זוהי דרך יעילה מאוד להיפטר גם משיער פנים לא רצוי. פילינג הוא תהליך של הסרת תאי עור מתים מפני השטח של העור. על מנת להגיע לעור פנים טוב יותר, חשוב להסיר אותם.

כיצד זה נעשה? 

פילינג הוא תהליך בו העור נגרד באמצעות חומר גבשושי שנועד להסיר תאי עור מתים.  פילינג עמוק הוא טכניקה שניתן להשתמש בה כדי להסיר את השכבה העמוקה של העור, ואשר לאחר מכן מאפשרת לעור להיראות חלק וצעיר יותר.

פילינג הוא תהליך ניקוי המסיר תאי עור מתים ושומר על מראה עור רענן וחלק. ניתן לעשות זאת בשיטות שונות, ביניהן פילינג כימי, פילינג בלייזר, מיקרודרמבריזיה וקריותרפיה. השיטה הנפוצה ביותר היא microdermabrasion המשתמשת במכשיר microneedle כדי להסיר בעדינות את תאי העור המתים מפני השטח של העור. קיימים היום בשוק מספר סוגים של מכונות מיקרודרמבריזיה: מכונה ידנית למיקרודרמבריה ומכונת מיקרודרמבריזיה חשמלית.

הליך פילינג עמוק משתמש בשילוב של פילינג כימי ומיקרו-דרמה כדי לסייע בהסרת תאי עור מתים מהפנים.

לסיכום – פילינג עמוק הוא תהליך בו מסירים את העור משכבותיו החיצוניות, על מנת לחשוף את המבנה הפנימי של העור. תהליך זה יכול לגרום לך להיראות צעיר יותר ומושך יותר. חפשו קרם פילינג המאפשר טכניקה להסרת תאי העור המתים מהפנים.

לאתר: https://ceporel.co.il/

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדריך למורה: תובנות חיוניות על האקדמיה
בנוף הדינמי והמתפתח של החינוך, ישנם עקרונות ליבה מסוימים שאנשי חינוך ואנשי אקדמיה חייבים להיות...
קרא עוד »
מרץ 17, 2024
חברת הובלה לתכולת דירה בבת חפר
אריזה של כל הפריטים אשר נמצאים בבית אחד אולי נראית על פניה פעולה פשוטה שבה פשוט פותחים קופסאות רבות...
קרא עוד »
אוג 20, 2018
תובנות חיוניות על עזרי נשימה: מה שאולי לא תדע
נשימה היא תהליך חיוני בסיסי, אבל עבור רבים, זה לא חסר מאמץ כפי שהוא צריך להיות. עזרי נשימה, שלעתים...
קרא עוד »
דצמ 27, 2023