יומיות, דו שבועיות או בכלל חודשיות? איזה עדשות מגע יתאימו לכם יותר?

עדשות מגע יומיות נוחות יותר מהאחרות מכיוון שניתן להרכיב אותן עד 30 יום ומוחלפות מדי יום. עם זאת, הם עלולים לגרום ליובש בעיניים ואי נוחות. עדשות מגע דו שבועיות לובשות במשך שבועיים לפני שהחליפו אותן בחדשות, מה שאומר שעליך לקנות חבילה חדשה שלהן מדי חודש. הן יקרות יותר מעדשות יומיות אבל עשויות להתאים למי שלא רוצה להרכיב את אנשי הקשר שלהם כל יום.

עדשות מגע חודשיות יכולות להחזיק עד 3 חודשים ויש צורך להחליף אותן רק פעם בחודש. הם אולי לא נוחים כמו שני הסוגים האחרים, אבל הם האפשרות החסכונית ביותר בטווח הארוך. עדשות מגע יומיות הן הסוג הפופולרי ביותר של עדשות מגע. הם גם הכי נוחים לשימוש. אתה יכול ללבוש אותם עד חודש לפני שתצטרך להחליף אותם.

תבחרו במה שהכי נוח לכם

ניתן להרכיב עדשות מגע דו-שבועיות עד שלושה חודשים לפני שהן זקוקות להחלפה. הן לא פופולריות כמו עדשות מגע יומיות, אבל יש להן כמה יתרונות שהופכים אותן לשקולות.

עדשות מגע חודשיות פחות נפוצות משני סוגי המגעים האחרים, אך הן מציעות יתרון מרכזי אחד – נוחות. אתה יכול ללבוש מגעים חודשיים במשך שנה שלמה לפני שאתה צריך להחליף אותם, וזה עניין גדול אם אתה עונד מגעים כל יום ואין לך זמן או גישה לעדכן את המרשם שלך כל שלושה חודשים, כמו שעושים לובשים דו-שבועיים.

תבחרו בעדשות איכותיות בלבד

בחירת עדשות המגע הנכונות (כמו בלינק) אינה משימה קלה. זה יכול להיות די מבלבל עבור מי שחדש עדשות מגע. השאלה באיזו תדירות אתה צריך להחליף את העדשות שלך היא אחת השאלות הכי דחופות שאנשים שואלים את עצמם כשהם מתחילים להשתמש בהן. מאמר זה מציע לכם לבחור את תדר עדשות המגע המתאים לצרכים שלכם, ויציע טיפים מה לעשות אם ברצונכם לשנות אותו.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שולחן הוקי אוויר
שולחנות הוקי אוויר פופולריים בשוק. הם זמינים במגוון רחב של צבעים וניתן להשתמש בהם למטרות פנים וחוץ....
קרא עוד »
ינו 09, 2023
להקות אירועים
להקות אירועים הן טרנד חדש בתעשיית המוזיקה. הם קבוצות של אנשים מוכשרים, המופיעים באירועים ומסיבות....
קרא עוד »
דצמ 11, 2022
לקראת הקיץ מצטיידים במספר של לוכד נחשים
להבדיל ממה שנהוג לחשוב בטבע אין חוקים ורוב החיות אינן נחמדות ומסבירות פנים לבני האדם. אחת הדוגמאות...
קרא עוד »
יונ 26, 2018