טיולים מחוף לחוף כחול לבן

טיול מחוף לחוף בישראל

ההגדרה "טיול מחוף לחוף", מוכרת לנו במיוחד כשמדובר על טיולים בארצות הברית או אוסטרליה. שם נהוג לעשות טיולים מחוף לחוף, ממערב למזרח או להיפך, מאחר ושם יש את האפשרות הזאת, לדבר על טיולים מחוף לחוף בישראל, זה נשמע קצת מוזר, הרי אין לנו חופי ים בשתי קצוות המדינה, יש לנו לאורך החלק המערבי של מדינת ישראל רצועת חוף מצפון לדרום, יש לנו את הכנרת וים המלח במזרח, ואת חופי הים האדום לאורכה של אילת בדרום, לא בדיוק אפשרות לעשות טיול מחוף לחוף.

ובכל זאת, אנחנו יכולים למצוא מסלולים מגוונים וייחודים שכוללים טיולים מחוף לחוף, למשל, אנחנו יכולים למצוא טיול שמתחיל בראש הנקרה בצפון ויורד עד אשקלון בדרום, לאורך כביש החוף, אנחנו יכולים למצוא טיולי חוף חלקיים, בין אם זה מנהריה עד חיפה, או טיול שמתחיל בהרצליה ונגמר ביפו ואף דרומה משם, בבת ים ובראשון לציון, וזה טיול שאפשר לעשות על הטיילת קרוב לחוף.

אפשרות אחרת לטיול מחוף לחוף, הוא טיול מהצפון, מראש הנקרה עד לאילת בדרום, יש מי שייקח את הטיול מהצד השני, קרי הצד המזרחי ויעבור לאורך כביש 90 מאזור הכנרת עד לאילת, כביש 90 כידוע הוא הכביש הארוך במדינה הוא מתחיל בצפונה ונגמר במעבר טאבה בדרומה.

טיול מחוף לחוף בישראל

טיולים מחוף לחוף יכולים להימשך מספר ימים, בהנחה ורוצים לעצור בדרך, ליהנות מהנוף, מהאתרים השונים, לאכול במסעדות מקומיות ולפגוש תושבים ביישובים השונים.

ניתן לערוך טיול כזה ברוב ימות השנה, כמובן בהנחה ומזג האוויר הוא טוב, רצוי מאוד לעשות טיול כזה עם מדריך מאחר וכך אפשר לקבל מידע מפורט על מקומות שונים אליהם מגיעים. בתקופות החמות מבחינה תיירותית, קרי תקופות החגים והקיץ, יש להזמין מראש מקומות בבתי מלון או אכסניות, בחלק מהמקומות אפשר גם למצוא מקומות לקמפינג, עבור מי שמעוניין לישון בשטח.

לפני סיום חשוב לומר, טיול מחוף לחוף כחול לבן, הוא לא דומה לטיול בארצות הברית או באוסטרליה, הוא טיול הרבה יותר קצר, אך הוא הרבה יותר מעניין ומרגש, כי זה הטיול במקום מוכר, מלא היסטוריה, במקום שהוא שלנו.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חדרי בריחה
רוצים להעניק לעצמכם שעות ארוכות של הנאה שלא תשכחו למשך זמן רב? צמאים לאדרנלין? אוהבים את ההרפתקאות...
קרא עוד »
מאי 20, 2018
כל הפרטים על אולטרסאונד עד הבית
אולטרסאונד היא טכנולוגיית הדמיה רפואית המשתמשת בגלי קול בתדר גבוה כדי ליצור תמונה של מבני גוף...
קרא עוד »
פבר 15, 2023
משכנתא מיחזור – מה זאת אומרת למחזר משכנתא?
תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה. אתם מחליטים לרכוש דירה בשלב מסוים בחייכם. אתם נוטלים משכנתא לשם כך,...
קרא עוד »
אוק 17, 2018